کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: دوستان اهل فن و ... لطفآ نظرشونو درمورد میکس من بگن

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller

دوستان اهل فن و ... لطفآ نظرشونو درمورد میکس من بگن

سلام به همه دوستان ترنس خور.
    دوستان اهل فن و کسایی که کار تولید موسیقی میکنن لطفآ نظرشونو درمورد میکس این چند ثانیه از کارمو اللخوص کیکو بگن.
    سپاس از همه.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    فکر کنم اگه Kick ت رو بیشتر Compress کنی و کلا با یه Multiband compessor ، فرکانس های low end ش رو بیشتر از بقیه جاها Compress کنی ، خیلی بهتر میشه

کلا هم صداش یه خورده زیادی زیاد بود

البته من خودم تو میکس و مخصوصا میکس Kick , Bass مشکل دارم

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Schiller
    آره باهات موافقم صداش یکم زیاد شده. از مولتی باند کمپرسورم استفاده نکردم،این فقط یه کار تمرینی بود.
    مرسی از نظری که دادی.

3 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    ما که اهل فن نیستیم
    ولی اگه بخوام نظر خودمو بگم درام خوب میکس شده بود . من دقیقا نمیدونم چیکار کردی ولی Hihat ودرام خوب pan شده بود و حس squash شدن درام رو داشت حالا با parallel اینکارو کردی یا نه رو نمیدونم ولی خوب بود. ولی اون Synth یجور سرعتش واسم زیاده . خوب تو میکس نمیشینه.میدونی نظر منه ها شاید بچه ها خوششون بیاد.
    میتونی توضیح بدی چحوری با bass اونو ترکیب کردی

6 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Schiller
    آقا مرتضی شما که خودت یه پا اوستایی،درست حدس زدی parallel کردم و یه جور GROOVE کلاسیک تو درام استفاده کردم.در مورد باس کارم از دوتا لایه لو باس و های استفاده کردم زیاد پیچیده نیست.

4 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Trance
    Solarstone
    خواهش میکنم ما هنوز کار داریم ممنون بعضی از چیزها رو نمیشه گفت اینکارو بکن یا نکن چون ما ازهمدیگه سخت قبول میکنیم چیزی رو بپذیریم البته حق هم داریم ,کیفیت کار هرکدوم ازما حرفه ای نیست در عوض یک "ایده ساخت حرفه ای" واسه آدم خیلی بهتره بهتره . من چنتا امروز کلیپ آموزشی Ableton دارم آپلود میکنم که اصلا حس آموزش کسل کننده ندارن. واسه کسایی که به progressive trance یا house علاقه دارن خوبه . آموزشای زنده Jaytech رو دیدی؟

3 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Schiller
    با حرفات موافقم ولی من سعی میکنم از نظرات تمام کسایی که واقعآ دنبال این کار هستن استفاده کنم اگر برای همیشه ام نباشه سعی میکنم اون چیزی که میگن وتجربه کردنو امتحان کنم.
    درمورد آموزشات Jaytech یه آموزش پروگرسیو ترنس دیدم اما با هاست لوجیک اگر فکر میکنی برای آبلتونش خوبه حتمآ لینکاشو بهم بده تا ازش استفاده کنم.

2 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    آقا یه سوالی دارم تکنیک Parrarell Compression بیشتر کاربردش برای چه جاهایی و چه جور افکتایی هست ، حالا که بحثش شده!

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MJR

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Trance
    Solarstone
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آقا یه سوالی دارم تکنیک Parrarell Compression بیشتر کاربردش برای چه جاهایی و چه جور افکتایی هست ، حالا که بحثش شده!
    تو کتابا گفتن مثلا انرژی به درام میده و وقتی کمپروسور رو بصورت parallel تو Return میزاریم و مقداری بهش سیگنال, send میکنیم فقط همون مقدار سیگنال کمپرس میشه و با سیگنال دست نخورده ترکیب میشه. مثل ترکیب dry و wet تو ریورب.
    کلا ایدش رو شرکت Cytomic هم روش کار کرده و پلاگین "the Glue" رو که خیلی معروفه داده . Glue یعنی بهم چسبیدن و چفت کردن. کاری که این میکنه اینه که کل اجزای درام رو حتی اگه timbre متفاوتی داشته باشند بهم چفت میکنه, انگار همه اجزاش هارمونیک مشترکی دارند. الان دیگه خودتم میدونی Glue compressor تو live اومد . من شنیدم خود شرکت Cytomic خودش اینو واسه live ساخته. الان دیگه تو 9 لازم نیست بندازیمش تو Return . همون کل درام رو مثلا group کنیم و اونجا بندازیم.
    چقدر حرف زدم
    از سوالت دور شدم. من دیدم و نظرم هم همین هستکه لایه های bass و لایه های lead و لایه های pad رو parallel میکنن و یجوری آدم گسستگی بین این لایه ها رو نمیفهمه , بنظرم یجور بهم میچسبن
    با کیفیت ترین پلاگین parallel در کل اینها اینه: SSL Bus Compressor
    دیگه خودت درجریان quality اینا هستی

3 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Schiller
    درسته مرتضی الان دیگه رو رک درام و .. میتونی ازش استفاده کنی ولی خوب خیلیا تو کشورهای دیگه که امکانشو دارن از سخت افزار SSL Bus Compressor استفاده میکنن
    و خوب به طبع نتیجه بهتریم میگیرن. ولی خوب من چندین بار تو همپوشانی لایه های لید با چند صدای مختلف استفاده کردم واقعآ محشره حیف که منبع زیادی واسه آموزشش نیست
    کلآ توسبک edm محشره این تکنیک.خدا شاهده وقت ندارم و فقط عشق به موزیکه که همین اندازه ام دنبالشم اگر سرم خلوت بود با تکنیکای لایو خیلی کارا میشه کرد، این daw که تو
    ایران زیاد طرفدار نداره ،اگه 10 نفر مثل مسعود فولادی با این نرم افزار کار میکردن الان موزیک الکترونیک تو ایران داشت خدایی میکرد.

3 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین