کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: DJ VAHID PROJECT-Dream of sky 2011

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 27 بار در 6 ارسال
    Trance
    Robert Miles

DJ VAHID PROJECT-Dream of sky 2011

سلام و ضمن خسته نباشيد به تمام بچه هاي اين سايت،من تازه عضو اين سايت شدم و اميدوارم كه اين لياقت را داشته باشم من را در جمع دوستانه و صميمي خودتون بپذيريد.راستش من خيلي وقته كه علاقمند به موسيقي الكترونيك به خصوص سبك ترنس هستم و با نرم افزارهاي دنس و اف ال و سونار آشنايي دارو و كار كردم.براي ساخت اين آلبوم با نرم افزار اف ال كار كردم و تقريبا مسلط به اين نرم افزار هستم.خلاصه مطلب اولين آلبومم رو دوس دارم براي اولين بار تو اين سايت به شما دوستداران سبك موسيقي ترنس ارايه نمايم.خيلي خوشحال ميشم كه نظر و انتقاد و پيشنهادي درباره اين آلبوم داريد در اين تاپيك مطرح نماييد.موفق باشيد

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

: Tracklist

The Best Trance
    Sky
    You are my life
    Green
    Electronic
    Sun
    One
    Till I Come (remix) -DJ Vahid Project

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. : Link

14 کاربر زیر از DJ VAHID PROJECT عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,689 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    درود

خوش اومدی دوست عزیز . یه سوال این ریمیکس آلبومه یا آلبوم آرتیستی؟ چون تو کاور نوشتید Mixed ؟

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Robert Miles
    مرسي دوست عزيز،پوزش ميخوام بابت اين توضيح زيادي ندادم در مورد اين آلبوم،آين آلبوم اولين آلبوم آرتيستي بنده هست و قراره كه آلبوم بعدي طي هفته هاي ديگر ارايه كنم.اميدوارم كه اين كار مورد توجه شما و ديگر دوستان قرار بگيره.نظرات شما دوستان براي بنده اهميت زيادي داره و اين ميتونه در روند پيشرفت كاري ام موثر و سازنده باشه.اين آلبوم چندين ماه هست روش كار كردم.از آنجايي كه من دوس داشتم كاري متفاوت از بقيه پرودوسرهاي ايراني ارايه بدم تصميم بر اين گرفتم در اين زمينه فعاليت كنم كه ما ايراني ها هم ميتونيم با حداقل امكانات هم اين توانايي رو داريم كارهاي قشنگي هم به مخاطبان ترنس ارايه كنيم.
    ویرایش توسط DJ VAHID PROJECT : 2011/10/08 در ساعت 11:28 AM

4 کاربر زیر از DJ VAHID PROJECT عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller
    سلام.

وحید من کارتو گوش کردم و میتونم بگم از کارای خوب بچه های سایت هست اگر با پشتکار بیشتر ادامه بدی حتمآ کارهات عالی میشن

فقط اینکه احساس کردم تو همه کارات برای ملودی تقریبآ از یک صدا استفاده کرده بودی اگر از صداها و ریتم مختلف استفاده کنی کارهات بهتر میشن

امیدوارم موفق باشی.

5 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Robert Miles
    مرسي دوست عزيزم بابت نظري كه دادي،ممنونم از نظر لطفتت! سعي ميكنم كه در كارهاي بعدي بهتر و مصمم تر كار كنم.بازم مرسي

4 کاربر زیر از DJ VAHID PROJECT عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    سلام.خوب ولی من هم نظر عباس رو دارم.راستی میخوای با همین نام یعنی DJ Vahid Project آلبوم رو منتشر کنی؟

4 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Robert Miles
    نقل قول نوشته اصلی توسط TranceaweSome تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام.خوب ولی من هم نظر عباس رو دارم.راستی میخوای با همین نام یعنی DJ Vahid Project آلبوم رو منتشر کنی؟
    سلام،ممنون از نظرتون! در حال حاضر قصد دارم با همين عنوان فعاليت كنم ولي براي كارهاي بعدي از اسم مستعار ديگري استفاده خواهم كرد.

3 کاربر زیر از DJ VAHID PROJECT عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    گوشیدم !

چرا مثل این دی جی! سروش اول آهنگ هات اسم خودت رو میگی! این خیلی خز و خیله هاااا!!!

صداهات خیلی قدیمی بودن! ترنس ماله ساله 2000 به قبله!

رو ترک آندره نفهمیدم چیکار کردی؟!

استایلت شبیه کارهای قدیمیه Darude در یه سطح پایین تر بود . ترک های Sun و Sky بهتر کار شده بود

در کل بد نبود فقط صداها رو به روز کن ...

6 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Robert Miles
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    گوشیدم !

چرا مثل این دی جی! سروش اول آهنگ هات اسم خودت رو میگی! این خیلی خز و خیله هاااا!!!

صداهات خیلی قدیمی بودن! ترنس ماله ساله 2000 به قبله!

رو ترک آندره نفهمیدم چیکار کردی؟!

استایلت شبیه کارهای قدیمیه Darude در یه سطح پایین تر بود . ترک های Sun و Sky بهتر کار شده بود

در کل بد نبود فقط صداها رو به روز کن ...

ممنون آقاي ميلاد عزيز از نظري كه دادي،والله سروش رو نميشناسم اسم به اين خاطر ميگم اكثر ديجي هاي ايراني براي استارت كارشون اسم خودشون رو ميارن ولي موردي كه عرض كردي رو قبول دارم ! صداها از چه نظر قديمي بود؟ هر چي كه گوش ميكنم صدا ها اونقدر هام هم قديمي نيست.در مورد صداها اگه بيشتر توضيح بدي خيلي ممنون ميشم.بازم مرسي

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط DJ VAHID PROJECT تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ممنون آقاي ميلاد عزيز از نظري كه دادي،والله سروش رو نميشناسم اسم به اين خاطر ميگم اكثر ديجي هاي ايراني براي استارت كارشون اسم خودشون رو ميارن ولي موردي كه عرض كردي رو قبول دارم ! صداها از چه نظر قديمي بود؟ هر چي كه گوش ميكنم صدا ها اونقدر هام هم قديمي نيست.در مورد صداها اگه بيشتر توضيح بدي خيلي ممنون ميشم.بازم مرسي
    مثلا شما آلبوم جدید Airbase یا tyDi رو گوش بگیر کلا کیک و بیس و و تقریبا همه چی فرق داره این جور صداهایی که استفاده کردی تو آلبوم های قدیمی ترنس استفاده میشد و الان هیچ آلبومی با اون VST ها ساخته نمیشه ...

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین