کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نیازمند Gift Card های Google Play جهت خرید App کنترلر Ableton Live

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

نیازمند Gift Card های Google Play جهت خرید App کنترلر Ableton Live

بعد از کلی تلاش و جستجو موفق شدم بالاخره با یکی از App های آندروید برنامه Ableton Live رو به طور کامل و به راحتی و خیلی عالی کنترل کنم !

و با این App نیازی به صرف هزینه گزاف برای خرید Lunchpad و کنترلرهای سخت افزاری ندارم دیگه ! ولی این App فقط ورژن Free ش تو اینترنت برای دانلود پیدا میشه و برای کار درست حسابی باهاش ورژن پولیش که 7 دلار یا 5 یورو ، قیمت داره لازمه ( ورژن Free ش هم یه ماه دهنم سرویس شد تا گشتم و Free ش رو بالاخره یه جا گذاشتن و پیدا کردم )

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

کسی اینجا Gift Card های Google Play رو داره من هزینه این App رو بدم به تومن و برام بخرتش ؟

واقعا می خوامش این App رو !!!

کلا هر کسی می تونه از Google Play خرید کنه بهم شرایطش رو بگه ، قیمت App
    7 دلار یا 5 یورو هستش !

اگه کسی همکاری نکنه ، مجبور میشم یه Gift Card الکی فقط برای این برنامه بخرم ( چون فقط همین لازمم میشه )

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,192 بار در 572 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    آرمان چیا رو باهاش مثلا کنترل میکنی؟

3 کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    برات درخواست دادم توی انجمن and-roid.ir به یکی از بچه ها ببینم میتونه پیدا کنه اگه تونست که هیچی اگه نه میرم پیش یکی دیگه از بچه ها مستر کارت داره اپ هایه اپل رو میخره باهاش بهش میگم بگیره برات.
    ویرایش:
    میتونی از این نرم افزار استفاده کنی:

روش کار به این صورته که با نصب نرم افزار های اسپانسر که برنامه بهتون میده یه امتیاز بدست میارید وقتی امتیاز به حد مشخصی برسه میتونید کارت هدیه تون رو دریافت کنید.به ازای هر معرف هم 200 امتیاز میگیرید.
    ویرایش توسط Mhvn : 2013/08/14 در ساعت 07:29 PM

6 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sirvan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آرمان چیا رو باهاش مثلا کنترل میکنی؟
    تقریبا همه چی ، تقریبا هر چی که با AKAI APC 40 کنترل کرد + نسخه Pro ش یه چیزایی داره که حتی کنترلرای سخت افزاری هم ندارن !

نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    برات درخواست دادم توی انجمن and-roid.ir به یکی از بچه ها ببینم میتونه پیدا کنه اگه تونست که هیچی اگه نه میرم پیش یکی دیگه از بچه ها مستر کارت داره اپ هایه اپل رو میخره باهاش بهش میگم بگیره برات.
    واقعا دستت درد نکنه ، خیلی مردی و خیلی ممنون ، به پیدا کردنش که امیدی ندارم چون والا 1 ماه درگیر سرچ بودم خودم تا Free ش بالاخره گیرم اومد ، ولی واقعا می تونم حساب کنم رو کمکت ؟

آخه یه مسئله ای هست منم یه دوست دارم پول بین المللی داره تو ایران و خودش هم کیلویی از App store اپل می خره ولی چون Google Play تحریمه یه بار بهش گفتم برام یه چیزی بخر انگار گفت نمیشه !

ولی خلاصه بهش حتما بگو ببین چی میشه، من منتظرم و حساب کردما ! حتما پیگیر میشم و یادآوری می کنم ، خودتم یادت نره

بخرمش به بچه های سایت با تخفیف ویژه 3-5 تومن می فروشم ( کلا فکر کنم 1-2 تا Ableton ای هم به زور نیست تو این سایت !)

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش:
    میتونی از این نرم افزار استفاده کنی:

روش کار به این صورته که با نصب نرم افزار های اسپانسر که برنامه بهتون میده یه امتیاز بدست میارید وقتی امتیاز به حد مشخصی برسه میتونید کارت هدیه تون رو دریافت کنید.به ازای هر معرف هم 200 امتیاز میگیرید.

انقدر بدم میاد ازین خر کاری هایی اینترنتی ، با اینکه پولدار نیستم ولی حاضرم پول بدم تا ازین کارا کنم ، خیلی رو اعصابن ، کلی هم باید چیز پیز سرش دانلود کنی و نصب کنی و خیلی ازین چیزا ویروس اینا هم دارن و کلا پدر سیستمت در میاد ، تازه آخرشم خودت باید دوباره با Hotspot و روش های دهن سرویسی دوباره از Google Play دانلود کنی !

بهترین راه همینه که پول بدی به کسی که این Gift Card ها رو داره و می تونه بخره و بهش بگی APK ش رو برات آپلود کنه یا ایمیل کنه !

چیزی که برام سواله این همه App های کنترلر مثل Touchdaw و چند تای دیگه رو عین بنز پخش کردن تو اینترنت ، ولی این یه دونه که از همه توپ تره و من می خوام رو چرا هیچکی آپلود نکرده !

به بازار ( این مارکت ایرانیه ) هم با این که اکانت پولی توش دارم درخواست دادم بخرن ، نخریدن !

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    مطمئنی کار نمیکنه؟؟این نرم افزار رو خیلی ها استفاده دارن میکن فقط کافیه یه چند نفر رو دعوت کنی بهت امتیاز بده اونوقت بهت کارد میده.این نرم افزار خیلی معروفه.
    اگه میخوای بخری که اکانتاش رو میفروشن توی نت 10 دلاریش هم هست.من توی اون انجمن هم گفتم گفتن نمیشه و از این حرفا.
    ولی خوب دیگه حساب کن یارو بخواد بگیره یه 10 دلاری باید بخره که با دلار الان حدودا میشه 32 هزار تومن اینا.میخوای اینقدر پول بدی؟؟به نظره من بهتره بری از این کارت هایه ویزا یا مستر مجازی بگیری.کارت گوگل 10 دلاری ارزونترین جا 38 میدن.به نظرم برو از این ویزا کارت های مجای بخر توی نت فراوان ریخته بعضی هاشون میتونی دقیق همون مبلغی که میخوای بگیری به قیمت دلار روز مثه این سایت.
    برو از یه سایت یه صرافی معتبر بخر.
    ولی خوب بازم نظره من اینه چون که توی فروم هاه اپلی خیلی از این نرم افزار استقبال کردن.از مارکت blackmart هم استفاده کردی؟؟؟اونم بیشتر نرم افزارایه خود گوگل کرکشو داره.خیلی چیزه جامعی هست.

5 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    Visa , Master Card , Paypal اینا مشکل رو حل نمی کنن چون مشکل تحریم پولی نیست ، مشکل تحریم و سختی دانلود و خرید از Google Play هست ولی تنها راه قانونی دانلود برنامه پولی از play همین قانون Gift Card ها هستن ه تازه هم گوگل اعمال کرده و اونم به صورت Redeem ازشون می تونی استفاده کنی ( اصلا یه بخش redeem اضافه شده به Google Play )

Blackmarket رو فراموش کرده بودم ، وایرلسم وشکل داره فردا تست می کنم ، ایشالله که باشه !

این برنامه هم در گزینه آخر امتحان می کنم !

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان