کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: اولین دموی حرفه ای من

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller

اولین دموی حرفه ای من

سلام دوستان این دمو رو با fl ساختم و به نظرم سبک Trance هستش اما لایته نمیدونم دقیقا !!! اما شدیدا منتظر نظرتون هستم اگه قابل دونستین ادامه میدم و کاملش میکنم و اینکه بهم بگین که دقیقا چه سبکی هست و ...قربون همتون اینم لینک دانلودلینک مستقیم :تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. 1 :تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. 2 :تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

13 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 26,239 بار در 3,701 ارسال
    Psychedelic
    Yahel
    افرین ملودی کار خوب بود ولی هیچی کیک و بیس نداشت حتمن بهش اضافه کن

7 کاربر زیر از Yahel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط astrix92 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام دوستان این دمو رو با fl ساختم و به نظرم سبک Trance هستش اما لایته نمیدونم دقیقا !!! اما شدیدا منتظر نظرتون هستم اگه قابل دونستین ادامه میدم و کاملش میکنم و اینکه بهم بگین که دقیقا چه سبکی هست و ...قربون همتون اینم لینک دانلودلینک مستقیم :تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. 1 :تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. 2 :تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی دوست عزیز ، اگه اشتباه نکنم از وی اس تی های دیفالته اف ال یعنی سیتروس و ... استفاده کردی!!!
    این آهنگ سبکش بیشتر چیلوت و داونتمپو و نظیر اون بود تا ترنس....
    یه چندتا توصیه ی دوستانه میکنم امیدوارم که از دستم ناراحت نشی و به جنبه ی مثبت حرفام توجه کنی (یه جورایی مخاطبم خیل عظیمی از دوستان دمو ساز هست) :
    1.ببین اول دانشت رو زیاد کن و سوادت رو تو موزیک بالا ببر بعد برو سراغ آهنگسازی ، در گام اول باید یه سری تئوری ساده رو یاد بگیری ، بعد تو سبک ها دقیق بشی تا بتونی از هم تفکیک کنی سبک های مختلف رو ، بعد انقدری باید آهنگ گوش کرده باشی تا گوشت تقریباً اکثر تکنیک ها و ریزه کاری های هر سبکی رو خوب بشناسه ، این کارایی که گفتم جزو پیش نیازهای ورود به مقوله آهنگسازی هست
    2.بعد از اینکه تقریباً یه شنونده ی تقریباً ماهر و صاحب نظر و تقریباً متخصص شدی اونوقت باید تازه وارد مرحله ی یاد گیری اصول آهنگسازی و.. بشی که اگه خواستی تو این انجمن اساتید زیاد هستن میتونی ازشون مشورت بگیری و بهترین راه رو برای رسیدن به هدفت انتخاب کنی...
    امیدوارم که این حرفای من رو به دیده ی مثبت بهشون نگاه و توجه کنی و از دستم دلخور نشده باشی...
    (من خودم زمانی که خواستم آهنگسازی الکترونیک رو یاد بگیرم (که هنوز به نظر خودم صفر صفر هستم و هیچی یاد نگرفتم بعد 2 سال!!!!) هیچ کسی نبود بهم مشاوره بده و اون زمان به اندازه الان هم منابع فارسی موجود نبود و من هم مجبور شدم هر روشی که موجود بود رو امتحان کنم تا بالاخره فهمیدم باید چیکار کنم ، یه مدت هم چندتا دموی خیلی مبتدیانه گذاشتم اما بعد از یه سری اتفاقات تصمیم گرفتم که فعلاً فقط یاد بگیرم ، یاد بگیرم و یاد بگیرم ، چون که موزیک الکترونیک این روزا خیلی وابسته به تکنیک و خلاقیت شده ، با نیم خط ملودی میشه شاهکار خلق کرد اگربتونی تکنیک های مختلف و ابتکاراهای جالب توجه داشته باشی ، ببخشید زیاد صحبت کردم ، امیدوارم موفق باشی)

11 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahel تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    افرین ملودی کار خوب بود ولی هیچی کیک و بیس نداشت حتمن بهش اضافه کن
    خیلی ممنون بابت نظرت . خوشحالم کردی
    چشم در ادامه کار حتما کیک و بیس هم اضافه میکنم

6 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط astrix92 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی دوست عزیز ، اگه اشتباه نکنم از وی اس تی های دیفالته اف ال یعنی سیتروس و ... استفاده کردی!!!
    این آهنگ سبکش بیشتر چیلوت و داونتمپو و نظیر اون بود تا ترنس....
    یه چندتا توصیه ی دوستانه میکنم امیدوارم که از دستم ناراحت نشی و به جنبه ی مثبت حرفام توجه کنی (یه جورایی مخاطبم خیل عظیمی از دوستان دمو ساز هست) :
    1.ببین اول دانشت رو زیاد کن و سوادت رو تو موزیک بالا ببر بعد برو سراغ آهنگسازی ، در گام اول باید یه سری تئوری ساده رو یاد بگیری ، بعد تو سبک ها دقیق بشی تا بتونی از هم تفکیک کنی سبک های مختلف رو ، بعد انقدری باید آهنگ گوش کرده باشی تا گوشت تقریباً اکثر تکنیک ها و ریزه کاری های هر سبکی رو خوب بشناسه ، این کارایی که گفتم جزو پیش نیازهای ورود به مقوله آهنگسازی هست
    2.بعد از اینکه تقریباً یه شنونده ی تقریباً ماهر و صاحب نظر و تقریباً متخصص شدی اونوقت باید تازه وارد مرحله ی یاد گیری اصول آهنگسازی و.. بشی که اگه خواستی تو این انجمن اساتید زیاد هستن میتونی ازشون مشورت بگیری و بهترین راه رو برای رسیدن به هدفت انتخاب کنی...
    امیدوارم که این حرفای من رو به دیده ی مثبت بهشون نگاه و توجه کنی و از دستم دلخور نشده باشی...
    (من خودم زمانی که خواستم آهنگسازی الکترونیک رو یاد بگیرم (که هنوز به نظر خودم صفر صفر هستم و هیچی یاد نگرفتم بعد 2 سال!!!!) هیچ کسی نبود بهم مشاوره بده و اون زمان به اندازه الان هم منابع فارسی موجود نبود و من هم مجبور شدم هر روشی که موجود بود رو امتحان کنم تا بالاخره فهمیدم باید چیکار کنم ، یه مدت هم چندتا دموی خیلی مبتدیانه گذاشتم اما بعد از یه سری اتفاقات تصمیم گرفتم که فعلاً فقط یاد بگیرم ، یاد بگیرم و یاد بگیرم ، چون که موزیک الکترونیک این روزا خیلی وابسته به تکنیک و خلاقیت شده ، با نیم خط ملودی میشه شاهکار خلق کرد اگربتونی تکنیک های مختلف و ابتکاراهای جالب توجه داشته باشی ، ببخشید زیاد صحبت کردم ، امیدوارم موفق باشی)
    مهدی جان واقعا از راهنماییت خیلی خیلی ممنونم
    خیلی لطف کردی
    کاملا درسته داداش با سیتروس درست شده
    تمام حرفات درست و متینه و فقط هم جنبه مثبت داشت
    راستش من در مقابل شما هیچی از ساخت موزیک نمیدونم و میدونم که این دمو بسیار ساده بود اما از اینکه تونستم ملودی رو که تو ذهنم بود تا حدی نشون بدم خوشحالم و امیدوارم در دموهای بعدیم بهتر باشم
    خیلی از نظری که دادی ممنونم واقعا شرمنده کردی

5 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    ملودی بسیار جالبی داره یه لحظه فکر کردم توی اتاق ریلکسیشن هستم چون یه حالت عجیبی داره

اگه کیک و بیس روی اون بیاد زیبا میشه / بسیار عالی

3 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 13 بار در 6 ارسال
    Trance
    None
    کار قشنگی میشه.روش بیشتر کار کن و کاملش کن

2 کاربر زیر از farsi music عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط psystyx تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ملودی بسیار جالبی داره یه لحظه فکر کردم توی اتاق ریلکسیشن هستم چون یه حالت عجیبی داره

اگه کیک و بیس روی اون بیاد زیبا میشه / بسیار عالی
    خیلی ممنونم بابت نظرت دوست من
    کیک و بیس یکم فکرمو مشغول کرده که چجوری باشه فعلا دارم سعی میکنم سبکو به سمت Chillout ببرم
    بازم ممنون

کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

9. Top | #9

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط farsi music تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کار قشنگی میشه.روش بیشتر کار کن و کاملش کن
    مرسی بابت نظرت خیلی خوشحالم کردی چشم سعی میکنم حتما کاملش کنم

کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 192 بار در 43 ارسال
    Trance
    None
    کار شمارو گوش کردم
    کار خوبی میتونه بشه از نظر من
    البته باید از سازها و صداهای به مراتب مدرن تری استفاده بشه تا به جذابیتش اضافه بشه

2 کاربر زیر از MEHDI/TRANCE عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.