کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Trance Revolution Radio (Mini)Mix 009

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta

Trance Revolution Radio (Mini)Mix 009

Trance Revolution Radio (Mini)Mix 009 ( Without Guest Mix! )
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

Title: Trance Revolution Radio (Mini)Mix 009
    Duration: 10 min
    Size: 128kbps = 10 Mb

Tracklist:
    Part1:
    01. David Guetta - She Wolf (Feat. Sia)
    02. Skrillex - Breakn' A Sweat (with The Doors)
    03. Deadmau5 - Aural Psynapse
    04. Junior Caldera - Can't Fight This Feeling (Feat. Sophie Ellis Bextor)
    05. Aly & Fila – Listening (Feat. Josie)

Part2: Guest Mix - NONE!!!!!!

Download:
    [HIPFILE]http://hipfile.com/p9flgsl03no3[/HIPFILE]

قسمت نهم از سری مینی میکس های انقلاب ترنس بدون گست میکس و بدون همکاری بچه ها تهیه شده!!! بنا به درخواست کامران لازم میدونم نکته ای رو یادآور شم ؛ ما اصل رو بر کار گروهی گذاشته بودیم و این که من یا کامران مهم نباشه کدوممون میکس میکنیم و ... اما مثل اینکه بعضی از دوستان براشون سو تفاهم بوجود اومده و خب برای روشن شدن این قضیه باید بگم که کارهای میکس اپیزودهای جمعه شب ها با کامران عزیز هست و دوشنبه ها هم من کار میکس رو انجام میدم ، ضمناً یه نکته دیگه انقدر نیاید و میکس رو از نظر فنی نقد نکنید ، هزاربار گفتم هدف شنیده شدن آهنگهاست...
    خلاصه که این قسمت رو هم تحمل کنید تا از قسمت بعد با یه سری تحول های اساسی این مجموعه رو پی بگیریم ، ممنون از لطف همگی...

خب دوستان امیدوارم که از این مینی میکس لذت ببرید ، خواهشاً تو نظرسنجی هم بعد از شنیدن مینی میکس شرکت کنید ، منتظر ترک لیستهای پیشنهادی و مینی میکس های شما به همراه نظراتتون هستیم ، لازمه که بگم برای پیشنهاد ترک لیست یا فرستادن مینی میکس هاتون برای ما جهت استفاده در اپیزودهای دوشنبه تا شنبه شب و برای اپیزودهای جمعه تا چهارشنبه فرصت دارید که کارهاتونو بفرستید ، پس خواهشاً روال رو در نظر بگیرید ، ضمناً بهتون پیشنهاد میکنیم تاپیک تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. رو هم بخونید تا دچار سردرگمی نشید
    دوستتون داریم (مهتی - کامران)

قسمت های قبل از سری مینی میکس های انقلاب ترنس

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

10 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 5,580 بار در 1,132 ارسال
    Trance
    Craig Connelly
    جایه بسی خرسندیه که بالاخره ما بعد چند ماه اسم دیوید گتتای کبیر رو توسایت دیدیم اقا بس میکس ها باخودتونه فقط گست ها ترکها رو انتخاب میکنن؟؟؟؟؟ اگه اینجورییه گست هفته دیگه من میشم

کاربر زیر از andy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

• Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,571 بار در 478 ارسال
    House
    Deadmau5
    نقل قول نوشته اصلی توسط andy تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    جایه بسی خرسندیه که بالاخره ما بعد چند ماه اسم دیوید گتتای کبیر رو توسایت دیدیم اقا بس میکس ها باخودتونه فقط گست ها ترکها رو انتخاب میکنن؟؟؟؟؟ اگه اینجورییه گست هفته دیگه من میشم
    دوست عزیز گست میکسو خود بچه ها میکس میکنن و برای ما میفرستن اون وخت ما به میکس خودمون میچسبونیمش ولی اگه کسی از دوستان آهنی پیشنهاد بده حتما" تو میکس هفته یا هفتخ های بعد میذاریمش

2 کاربر زیر از [.:KamraN:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 5,580 بار در 1,132 ارسال
    Trance
    Craig Connelly
    نقل قول نوشته اصلی توسط [.:KamraN:.] تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط andy تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دوست عزیز گست میکسو خود بچه ها میکس میکنن و برای ما میفرستن اون وخت ما به میکس خودمون میچسبونیمش ولی اگه کسی از دوستان آهنی پیشنهاد بده حتما" تو میکس هفته یا هفتخ های بعد میذاریمش
    کامران جان برنامهای هست که من باهش بتونم میکس کنم چندتا اهنگو ؟؟؟؟ اگه معرفی کنی وطرز کارشو بگی ممنون میشم

• Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,571 بار در 478 ارسال
    House
    Deadmau5
    فک کنم با برنامه ی virtual dj بتونی میکس کنی کار باهاشم راحته
    امضای ایشان