کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: RmaN - Beauty & Beast دموی جدید قدیمیم در سبک ترکیبی Dubstep , New Age

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

RmaN - Beauty & Beast دموی جدید قدیمیم در سبک ترکیبی Dubstep , New Age

سلام

امروز داشتم می گشتم تو پروژه های قدیمیم و خیلی از دموهایی که حتی تو سایت هم نذاشتم تاحالا که بینشون یه چیز خوب پیدا کنم و ادامه بدم !!!!
    یهویی چشمم افتاد به ای پروژم که اصلا یادم رفته بود اینو ساختم !!!!

6 ماه پیش ، یه پک سمپل Dubstep گرفته بودم و برای تست باهاش یه لوپ خیلی رو مخ و خفن Dubstep ساخته بودم و برای نوآوری Dubstep رو با پیانوی New Age مانند ترکیب کردم که نتیجش شده
    Beauty ( پیانو و آرامش آهنگ ) + Beast ( بخش Dubstep هیولایی آهنگ )
    ( لامصب یه آهنگ کاملا کامل نساختم تو عمرم تو یه سبک معمولی هی می خوام تلفیقی کار کنم )

کلا هم اول لوپ Dubstep ای رو آماده کردم ، بعد پیانو بداهه نواختم روش !!!
    پروژش هم سر نابود شدن اون پک Dubstep نابود شد و نه ادامش دادم و نه شد میکس و مستر بکنمش و سر همین ولش کرده بودم و یادم رفته بود

ولی یهویی دیدمش و گفتم بذارم اینجا حداقل شما فیض ببرید

هرگز نشه فراموش ، نظر نشه فراموش (البته پروژش دیگه ترکیده رفته )

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

در ضمن یه پروژه پیدا کردم ، زیر بنای یه ترک بود ، انقدر خفن بود خودم حال کردم و جالبه اصلا یادم نمیاد کی ساخته بودمش
    دموی اون هم تو سایت نذاشته بودم و می خوام اون رو جدی ادامه بدم !

18 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,285 بار در 948 ارسال
    Others
    Schiller
    جالب بود جدا !! واقعا روحیم شاد شد !! مخصوصا از دقیقه 1:48 خیلی باحال و خنده دار شد !! ابتکار قشنگی بود... Comedy Dubstep !! کلا چند وقته نمیدونم چی شده sense of humor ات رفته بالا

7 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    تبریگ میگم، آرمان، بالاخره تونستی مرزهای صدای در و قابلمه رو رد کنی و به یه چیزی فراتر از اون دست پیدا کنی

10 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    جالب بود جدا !! واقعا روحیم شاد شد !! مخصوصا از دقیقه 1:48 خیلی باحال و خنده دار شد !! ابتکار قشنگی بود... Comedy Dubstep !! کلا چند وقته نمیدونم چی شده sense of humor ات رفته بالا

نیشتو ببند بابا ! مگه آهنگ تطنز ساختم؟ ابتکار زدم در حد Knife Party جدا خنده دار نیست ، Sense Of Humor چیه مرد مومن ! دموهای من رو به سخره می گیری ؟
    نذار برم تو تاپیک میکست بگم این ست هاردول رو کپی کرده و با هاردول هم 10 دلار بدم همین ستت رو تو ُSoundcloud آپلود کنه ها که مدرک بشه برای این حرفم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تبریگ میگم، آرمان، بالاخره تونستی مرزهای صدای در و قابلمه رو رد کنی و به یه چیزی فراتر از اون دست پیدا کنی

منم خیلی خوشحالم مجتبی ، منم خوشحالم که هم ردیف بزرگانی چون Skrillex , Knife Party و بقیه بر و بچ Dubstep قرار گرفتم ولی خدایی فراتر از اون رفتما ، اگه دقت کنی درامش ترکیب Dubstep و درام های متال هست ، ( چون تو Remix Contest یه آهنگ متال هم شرکت کرده بودم ، درام اون رو هم یه تیکش رو گذاشتم رو این )

9 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,285 بار در 948 ارسال
    Others
    Schiller
    باو چرا موضع میگیری خوب داشتم تعریف میکردم !! خوب خواسته یا نا خواسته خنده دار شده ، باحال شده !خیلیم خوبه... مثلا وقتی داری گوش میدی فک کن موسیقی متن یکی ازین فیلم کمدی جلفاس... ببین چقدر خوب حس میده... جدا خوب شده بابا !!
    پ.ن : اگه اینکارو برام بکنی 100 دلار میدم بهت...

6 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre

این چی بود؟؟ اون قسمت پیانوت رو جدا کن باو خیلی قشنگتره.چیه داغونش کردی اون صدایه پیانو هم گم شده توش.
    قسمت داب استپ هم زیاد جالب نبود.به نظرم از این سبک ها بزن بیرون به دنباله همون چیل اوت و نیوایج برو باو به یه جایی برسی.اینجوری وقته خودت رو هم تلف میکنی.سعی کن توی همین سبک ها خودت رو تقویت کنی.تا چند تا سبک.

3 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

این چی بود؟؟ اون قسمت پیانوت رو جدا کن باو خیلی قشنگتره.چیه داغونش کردی اون صدایه پیانو هم گم شده توش.
    قسمت داب استپ هم زیاد جالب نبود.به نظرم از این سبک ها بزن بیرون به دنباله همون چیل اوت و نیوایج برو باو به یه جایی برسی.اینجوری وقته خودت رو هم تلف میکنی.سعی کن توی همین سبک ها خودت رو تقویت کنی.تا چند تا سبک.

پروژه خیلی قدیمی بود و می خواستم Dubstep هم یه تستی بکنم ، اتفاقا الان دارم رو یه آهنگ تقریبا Chillout کار می کنم ، البته تقریبا Chillout هست ، خالص نیست !

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان