کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: (Infected Mushroom – Friends on Mushrooms Vol.2 (2013

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 11,482 بار در 968 ارسال
    Trance
    Andy Moor

(Infected Mushroom – Friends on Mushrooms Vol.2 (2013

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

Artist: Infected Mushroom
    Album: Friends on Mushrooms
    Label/Cat#: Dim Mak
    Source: WEB
    Release date: 2013-07-16
    Format: mp3
    Quality: 320 kbps
    Size: 130 mb
    Genre: Electronic
    Style: Electro House / Dubstep / Psychedelic

1. Where Do I Belong (feat. Hope 6) (03:26)
    2. Bass Nipple (04:53)
    3. Astrix on Mushrooms (feat. Astrix) (09:56)
    4. Mambacore (04:18)
    5. Savant on Mushrooms (feat. Savant) (06:18)
    6. Now Is Gold (feat. Kelsy Karter) (05:53)
    7. Nerds on Mushrooms (feat. Pegboard Nerds) (05:33)
    8. Trance Party (07:41)
    9. The French (06:55)

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    [EXPRESS]http://expressleech.com/fkqsnqb85te3/im.rar.html[/EXPRESS]
    [UPLOADBAZ]http://www.uploadbaz.com/4czgwhc1q7b1[/UPLOADBAZ]
    [RODFILE]http://www.rodfile.com/fdvpmelg4syv[/RODFILE]
    هیپ فعلا کار نمیکنه.

21 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 39,321 بار در 6,155 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    حالا واقعا سای ه یا مثه قبلی داب استپه؟؟؟

10 کاربر زیر از moji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,521 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tijs-M تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

برا سای اینا تموم شده هستن

11 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش الکترونیک
    تشکر شده 26,632 بار در 3,728 ارسال
    Trance
    ATB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tijs-M تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سای رو با یه سری صدای جوش کاری و تراش کاری قاطی کردن یه چیزی در آوردن ... !!!
    یه آهنگشون بود توو میکس Dance Red تیستو که قبل Club Life 3 اومده بود ... اصن نتونستم گوشش بدم آهنگرو ... !!!
    اینم بعید می دونم فرقی داشته باشه ... !!!

7 کاربر زیر از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    خاک تو سر گروه به این معروفی و بزرگی بکنم که به خاطر بازار کار تغییر استایل دادن .. کاری که اینا کردن توهین بزرگی بود به طرفدارانشون یعنی تو ذوق طرفداراشون زدن .. من یکی از طرفدارای پروپاقرص Infected Mushroom بودم البته اون زمونایی که فقط Erez Izen و Amit Duvdevani گروه رو هدایت میکردن .. اهنگ به یاد ماندنی Deeply Disturbed یه شاهکاری بود که دنیای Psychedelic رو در سال 2003 متحول کرد .. الان که 5 نفر هستن به زودی هم میشن 6 نفر .. 6نفر با استعداد بالا که نمیدونن چی دارن میسازن .. خاک تو سر Eyal yankovich بکنن که به خاطر فروش و اسم لیبل Hommega استایل البوم قبلیشونو Psytrance زده بود .. اگه این Psytrance هستش پس Dubstep رو اسمشو چی بزاریم ؟؟؟ اینا یه جریانهایی داشتن سر گروهشون به خاطر همین تغییر استایل دادن ولی Infected Mushroom واسه سایبازا مرده مگر اینکه Erez و Amit باز دونفری کار کنن ..

17 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,677 بار در 18,028 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    [HIPFILE]http://hipfile.com/chqgkhtvaeg2[/HIPFILE]

آپلودسنتر جدید!

[UPLOD.IR]http://uplod.ir/reahu8xcswqn/im.rar.htm[/UPLOD.IR]

17 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 516 بار در 124 ارسال
    Trance
    Paul Van Dyk
    اين چي بود !!!
    خدايش آلبوم آخرشون اصلا قابل مقايسه با اين نيست

3 کاربر زیر از dj_mesmol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 190 بار در 42 ارسال
    Psychedelic
    Infected Mushroom
    نقل قول نوشته اصلی توسط Talamasca تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خاک تو سر گروه به این معروفی و بزرگی بکنم که به خاطر بازار کار تغییر استایل دادن .. کاری که اینا کردن توهین بزرگی بود به طرفدارانشون یعنی تو ذوق طرفداراشون زدن .. من یکی از طرفدارای پروپاقرص Infected Mushroom بودم البته اون زمونایی که فقط Erez Izen و Amit Duvdevani گروه رو هدایت میکردن .. اهنگ به یاد ماندنی Deeply Disturbed یه شاهکاری بود که دنیای Psychedelic رو در سال 2003 متحول کرد .. الان که 5 نفر هستن به زودی هم میشن 6 نفر .. 6نفر با استعداد بالا که نمیدونن چی دارن میسازن .. خاک تو سر Eyal yankovich بکنن که به خاطر فروش و اسم لیبل Hommega استایل البوم قبلیشونو Psytrance زده بود .. اگه این Psytrance هستش پس Dubstep رو اسمشو چی بزاریم ؟؟؟ اینا یه جریانهایی داشتن سر گروهشون به خاطر همین تغییر استایل دادن ولی Infected Mushroom واسه سایبازا مرده مگر اینکه Erez و Amit باز دونفری کار کنن ..
    به نظر من اینطوری نمیشه قضاوت کرد Friends on mushroom vo.1 و ۲ جفتشون هم تمرکزشون روی همکاری با گروه های دیگه بوده و خب شما چطوری انتظار دارید که از یه همکاری به Savant یا Pegboard nerds یه کار سای قوی دربیاد وقتی اونا اصلا کارشون سای نیست مگه Astrix on mushrooms بد بود ؟ درضمن اصلا قبول ندارم که این کارا کارای ضعیفی بودن نه ضعیف نیستن فقط متفاوتن Trap ی که توی Savant on mushrooms کار شده واقعا عالیه یا Trance party مگه ترک بدیه ؟ نه به نظر من که ترک فوق العاده خوبیه فقط اگه از دید درست بهش نگاه کنید. منم حرف شمارو قبول دارم که Infected به هیچ وقت Infected ترک هایی مثل Deeply Disturbed (infected Remix) یا Can't stop یا Project 100 یا heavy weight و Psycho و Over mode نیست نه ولی خب خودشون هم هیچ وقت نگفتن که این دوتا EP یا مینی آلبوم قراره کارای سای خیلی قوی باشن نه چون تمرکز کارا روی همکاری با گروه های دیگس فکر میکنم برای قضاوت قطعی باید صبر کنیم تا آلبوم بعدیشون بیاد.در هرصورت واقعا به نظر منم اشتباه بزرگیه که همچین گروهی بخواد تغییر سبک بده و چیزی که توش خیلی خوب هستن و با اون راهشون رو توی دنیای موسیقی \یدا کردن ول کنن برن دنبال یه چیز دیگه بعید هم میدونم که همچین کاری بکنن واقعا مسخره میشه گروهی که اسمش INFECTED MUSHROOM هست با یه همچین اسمی کار Dubs کنه

6 کاربر زیر از Flash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    نقل قول نوشته اصلی توسط Flash تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Talamasca تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به نظر من اینطوری نمیشه قضاوت کرد Friends on mushroom vo.1 و ۲ جفتشون هم تمرکزشون روی همکاری با گروه های دیگه بوده و خب شما چطوری انتظار دارید که از یه همکاری به Savant یا Pegboard nerds یه کار سای قوی دربیاد وقتی اونا اصلا کارشون سای نیست مگه Astrix on mushrooms بد بود ؟ درضمن اصلا قبول ندارم که این کارا کارای ضعیفی بودن نه ضعیف نیستن فقط متفاوتن Trap ی که توی Savant on mushrooms کار شده واقعا عالیه یا Trance party مگه ترک بدیه ؟ نه به نظر من که ترک فوق العاده خوبیه فقط اگه از دید درست بهش نگاه کنید. منم حرف شمارو قبول دارم که Infected به هیچ وقت Infected ترک هایی مثل Deeply Disturbed (infected Remix) یا Can't stop یا Project 100 یا heavy weight و Psycho و Over mode نیست نه ولی خب خودشون هم هیچ وقت نگفتن که این دوتا EP یا مینی آلبوم قراره کارای سای خیلی قوی باشن نه چون تمرکز کارا روی همکاری با گروه های دیگس فکر میکنم برای قضاوت قطعی باید صبر کنیم تا آلبوم بعدیشون بیاد.در هرصورت واقعا به نظر منم اشتباه بزرگیه که همچین گروهی بخواد تغییر سبک بده و چیزی که توش خیلی خوب هستن و با اون راهشون رو توی دنیای موسیقی \یدا کردن ول کنن برن دنبال یه چیز دیگه بعید هم میدونم که همچین کاری بکنن واقعا مسخره میشه گروهی که اسمش INFECTED MUSHROOM هست با یه همچین اسمی کار Dubs کنه
    Infected Mushroom خیلی وخته سای کار نمیکنه .. اونی که شما دوست داری اهنگای جدیدشو بحثش جداست داداش .. شما از نظر صدا میگی خوبه چون صداهاش به گوشت خوش میاد ولی من کلی نگاه میکنم .. Infected Mushroom به طرفداراش داره توهین میکنه با این اهنگایی که داره میسازه .. کجاش Psychedelic هستش ؟ این گروهو یه دنیا با Psy میشناسن .. این گروه با Psy طرفدار پیدا کرده پس نمیتونه طرفداراشو ول کنه .. ولی متاسفانه داره این کارو انجام میده .. ترکایی که نام بردی رو من به هیچ عنوان قبول ندارم .. اگه تو Genre نوشته Psychedelic پس باید المنتهاش Psy باشه .. باید کیک سای داشته باشه .. باید بیسلاین سای داشته باشه .. باید اصول ساخت Psychedelic رو رعایت کرده باشه نه اینکه بیاد بنویسه Psy بعدش المنتهاش ماله House یا Dubstep باشه .. ویدیویی رو خودم اپلود کرده بودم گذاشته بودمش همین انجمن که مراحل ساخت Nation Of Wusses رو توضیح میدن .. همونجا Amit Duvdevani خودشم اعتراف میکنه که (( ما نمیدونیم اسم سبکو چی بزاریم .. نه سای هستش نه داب )) خوب این حرف واسه یه گروه بزرگی مثل Infected Mushroom یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Infected Mushroom خیلی وخته مرده داداش .. من این چیزارو از خودم نمیگم .. من با 50 درصد ارتیستای سای ارتباط دارم از جمله : Dynamic - Talamasca - Eskimo - ATMA - Future Prophecy - Yahel - Atomic Pulse - Alchemix - Ovnimoon - Avalon - Space Cat - Timelock - Sun Project - Alien Project - U - Recken - Ultravoice - Deedrah - Domestic - Didrapest و خیلی خیلی از بزرگان دیگه ارتباط دارم و میدونم تو دنیای Psychedelic چی میگذره و اصول Psy رو خیلی خوب بلدم چون بیش از 11 ساله الان من با سای سرو کله میزنم و ایشالا EP جدیدمو هم به زودی خواهی دید .. Infected Mushroom کارای زیادی پشت پرده انجام داده حتی دوتا البوم Unrelease داشتن سال 2009 که شاید تعداد خیلی کمی فهمیده باشن مگر اینکه شب و روزشون مثل من با سای باشه .. من و خیلی های دیگه متاسفیم واسه این گروه

11 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین