کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: Psychedelic Thrills Vol.2

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic

Psychedelic Thrills Vol.2

با سلام و عرض ادب خدمت بچه ها .. این میکس میخاستم تو رادیوشو پخش شه ولی دیدم نزدیکه 4 ماه عقب میوفته .. پس همینجا میزارمش هرکی مایل بود گوش کنه .. بهترین ترکها رو انتخاب کردم و میتونم بگم بهترین میکسی بود که انجام دادم چون بعضی از جاهای ترکارو دسکاری کردم و چنتا وکال اضافه کردم و FX وو اینجور چیزا .. امیدوارم خوشتون بیاد .. مرسی

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist : VA
    Style : Psychedelic
    Genre : Fullon / Psytrance / Progressive
    Size : 58 MB

Psychedelic Thrills Vol.2

Tracklist :

1 - X-Noize - Live Or Die ( REMIX )
    2 - Block Device - Way Back Machines ( Polypheme REMIX )
    3 - Bionix - QFactor
    4 - Eskimo Vs Vlado - Ave Samma That
    5 - Xerox & Illumination - Turbulence
    6 - Cosma - People On Hold ( Numb REMIX )
    7 - The Ataris - Silicon Valley
    8 - Double Click Vs Sonic Sense - Double Sense
    9 - Supernatural - 7 Miles ( Atomic Pulse REMIX )
    10 - Audiotec - Sextival
    11 - Alter Nature - Bursting With Life

Link >>>> تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ویرایش توسط moji : 2013/09/19 در ساعت 10:13 PM

23 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بخش Psy
    تشکر شده 9,922 بار در 1,854 ارسال
    Psychedelic
    Astral Projection
    بسیار عالی ممنون واقعا....

13 کاربر زیر از GoAgni عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    رادیوشو انجمن که فقط محل میکس هفتگی نیست! میکسی اگه خوبه و واقعا خوب کار کردی و روش وقت گذاشتی بده پارسا بذاره تو رادیو شو فقط اون مواردی که گفته شده رو رعایت کن

11 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    Psychedelic
    Symbolic
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    رادیوشو انجمن که فقط محل میکس هفتگی نیست! میکسی اگه خوبه و واقعا خوب کار کردی و روش وقت گذاشتی بده پارسا بذاره تو رادیو شو فقط اون مواردی که گفته شده رو رعایت کن
    جدول زمان بندی داره دیگه میلاد .. همه رزرو کردن .. اگه کسی قبول کنه جاشو بده به من میزاریمش پلی دیگه .. اخه مشکل این زمانبندیشه .. واسه یه میکس چرا باید یه هفته منتظر موند .. روزانه باشه بهتره یا حداکثر 2 روزه .. اینجوری طرف میدونه چیکار باید بکنه ..

6 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,521 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    نقل قول نوشته اصلی توسط Talamasca تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    جدول زمان بندی داره دیگه میلاد .. همه رزرو کردن .. اگه کسی قبول کنه جاشو بده به من میزاریمش پلی دیگه .. اخه مشکل این زمانبندیشه .. واسه یه میکس چرا باید یه هفته منتظر موند .. روزانه باشه بهتره یا حداکثر 2 روزه .. اینجوری طرف میدونه چیکار باید بکنه ..

منم موافقم دیگه خیلی باشه 3 روزه

2 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    روزانه!!! بی خیال! دفه پیش سه روز یه بار بود کسی گوش نگرفت جمعش کردیم و کردیمش هفته ای یه بار

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    Psychedelic
    Symbolic
    روزانه!!! بی خیال! دفه پیش سه روز یه بار بود کسی گوش نگرفت جمعش کردیم و کردیمش هفته ای یه بار
    واسه من فرقی نمیکنه .. حالا اگه تو رادیو پلی نشه چی میشه .. همینجوری میزنم تاپیکو

4 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,282 بار در 947 ارسال
    Others
    Schiller
    داداش فک کنم باید یه کلاس واسه ما بذاری
    این سایکدلیک چقدر خوب میکس میشه ، تو هم که استادی دیگه هیچی !! اصن نمیفهمم کی ترک عوض میشه میشه Cue بذاری ؟

8 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    Psychedelic
    Symbolic
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    داداش فک کنم باید یه کلاس واسه ما بذاری
    این سایکدلیک چقدر خوب میکس میشه ، تو هم که استادی دیگه هیچی !! اصن نمیفهمم کی ترک عوض میشه میشه Cue بذاری ؟
    مرسی از اینکه گوش دادی داش اشکان .. نه بابا ما کی باشیم کلاس بزاریم .. شنونده Psy دو چیزش از اونایی که Psy گوش نمیدن بالاست .. یکیش قدرت شنیداریه صداهاست .. یکیشم قدرت تحلیل صداها .. این حرفو من خودم 100% قبول دارم چون به چشم دارم میبینم اونایی که Psy گوش میدن چه جورین .. تو میکس باید نقاط اوج اهنگو پیدا کنی .. من از خودم تعریف نمیکنم ولی Psy رو به طور تمامو کمال میفهمم و میدونم این صدا واسه چی گذاشته شده تو اهنگ .. من تو این میکس قدرت اهنگارو حفظ کردم .. یعنی درواقع باید بدونی که شنونده کجای اهنگ به اوج ادرنالین میرسه و من هم این ادرنالینو نگه داشتم .. تو همه جای این میکس میتونین حرفمو متوجه بشین .. مثلا بین دو ترک People On Hold و Silicon Valley که تو دقیقه 35:30 People on Hold تموم میشه و Silicon Valley شروع میشه دوتا وکال اضافه کردم با توجه به جوی که بین اون دو ترک وجود داره .. جو ترسی که ابتدای Sillicon Valley هستش با وکالی که گذاشتم یه جور دلهره میاره و این کارا قدرت یه میکسو میبره بالا .. صداهای خیلی زیادی اضافه کردم تو اهنگا فقط زمانی متوجه میشین که همشونو Original گوش بدین .. ایشالا Volume های بعدی هم هستن .. قویتر از همیشه .. مرسی

9 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 851 بار در 155 ارسال
    Others
    Aphex Twin
    cue رو هم لطف کنی،ممنون میشیم

6 کاربر زیر از avinich عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین