کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: My First Track : Moham - Jump With Me

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 163 بار در 49 ارسال
    House
    Steve Angello

My First Track : Moham - Jump With Me

سلام دوستان.من به تازگی عضو این انجمن شدم.امیدوارم ازین به بعد فعالیتم در این انجمن بیشتر باشه.این اهنگ اولین اهنگ رسمی من هست.
    ممنون میشم که اهنگو بشنویید و نظراتتون رو بگید.
    اگه از اهنگ خوشتون اومد میتونید من رو در ساند کلود فالو کنید و یا فن پیج من رو در فیسبوک لایک کنید(Facebook.com/Moham.Official)

Title: Moham - Jump With Me
    Genre: Progressive House
    Vst: Massive , Sylenth1 , Omnisphere
    Release Date: August 8 ,2013

لینک ساند کلود :
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

لینک ریورب نیشن(برای دانلود) :

12 کاربر زیر از Moham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,282 بار در 947 ارسال
    Others
    Schiller
    لینک بهتر میذارین ؟ اینجا آپلود کنید... تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,374 بار در 7,622 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    Come On jump Wite ME

عالی بود

8 از 10

ملودیش هم خوب بود، حتما تکمیلش کن

حجم 2.5مگ از

[UPLOD.IR]http://uplod.ir/57b6avd1zjfz/jump-with-me.mp3.htm[/UPLOD.IR]

حجم 7مگ
    [EXPRESS]http://expressleech.com/hke558xfb0t8/Moham_-___With_Me__5BOriginal_Mix_5D.mp3.html[/EXPRESS]
    [HIPFILE]http://hipfile.com/hmzgpz48xm7s[/HIPFILE]
    ویرایش توسط H_crysis_EN : 2013/08/19 در ساعت 01:15 PM

9 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    House
    Steve Angello
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    لینک بهتر میذارین ؟ اینجا آپلود کنید... تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

بفرمایید اقا اشکان.منتظر نظرتون هستم
    لینک مدیا فایر:

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط H_crysis_EN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    Come On jump Wite ME

عالی بود

8 از 10

حجم 2.5مگ از

مرسی ♥ ممنون که وقت گذاشتید و گوش کردید.
    چیو تکمیلش کنم؟

3 کاربر زیر از Moham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,282 بار در 947 ارسال
    Others
    Schiller
    خیلی خوب بود !!! 8 میدم فقط یه جاهاییش یه ذره از صداهاش خوشم نیومد وگرنه 9 میگرفت...
    البته واسه اولین کار 15 میدم از 10 !!!
    ریلیز قراره بشه ؟

6 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,374 بار در 7,622 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_gh05 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

لینک مدیا فایر:

نقل قول نوشته اصلی توسط H_crysis_EN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    Come On jump Wite ME

عالی بود

8 از 10

حجم 2.5مگ از

چیو تکمیلش کنم؟

اِ اِ من خیال این اهنگت رو توی پخش دمو زدی

اخه یه جا اهنگت قطع شد من بستمش و فک کردم این یه دموست

تبریک میگم و اهنگ زیبایست

راستی این لینک مدیا فایرت 7 مگه ولی اون سوندکلاد 2.77 مگه

6 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    خیلی خوب بود ، اون صدایی که میگه جامپ ویت می اگه نبود فکر میکردم دارم یکی از کارای هاوس تاپ 10 بیتپورت رو میگوشم!!!!!! فوق العاده بود...

6 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    آقا نیمه اول کارت یا تا قبل Drop ت که Dubstep ای و Electro ای بود فوق العاده بود ( البته از یه صدای تقریبا پرکاشنی زیر Drum خوشم نیومد ) ولی واقعا نیمه اولش فوق العاده فوق العاده بود ، یعنی اگه کل آهنگ رو اینجوری بسازی خوراک یبل Musical Freedom تیستو هست!

یعنی خدایی همه آ]نگ اونجوری بود به کمتر از Musical Freedom , Spinin Records نباید قانع میشدی !

ولی به نظرم تیکه Dubstep ایش اصلا با خود آهنگ به هیچ وجه همخونی نداشت و حتی چیدمان Dubstep ت هم مشکل داشت یه خورده ، این چیدمان ها یا نواختن ها ( اگه با Lunchpad باشه ) ، همشون حالت سوال جوابی و به قول معروف Question Response موسیقیایی رو دارن با اینکه خیلی ها فکر می کنن تیکه های Dubstep ای فقط صدای در و قابلمه هست !

همینم شما رعایت نکرده بودی و قسمت Dubstep ایش خیلی بی نظم و شلخته شده بود ، بعد از قسمت Dubstep ای اون صدایی هم که اوردی خودش بد نبود ولی خوب میکس نشده بود و به نظرم یه کوچولو ( حدس می زنم ) مشکل هارمونی داشت

ولی بازم میگم اگه مث اول آهنگ کلش رو Perfect ساختی به کمتر از اون لیبل های بزرگ فکر نکن و راضی نشو کارت از لیبل های درجه 2-3 بیاد بیرون !

خدایی کارت درسته ملودیش خیلی خوب بود و تنظیم هم نیمه اول فوق العاده و کاملا در حد استاندارد گنده های Electro House جهان! ایشالله زودتر ریلیزت رو ببینیم، یعنی بشنویم !

6 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    House
    Steve Angello
    خیلی خوب بود !!! 8 میدم فقط یه جاهاییش یه ذره از صداهاش خوشم نیومد وگرنه 9 میگرفت...
    البته واسه اولین کار 15 میدم از 10 !!!
    ریلیز قراره بشه ؟
    ممنون که نظر دادید ♥ از تایم کمش ایراد گرفتن.قراره ی نسخه Extended Mix ازش اماده کنم که اون ریلیز بشه.یا شاید با هم ([Original o Extended) ریلیز بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_gh05 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

لینک مدیا فایر:

چیو تکمیلش کنم؟

اِ اِ من خیال این اهنگت رو توی پخش دمو زدی

اخه یه جا اهنگت قطع شد من بستمش و فک کردم این یه دموست

تبریک میگم و اهنگ زیبایست

راستی این لینک مدیا فایرت 7 مگه ولی اون سوندکلاد 2.77 مگه
    ممنون♥
    نمیدونم چرا اینطور شده. من هردورو 320 اپ کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Meh.T تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خیلی خوب بود ، اون صدایی که میگه جامپ ویت می اگه نبود فکر میکردم دارم یکی از کارای هاوس تاپ 10 بیتپورت رو میگوشم!!!!!! فوق العاده بود...
    مرسی ♥ لطف دارین شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آقا نیمه اول کارت یا تا قبل Drop ت که Dubstep ای و Electro ای بود فوق العاده بود ( البته از یه صدای تقریبا پرکاشنی زیر Drum خوشم نیومد ) ولی واقعا نیمه اولش فوق العاده فوق العاده بود ، یعنی اگه کل آهنگ رو اینجوری بسازی خوراک یبل Musical Freedom تیستو هست!

یعنی خدایی همه آ]نگ اونجوری بود به کمتر از Musical Freedom , Spinin Records نباید قانع میشدی !

ولی به نظرم تیکه Dubstep ایش اصلا با خود آهنگ به هیچ وجه همخونی نداشت و حتی چیدمان Dubstep ت هم مشکل داشت یه خورده ، این چیدمان ها یا نواختن ها ( اگه با Lunchpad باشه ) ، همشون حالت سوال جوابی و به قول معروف Question Response موسیقیایی رو دارن با اینکه خیلی ها فکر می کنن تیکه های Dubstep ای فقط صدای در و قابلمه هست !

همینم شما رعایت نکرده بودی و قسمت Dubstep ایش خیلی بی نظم و شلخته شده بود ، بعد از قسمت Dubstep ای اون صدایی هم که اوردی خودش بد نبود ولی خوب میکس نشده بود و به نظرم یه کوچولو ( حدس می زنم ) مشکل هارمونی داشت

ولی بازم میگم اگه مث اول آهنگ کلش رو Perfect ساختی به کمتر از اون لیبل های بزرگ فکر نکن و راضی نشو کارت از لیبل های درجه 2-3 بیاد بیرون !

خدایی کارت درسته ملودیش خیلی خوب بود و تنظیم هم نیمه اول فوق العاده و کاملا در حد استاندارد گنده های Electro House جهان! ایشالله زودتر ریلیزت رو ببینیم، یعنی بشنویم !
    ممنون مرسی. نظر لطف شماس.به هر حال اولین کارم بود و حتما ی سری نواقصی داشت ♥

8 کاربر زیر از Moham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    اقا کار را گوشیدیم بسی خوب بود ولی یه چند تا نکته بگم.
    1.سبکش که با اون قسمت داب استپی زیاد به پراگرسیو نمیخورد.نمیدونم شاید من اینطور فک کنم ولی خوب پراگرسیو هایی که شنیدم قسمت داب استپی نداشته.
    2.ثانیه 1:24 که میری به قسمت داب استپ یکم روش کار یکم ضایع رفتی.
    3.به نظرم کامل اون قسمت داب استپ رو حذف کن و توی همون دقیقه 1:24 اون قسمت قبل اینکه میگه جامپ ویت می رو یکم روش کار کن و کلی چیز بهش اضافه کن بهتر میشه تا داب استپ ات.
    4.بازم روش وقت بزار عجله نکن میتونی خیلی چیزه خوفی ازش در اری.
    5.یکم در مورد daw و پلاگین ها و چیزایی که استفاده کردی توضیح بده.

8 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین