کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: Trance Revolution Radio 006 | Mixed by Soroush

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 220 بار در 27 ارسال
    Ambient
    Olafur Arnalds

Trance Revolution Radio 006 | Mixed by Soroush

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    Trance Revolution Radio 006
    Mixed by Soroush

سلام، این هفته من افتخار این رو پیدا کردم تا با قسمت ششم رادیو انقلاب ترنس در خدمتتون باشم.
    فعالیت من توی انجمن زیاد نیست و من رو شاید اصلا نشناسین، به هر حال...
    این هفته با آهنگهایی از
    #Andrew Bayer #Jon Hopkins #Nero #Eco #
    Juventa و... در خدمتتون هستیم.
    ترک لیست و میکس جهت دانلود به همراه cue بعد از ۲۴ساعت تو همین تاپیک قرار داده خواهد شد.
    رأس ساعت ۲۲ امشب میتونید از طریق لینک روبرو این میکس رو گوش کنید تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Date: 16/9/2013
    Time: 32:20 Min
    Size: 30.5 Mb

Tracklist

00. Trance Revolution Radio Intro
    01. Andrew Bayer - A Brief Interlude
    02. Jon Hopkins - Abandon Window
    03. Nero - Into the Past
    04. Eco - Hellovators (Part 1 Going In)
    05. Eco - Hellovators (Part 2 Going Up)
    06. Juventa - Attained Dreams
    07. Easton - Undone (Chillout Mix)
    08. The Thrillseekers - Savanna (Soroush's Chillout Mix)
    09. Eugene Kush - MMOWM (Part 1 Cut)
    00. Trance Revolution Radio Outro

Download

Cue

ویرایش توسط Soroush : 2013/08/17 در ساعت 10:18 PM

28 کاربر زیر از Soroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    کارت رو گوشیدم دوست عزیز .ترکایه خیلی خوبی انتخاب کرده بودی.دان تمپو و بسیار زیبا بود .میکست هم خوب بود فقط مشکلی که داشت این بود فضایه اهنگها نمیخوند با هم.یه جورایی به قول فنی هارمونی های اهنگ ها نمیشست روی هم.که این مشکل توی بیشتره ترکایی که میکس کردی بود.که اینم خیلی راحت حل میشد.به غیر این دیگه مشکلی نداشت.اگه همین رو اوکی میکردی خیلی خوب میشد.دمت گرم.به امید اینکه بیشتر باهات اشنا بشیم.
    چه کاوره خوشگلی هم داشت.طراحیت خیلی خوب بود.
    موفق باشی دوست عزیز.

15 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 220 بار در 27 ارسال
    Ambient
    Olafur Arnalds
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کارت رو گوشیدم دوست عزیز .ترکایه خیلی خوبی انتخاب کرده بودی.دان تمپو و بسیار زیبا بود .میکست هم خوب بود فقط مشکلی که داشت این بود فضایه اهنگها نمیخوند با هم.یه جورایی به قول فنی هارمونی های اهنگ ها نمیشست روی هم.که این مشکل توی بیشتره ترکایی که میکس کردی بود.که اینم خیلی راحت حل میشد.به غیر این دیگه مشکلی نداشت.اگه همین رو اوکی میکردی خیلی خوب میشد.دمت گرم.به امید اینکه بیشتر باهات اشنا بشیم.
    چه کاوره خوشگلی هم داشت.طراحیت خیلی خوب بود.
    موفق باشی دوست عزیز.
    ممنون دوست عزیز
    در مورد اینکه از لحاظ هارمونی به هم نمیخوردن کاملا حق با شماست. راسیتش خیلی سعی کردم کاری بکنم که موقع میکس چیز خوبی در بیاد و تغییر حس نشه اما...
    به عبارتی تکنیک کار رو بلد نیستم.

12 کاربر زیر از Soroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,144 بار در 187 ارسال
    Downtempo
    Era
    سلام سروش جان
    خسته نباشی دوست خوبم واقعا میتونم بگم فوق العاده بود!بویژه از دقیقه 9 تا 12 مثل این بود که یه دنیای جدیدی خلق شد و ادم رو به یه سرزمین افسانه ای میبرد
    در کل برای منی که عاشق ترنس و synth pop و ambient هستم گوش دادن به همچین سبکی از داون تمپو خیلی جالب بود امیدوارم شاهد کارهای بعدیت هم باشیم!

6 کاربر زیر از MEHRAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 516 بار در 124 ارسال
    Trance
    Paul Van Dyk
    عالي اولين ميكسي كه كامل گوش دادم بنظر من هيچ مشكلي نداشت

8 کاربر زیر از dj_mesmol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,925 بار در 546 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    سروش جان خسته نباشی ... ترکلیست واقعا خوب بود ... لدت بردم ... مخصوصا شاهکار
    The Thrillseekers - Savanna - Soroush's Chillout Mix که چیل اوتش رو نشنیده بودم ... من که لذت بردم با این ترک لیست ...
    لا مصب ترک آخر اشک آدمو در میاورد ...
    چه پیانویی بودش ... چرا با احساسات ما جوونا بازی میکنی؟ قلبم رو درد آورد ...

8 کاربر زیر از Xenon360 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    گوش دادم ، میکس فوق العاده ای بود ، هم ترک لیست ، هم میکس ! کلا آفرین ، انقدر عضو خوبی هستی ، انجمن هم بیشتر فعالیت کن !
    در ضمن رمیکست هم خیلی قشنگ بود واقعا ، یعنی در حد یه رمیکس ریلیزی ! بابا تو کی بودی نمی شناختیمت؟

احساس می کنم خودت خیل جاها Reverb اضافه می کردی تا ترک ها بهتر با هم میکس شن و یه جورایی تو هم حل شن !

مشکل هارمونی هم که میگی هیچکی اینجا رعایت نمی کنه ولی خوب اگه می خوای رعایت کنی ، یه نرم افزاری بود اسمش یادم نمیاد برای DJ ها بود که گام ترک ها رو مشخص می کرد و طبق دایره هارمونی ( Circle Of Fifths ) بهت راهنمایی می کرد ترک بعدیتکدوما باشه ، خودم اتفاقا الان دنبالشم ، کسی اسم این نرم افزاری که میگم رو می دونه به خودمم بگه

اسمشو یادم رفته و در به در دنبالشم!

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

در ضمن آقا من 320 این Radioshow رو می خوام ، خیلی خوب بود

راستی زیرنویس ترک لیستش زیر نویس ترک لیست میکس من بود ! مسئولین رسیدگی کنن !

9 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,285 بار در 948 ارسال
    Others
    Schiller
    سروش عزیز خوب بود همه چی ! میکست قابل قبول بود ، ترک لیستت خیلی قشنگ بود ولی یکی دوتا ترک خیلی آروم بود یه کم واسه میکس خسته کننده بود ، هر جند اونا هم قشنگ بود... در کل لایکو گرفت... راجبه این ترک The Thrillseekers - Savanna (Soroush's Chillout Mix) توصیح میدی ؟ کار حرفه ای بود !! واقعا کار خودته ؟؟؟؟؟ انقدر هنرمندی چرا رو نمیکردی پس ؟
    پ.ن: cue رو هم بذار حداقل تایماشو دستی بذار...
    میکس و ترکلیست 8

نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    گوش دادم ، میکس فوق العاده ای بود ، هم ترک لیست ، هم میکس ! کلا آفرین ، انقدر عضو خوبی هستی ، انجمن هم بیشتر فعالیت کن !
    در ضمن رمیکست هم خیلی قشنگ بود واقعا ، یعنی در حد یه رمیکس ریلیزی ! بابا تو کی بودی نمی شناختیمت؟

احساس می کنم خودت خیل جاها Reverb اضافه می کردی تا ترک ها بهتر با هم میکس شن و یه جورایی تو هم حل شن !

مشکل هارمونی هم که میگی هیچکی اینجا رعایت نمی کنه ولی خوب اگه می خوای رعایت کنی ، یه نرم افزاری بود اسمش یادم نمیاد برای DJ ها بود که گام ترک ها رو مشخص می کرد و طبق دایره هارمونی ( Circle Of Fifths ) بهت راهنمایی می کرد ترک بعدیتکدوما باشه ، خودم اتفاقا الان دنبالشم ، کسی اسم این نرم افزاری که میگم رو می دونه به خودمم بگه

البته خیلی دقیق نیستن ولی از هیچی بهتره... اون سایت بیت پورت فک کنم دقیق تر باشه... اگرم که خودتون نت بلدین که دیگه راحت با گوش میتونین تشخیص بدین...

9 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سروش عزیز خوب بود همه چی ! میکست قابل قبول بود ، ترک لیستت خیلی قشنگ بود ولی یکی دوتا ترک خیلی آروم بود یه کم واسه میکس خسته کننده بود ، هر جند اونا هم قشنگ بود... در کل لایکو گرفت... راجبه این ترک The Thrillseekers - Savanna (Soroush's Chillout Mix) توصیح میدی ؟ کار حرفه ای بود !! واقعا کار خودته ؟؟؟؟؟ انقدر هنرمندی چرا رو نمیکردی پس ؟
    پ.ن: cue رو هم بذار حداقل تایماشو دستی بذار...
    میکس و ترکلیست 8

نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

البته خیلی دقیق نیستن ولی از هیچی بهتره... اون سایت بیت پورت فک کنم دقیق تر باشه... اگرم که خودتون نت بلدین که دیگه راحت با گوش میتونین تشخیص بدین...

اهان ایول ، خودشه ! برنامه Mixed In Key منظورم بود !

راست میگی با Beatport هم میشه نگاه کرد و اون مطمئن تره و بعدش هم از اون دایره نگاه حرکت کرد !

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,925 بار در 546 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    320 رادیو شو رو امکانش هست قرار بدین واسه دان؟؟

کاربر زیر از Xenon360 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین