کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: Trance Revolution Radio (Mini)Mix 008 | "vahid00742v" Guest Mix

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta

Trance Revolution Radio (Mini)Mix 008 | "vahid00742v" Guest Mix

Trance Revolution Radio (Mini)Mix 008 ( "vahid00742v" Guest Mix )
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

Title: Trance Revolution Radio (Mini)Mix 008
    Duration: 21 min
    Size: 128kbps = 19 Mb

Tracklist:
    Part1:
    01. Stannis - Sky Drops (Original Mix)
    02. Brett Wood & Nik Wilmott - I'm Watching You (Digital Self & Tek Tonic Remix)
    03. Giuseppe Ottaviani - Third Dome (Album Mix)
    04. Manuel Le Saux - Reaper (Feat. Fluctor) (Album Mix)
    05. Steve Kaetzel - I Loved You (feat. Emma Lock) (ISOS 11)

Part2: Guest Mix - vahid00742v
    01. Heatbeat - Roses Never Cry (Original Mix)
    02. Airbase - Modus Operandi (Original Mix)
    03. Marcus Schossow - Never Say Never (Original Mix)
    04. Alex M.O.R.P.H. - Ocean Drive (with Chriss Ortega) (Protoculture Remix)
    05. Andy Moor - She Moves (feat. Carrie Skipper) (M.I.K.E. Remix)

Download:

128kbps [HIPFILE]http://hipfile.com/quxozrgkcdgj[/HIPFILE]

خب در آغازین روزهای تابستان قسمت هشتم از سری مینی میکس های انقلاب ترنس رو تقدیمتون میکنیم
    به جرئت میتونم بگم این قسمت یکی از کم نقص ترین و فنی ترین میکس ها رو شاهد خواهید بود ، تو این اپیزود میزبان میکسی از وحید
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. مدیر دیروز و سرباز امروز هستیم ، این قسمت کلاً به سبک ترنس اختصاص داره و میتونم بگم که اکثر آهنگ ها سبکشون ترنس هست ، بهتون توصیه میکنم حتماً این قسمت رو گوش کنید.
    و اما در مورد وحید گست میکس این هفته بیشتر بدونید:
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    این عضو فعال انجمن به گفته ی خودش:
    "بیوگرافیم رو که همه به جز آشخورای سایت میدونن"!!! پس به همین جمله در مورد بیوگرافیش بسنده میکنیم!!!!
    و اما هدف وحید از میکسش:
    "هدف از میکسم واسه تفریحات سالم بود و یکم بچه ها به کار گروهی مشتاق تر بشن "
    من هم امیدوارم بچه ها ترغیب بشن به مشارکت بیشتر تو چنین فعالیت هایی....

خب دوستان امیدوارم که از این مینی میکس لذت ببرید ، خواهشاً تو نظرسنجی هم بعد از شنیدن مینی میکس شرکت کنید ، منتظر ترک لیستهای پیشنهادی و مینی میکس های شما به همراه نظراتتون هستیم ، لازمه که بگم برای پیشنهاد ترک لیست یا فرستادن مینی میکس هاتون برای ما جهت استفاده در اپیزودهای دوشنبه تا شنبه شب و برای اپیزودهای جمعه تا چهارشنبه فرصت دارید که کارهاتونو بفرستید ، پس خواهشاً روال رو در نظر بگیرید ، ضمناً بهتون پیشنهاد میکنیم تاپیک تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. رو هم بخونید تا دچار سردرگمی نشید
    دوستتون داریم (مهتی - کامران)

قسمت های قبل از سری مینی میکس های انقلاب ترنس

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

22 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 11,927 بار در 1,770 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    همانطور که قبلا به خدمت گوسفند عزیزم عرض فرمودم میکس ترک یک با دو اصلا مچ نیست و تداخل آزاردهنده وجود دارد. بقیه قسمت ها را پسندیدیم.

10 کاربر زیر از 76107611 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,330 بار در 174 ارسال
    Trance
    John 00 Fleming
    وحید هم اینکاره بود نمیدونستم؟!!!

خوشم اومد، میکس قشنگی بود

9 کاربر زیر از Hanieh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,926 بار در 1,261 ارسال
    Others
    Solarstone
    وحيد جون ارچساتالاش كو پس؟؟؟

3 کاربر زیر از NFS عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hanieh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    وحید هم اینکاره بود نمیدونستم؟!!!

خوشم اومد، میکس قشنگی بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط NFS تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    وحيد جون ارچساتالاش كو پس؟؟؟
    چه کاره بود هانیه ؟

این 5 تا تراک آخرین تراک هایی بود که گوشیده بودم و هدف خاصی از انتخابشون نداشتم . توجه کنی تراک 1 و 2 اصلا هیچیشون شبیه به هم نیست اما انگار زور کرده بودن بهم که این 5 تا باشن .

در مورد میکس بگم که به مهدی هم گفتم این میکس لایو رکورد شده برا همین امکان خطا یا ... توش زیاده . کلا زیاد میکس کار نکردم و این چند روزه یکم باهاش ور رفتم و این میکس هم کار 1-2 ساعته و هیچ افکت خاصی روش به کار نرفته .

9 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #6

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    اول قسمت اول منتسب به کامی خوشگله !!! پیشرفتت محسوسه ! ازون مینی میکس نوبی که اول درست کرده بودی خیلی خیلی بهتره ولی هنوز خیلی خیلی کار داری تا به سطح اول برسی !! این effect ه که شبیه Scratch هست اصلا مورد استفاده دیجی های بزرگ قرار نمیگیره و خیلی نوبیه !! تازه تکرارشم کردی !! افکتای تکراری میکسو نوبوار جلوه میدن !!
    بعد قسمت دوم عاغا وحید گل !!! باید بهت تبریک گفت !! لایو اینطوری میکس کردن خیلی خیلی خوبه !! البته کیفیتش خوب نبود نمیتونم نظر دقیق بدم ولی به غیر از همون کراس فید اول که یه کم قرو قاطی شد بقیه اش عالی بود !!
    مقایسه ! کار وحید با این که لایو بود بهتر از کامران بود و فرقی که محسوسه بین وحید و کامران اینه که وحید آهنگ بیشتر گوش کرده و شاید نتونه اون چیزی که میخوادو درست کنه ولی از نظر تجربی میدونه چی درسته !!! اینم از فواید گوش کردن همون ASOT هاست...
    پ.ن : وحید میگی با چه نرم افزاری درست کردی میکسو ؟؟ و این که دقیق بگی 11:25 رو چطوری انقدر عالی درست کردی !!!! لازم دارم :دی

7 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اول قسمت اول منتسب به کامی خوشگله !!! پیشرفتت محسوسه ! ازون مینی میکس نوبی که اول درست کرده بودی خیلی خیلی بهتره ولی هنوز خیلی خیلی کار داری تا به سطح اول برسی !! این effect ه که شبیه Scratch هست اصلا مورد استفاده دیجی های بزرگ قرار نمیگیره و خیلی نوبیه !! تازه تکرارشم کردی !! افکتای تکراری میکسو نوبوار جلوه میدن !!
    بعد قسمت دوم عاغا وحید گل !!! باید بهت تبریک گفت !! لایو اینطوری میکس کردن خیلی خیلی خوبه !! البته کیفیتش خوب نبود نمیتونم نظر دقیق بدم ولی به غیر از همون کراس فید اول که یه کم قرو قاطی شد بقیه اش عالی بود !!
    مقایسه ! کار وحید با این که لایو بود بهتر از کامران بود و فرقی که محسوسه بین وحید و کامران اینه که وحید آهنگ بیشتر گوش کرده و شاید نتونه اون چیزی که میخوادو درست کنه ولی از نظر تجربی میدونه چی درسته !!! اینم از فواید گوش کردن همون ASOT هاست...
    پ.ن : وحید میگی با چه نرم افزاری درست کردی میکسو ؟؟ و این که دقیق بگی 11:25 رو چطوری انقدر عالی درست کردی !!!! لازم دارم :دی

برنامه میکس که خیلی زیاده اما من با تراکتور پرو کار کردم . منظورت رو از 11:25 نفهمیدم اما اگر آخراش رو میگی من گفتم شاید مهدی چیزی برای آتروی برنامه داشته باشه که گویا نداشته

6 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #8

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid00742v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

برنامه میکس که خیلی زیاده اما من با تراکتور پرو کار کردم . منظورت رو از 11:25 نفهمیدم اما اگر آخراش رو میگی من گفتم شاید مهدی چیزی برای آتروی برنامه داشته باشه که گویا نداشته
    میدونم خیلی زیاده :دی !! ببخشید منظورم 14:25 بود !! از 14:10 تا 14:25 !! از کدوم افکت استفاده کردی ؟ و چطوری !! فقط کی برد داری ؟

3 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,926 بار در 1,261 ارسال
    Others
    Solarstone
    الان ميفهمم كه صفت خدا, واقعا" شايسته ي ارمين ون بيورنه...پسر 2ساعت ميكس هر هفته اون همه كاره ديگه همراهش كنسرت...ساختنه اهنگ...زندگيش
    درود به شرفش واقعا"
    راستي وحيد گفتي لايو ميكس كردي...هميشه لايو كيفيتش همينه يا خودت كم تجربگي كردي؟؟؟

5 کاربر زیر از NFS عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid00742v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

میدونم خیلی زیاده :دی !! ببخشید منظورم 14:25 بود !! از 14:10 تا 14:25 !! از کدوم افکت استفاده کردی ؟ و چطوری !! فقط کی برد داری ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط NFS تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    الان ميفهمم كه صفت خدا, واقعا" شايسته ي ارمين ون بيورنه...پسر 2ساعت ميكس هر هفته اون همه كاره ديگه همراهش كنسرت...ساختنه اهنگ...زندگيش
    درود به شرفش واقعا"
    راستي وحيد گفتي لايو ميكس كردي...هميشه لايو كيفيتش همينه يا خودت كم تجربگي كردي؟؟؟

والا اشکان جان اون تیکه مال خود آهنگ شوسو هستش من فقط هماهنگ کردمش که درست بیوفته آخر ملودی آهنگ قبلی . کلا تو میکس از افکت کمتر استفاده می شه . توجه کنی آرمینم زیاد از افکت استفاده نمیکنه و به اون صدای باباغوریه کفایت میکنه .

در مورد کیفیت هم که خود مهدی کیفیت رو اینجوری کرده . فایل اصلی میکس پسوندش WAV هستش و 110 مگابایته دوست داری آپ کنم ? .البته فایلی که دادم بهش تقریبا همین کیفیت رو داشت چون کانورتور درست حسابی نداشتم

5 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین