کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: راهنمایی در مورد paypall و دیگر روش های ارتباط مالی

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 774 بار در 116 ارسال
    Dance
    Tiesto

Unhappy راهنمایی در مورد paypall و دیگر روش های ارتباط مالی

سلام دوستان

من اخیرا با یکی از لیبل های دنیای ترنس در ارتباط هستم
    و قصد ریلیز آهنگ هامو دارم -
    همه چیز به خوبی پیش رفته فقط در قراردادشون از من paypall یا IBAN noumber خواستن
    که همه میدونم به خاطر تحریم های جهانی علیه ایران ارتباطات بانکی ما با بانکهای خارج تقریبا مسدود شده

من برای ساخت تراکهام خیلی وقت میزارم و به من حق بدید که منافع مالی اونها هم برام مهم باشن ...

خیلی جستجو کردم برای پی پال ولی ظاهرا خیلی خیلی مشکله ...

حتی به یکی از شعب مرکزی بانک ملت هم مراجعه کردم برای افتتاح حساب ارزی و جالب اینه که وقتی سوال کردم
    فرمودند ما تا حالا چنین حسابی باز نکردیم ولی احتمالا داریم !!!!!!! شما برو شنبه بیا !!!!!
    بعد جالبه ... میگفت .. بابا اگه اینطور بود که یه حساب ارزی باز میکردیم پول نفتو بریزن به حسابمون - نکنه میخوای تحریما رو دور بزنی !!!!!
    گفتم یا ابالفرز ......تا امنیتی نشدم فلنگو ببندم

حالا دوستان اگه راهی بلدید به من کمک کنید
    این همه دانشجو خارج کشور هست - اینا چکار میکنن ؟ چه حسابهایی موجوده ؟

اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره بگه که خیلی توش موندم .....

7 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj MAN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام دوستان

من اخیرا با یکی از لیبل های دنیای ترنس در ارتباط هستم
    و قصد ریلیز آهنگ هامو دارم -
    همه چیز به خوبی پیش رفته فقط در قراردادشون از من paypall یا IBAN noumber خواستن
    که همه میدونم به خاطر تحریم های جهانی علیه ایران ارتباطات بانکی ما با بانکهای خارج تقریبا مسدود شده

من برای ساخت تراکهام خیلی وقت میزارم و به من حق بدید که منافع مالی اونها هم برام مهم باشن ...

خیلی جستجو کردم برای پی پال ولی ظاهرا خیلی خیلی مشکله ...

حتی به یکی از شعب مرکزی بانک ملت هم مراجعه کردم برای افتتاح حساب ارزی و جالب اینه که وقتی سوال کردم
    فرمودند ما تا حالا چنین حسابی باز نکردیم ولی احتمالا داریم !!!!!!! شما برو شنبه بیا !!!!!
    بعد جالبه ... میگفت .. بابا اگه اینطور بود که یه حساب ارزی باز میکردیم پول نفتو بریزن به حسابمون - نکنه میخوای تحریما رو دور بزنی !!!!!
    گفتم یا ابالفرز ......تا امنیتی نشدم فلنگو ببندم

حالا دوستان اگه راهی بلدید به من کمک کنید
    این همه دانشجو خارج کشور هست - اینا چکار میکنن ؟ چه حسابهایی موجوده ؟

اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره بگه که خیلی توش موندم .....

از کسایی که تو بیت پورت و اینا آهنگ رلیز میکنن بپرس مثل علی پرویال یا فرهاد مهدوی

5 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    متاسفانه جواب نمیدن .......... انگار سرشون خیلی شلوغه ...

2 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    دوست عزیز اول از همه نمیخوام ناراحتت کنم ولی می خوام واقعا آب پاکی رو رو دستت بریزم ! فکر اینکه بتونی با آهنگ ریلیز کردن از ایران و فروشش تو beatport پولی دربیاری و به عنوان حتی یه منبع مالی کوچیک روش حساب کنی رو کلا بنداز دور ، من از خیلی از Producer های ایرانی پرسیدم در این باره ، اولا باید لیبل ها درجه 1 باشن ، مثل Armada , Enhanced , Anjuna , Spinin و امثال اینها برای ترنس تا پول بشه ازش دراومد ، دوما شما با DJ های راستکی خارجی هم حرف بزنید میگن اصلا درآمدی از فروش نداریم با اینکه خیلی ترک هامون معروفن ( به دلیل دانلود غیرقانونی ) ، 90 درصد درآمدشون DJing هست

حالا بچه های ایرانی :

من قبلا ازشون پرسیده بودم ، خیلی خیلی خیلی قبل ها که پرسیده بودم که می گفتن ازین حساب های Paypal های Verify شده آماده می خریدن ( حتی اون موقع ها من برای سایت های کلیکی هم که میخواستم کسب درآمد اینترنتی کنم ، تنها روش همین راه بود ، تازه پول رو می ریختن به حسابت و ند کردنش داستانی داشت ، مثلا 10 دلار تو حسابت بود ، باید اونو با یه صرافی اینترنتی ایرانی نقد می کردی به تومن که از ارزش دلار راستکی هم کمتر باهات حساب می کردن برای سود خودشون ! ولی الان با تحریما عملا کسی فکر نکنم دلار حساب paypal رو براتون نقد بکنه ! چون تو تحریما ارزشی نداره دیگه!

سوای اون خیلی هاشون هم که صحبت کرده بودم تو چت فیسبوک ، می گفتن که به یه آشنا یا فامیلشون تو خارج گفتن و تمام مبالغ از طرف لیبل ها به حساب Paypal اون آشناشون تو خارج ریخته میشه ( اونم نه آنی مثلا چند ماه یه بار سود فروش آهنگشون ریخته میشه ) که به گفته فرهاد مهدوی سالی حدود 100 دلار بیشتر نمیشه و چیز زیاد دهن گیری نیست ( تازه فرهاد مهدوی که 100 تا آهنگ ریلیز کرده از لیبل های چرت گرفته تا لیبل های توپی مثل Blue Soho ) و اون طرف هم به همون روشی که پول بین دانشجوها و خانواده ها ردو بدل میشه ( که منم نمی دونم چجوریه ) براش می فرستادن

در کل ریلیز کردن آهنگ موسیقی الکترونیک ، اونم مخصوصا سبک Trance که الان رفته جزو سبکای کم فروش EDM ، اونم از لیبل های غیر از درجه 1 ، چیزی نیست که آدم به فکر پول دراورد باهاش باشه ، فقط برای دل خود آدم هست اینجور آهنگ ریلیز کردنا و عشق درونی آدم ! نهایت چیزی که عاید آدم میشه اسم ومعروفیت و اعتبارش هست

مگر اینکه یهویی ترک بترکون بده آدم ، عین مسعود فولادی و اگه یه قرارداد با یه لیبل خوب بسته بشه ، اونا در ازای کارت ، یه جورایی تو رو به عنوان کارمندشون قبول می کنن و هی بهت سفارش رمیکس میدن و فلان و بیسار و تا براشون کار کنی و پول میدن بهت!

در کل من تنها کسی که گفته ازین راه پول درمیاره رو فقط Proyal رو دیدم ، اونم چون خودش گفته بود چون خودش لیبل داره پول درمیاره که بازم می گفت تهش نمی مونه زیاد برای خودش ،

چون هر چی در میاره خرج Promo سینگل های لیبلش می کنه تا تو رادیوشوها و میکس ها و این ور اون ور play بشن ، تا لیبلش معروف بشه!

نتیجه اخلاقی: تو ایران این کارا ، پول خرج کردنه تا پول دراوردن! فقط از روی عشق و علاقست . حتی بعضی ازین ایرانیا به صورت گمنام میرن برای این خواننده های داخلی هم تنظیم میکنن من شنیدم تا درآمد کسب کنن! دراین حد یعنی و یکیشون می کفت تنها منبع درآمدش از موسیقی ، یکی تدریس FL و سینتی سایزرهاست ، یکی هم تنظیم برای خواننده های خز و خیل!

اینجا ایرانه ! خبری از گل و بستنی چوبی نیستش!

13 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,926 بار در 1,261 ارسال
    Others
    Solarstone
    پولي كه 1 DJ از طريق DJING تو 1 مراسم درمياره چجوريه؟چقدره؟اگه مطلعين 1توضيحاتي بدين...ممنون

2 کاربر زیر از NFS عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 327 بار در 49 ارسال
    Psychedelic
    Astral Projection
    من تا اونجایی که میدونم احتمال نقد شدن دلارهای پی پال وجود داره به شرطی که صد در صد وریفای شده با آدرس خارجی باشه که سایتهایی هستن که این اکانت ها رو با قیمت نسبتا بالا میفروشن تا اینجای این مسئله حله ولی بعد از اون تحریم پی پال علیه ایران هست و هر IP ایرانی که به حساب لاگین بشه در نهایت باعث مسدود شدن اکانت میشه که برای اینم راه حلی داریم و اون استفاده از VPS که با امکانات و تعرفه های مختلف موجود هست میتونید بگردید تو سایت های فروش هاست و سرور بخرید فکر میکنم از ماهی 20 هزار تومن شروع میشه به بالا. وی پی اس هم بدلیل اینکه فقط با ای پی استاتیک به اکانت لاگین میشه از اروپا یا آمریکا مشکلی از بابت ثبت شدن ای پی ایرانی تو لاگ پی پال وجود نداره و احتمال لیمیت شدن میاد پایین ولی بازم صفر نیست. در کل خیلی دنگ و فنگ داره کار کردن با پی پال تو ایران ولی حساب های راحت دیگه ای هم وجود داره که با ایران مشکلی ندارن مثل Perfect Money , Liberty Reserve , Payza و Webmoney که البته لیبرتی ریزرو چندروز پیش به جرم پولشویی توسط دولت آمریکا مسدود شد و حساب های خیلی ها هم با هزاران دلار توش دود شد ولی بقیه همچنان کار میکنن اما مسئله اینجاست که هیچ کدوم از سایتهای معتبر در مورد انتشار موزیک مثلا همین بیت پورت یا سای شاپ با این سیستم های ارز الکترونیکی کار نمیکنن اینا بیشتر برای بورس فارکس، شرطبندی، شارژ هاست و دامین و ... استفاده میشن. حساب Master Card و Visa هم هست ولی نقد کردن دلار اون از پی پال هم سخت تره.

به هر حال سایت های خرید و فروش دلارهای پی پال هم زیاد هست اگه خواستید یه مورد رو من میشناسم پی ام بدید تا ادرسش رو بدم.

در کل من کسب درآمد از طریق موزیک تو ایران رو کاری بسیار مشکل میدونم و ریسکش هم بالاست، بهتره بی خیال بشید راه های خیلی بهتری برای کسب درآمد هست.

9 کاربر زیر از PersiaVibe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط PersiaVibe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من تا اونجایی که میدونم احتمال نقد شدن دلارهای پی پال وجود داره به شرطی که صد در صد وریفای شده با آدرس خارجی باشه که سایتهایی هستن که این اکانت ها رو با قیمت نسبتا بالا میفروشن تا اینجای این مسئله حله ولی بعد از اون تحریم پی پال علیه ایران هست و هر IP ایرانی که به حساب لاگین بشه در نهایت باعث مسدود شدن اکانت میشه که برای اینم راه حلی داریم و اون استفاده از VPS که با امکانات و تعرفه های مختلف موجود هست میتونید بگردید تو سایت های فروش هاست و سرور بخرید فکر میکنم از ماهی 20 هزار تومن شروع میشه به بالا. وی پی اس هم بدلیل اینکه فقط با ای پی استاتیک به اکانت لاگین میشه از اروپا یا آمریکا مشکلی از بابت ثبت شدن ای پی ایرانی تو لاگ پی پال وجود نداره و احتمال لیمیت شدن میاد پایین ولی بازم صفر نیست. در کل خیلی دنگ و فنگ داره کار کردن با پی پال تو ایران ولی حساب های راحت دیگه ای هم وجود داره که با ایران مشکلی ندارن مثل Perfect Money , Liberty Reserve , Payza و Webmoney که البته لیبرتی ریزرو چندروز پیش به جرم پولشویی توسط دولت آمریکا مسدود شد و حساب های خیلی ها هم با هزاران دلار توش دود شد ولی بقیه همچنان کار میکنن اما مسئله اینجاست که هیچ کدوم از سایتهای معتبر در مورد انتشار موزیک مثلا همین بیت پورت یا سای شاپ با این سیستم های ارز الکترونیکی کار نمیکنن اینا بیشتر برای بورس فارکس، شرطبندی، شارژ هاست و دامین و ... استفاده میشن. حساب Master Card و Visa هم هست ولی نقد کردن دلار اون از پی پال هم سخت تره.

به هر حال سایت های خرید و فروش دلارهای پی پال هم زیاد هست اگه خواستید یه مورد رو من میشناسم پی ام بدید تا ادرسش رو بدم.

در کل من کسب درآمد از طریق موزیک تو ایران رو کاری بسیار مشکل میدونم و ریسکش هم بالاست، بهتره بی خیال بشید راه های خیلی بهتری برای کسب درآمد هست.
    این حسابهای ارزی بانکهای خودمون چی هستن ؟

بانک ملت حساب ارزی داره ..... چند وقت پیش هم تو خبرها اومده بود

اتحادیه اروپا تحریم بانک ملت و چند بانک

دیگه رو ورداشته - از بانک ملتش مطمئنم ...
    کسی در مورد IBAN noumner اطلاعی نداره ؟

میگن همون شماره "شبا" ست .... !!!

کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

8. Top | #8

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 327 بار در 49 ارسال
    Psychedelic
    Astral Projection
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj MAN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

این حسابهای ارزی بانکهای خودمون چی هستن ؟
    دقیق اطلاعی ندارم، این حساب ها بیشتر برای وارد کننده های کالا استفاده میشه و همینطور تو شعبه های دیگه بین المللی که بانک ها بعضا تو کشورهای اطراف دارن قابل برداشت هست

کاربر زیر از PersiaVibe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: