کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: RmaN - Trancebaz Mini Mix June 2013

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

RmaN - Trancebaz Mini Mix June 2013

سلام

قضیه این تاپیک :

همین طور که تو چت باکس گفتم ، این تاپیک mini mix کامران رو دیدم و خیلی حال کردم با این حرکت و بعدش مهدی اومد اون تاپیک رادیوشو و مینی میکس هفتگی رو گذاشت و منم گفتم باید دست به کار شم ، قوانین مهدی رو هم یه سرسری خوندم و دیدم میگه 10 تا ترکه و 17 دقیقه باید بشه و این حرفا و پست پایینشم پست کامران بود و من همون پست کامران رو به عنوان مثال اون تاپیک و کلا این mini mix ها در نظر گرفتم

سر همین امروز 2 ساعت نشستم آهنگ انتخاب کردم و میکس کردم و عرق ریختم تا تداخل و اینا رو برطرف کنم و میکس تقیبا خوب و تقریبا استانداردی در بیارم، بعد آرش مهدی ضایعم کرد و گفت باید 5 تا میکس می کردی و 5 تای دیگش ما ! ( یعنی اصلا همه زحماتم کاملا هدر رفت و میکسم تو اون تاپیک قرار فکر نکنم بگیره ، مگر اینکه زیر سیبیلی رد شه )

ولی به هر حال قرار شد یه تاپیک براش بزنم

البته همینجا به این قانون مهدی اعتراض دارم ، 5 تا ترک خیلی کمه برای طرف!

درباره این Mini Mix : ( حتما بخونید )

خوب ، میکسی که کردم ترکیب چند سبکی هست که تو سایت خیلی کم دنبال میشه و به نظرم ارزش این سبک ها خیلی زیادتر از مقداری هست که بهشون بها داده میشه ( تو این سایت که هیچی اصلا )

این مینی میکس من از چند تا فاز و بخش بندی مختلف برای حالات روحی مختلف تشکیل شده که در ترک لیست می بینید

این مینی میکس ، از سبک های بسیار آرامش و Downtempo های Trip Hop , Experimental , Glitch شروع میشه ، به آهنگ Donna Summer می رسه( که یکی از اولین آهنگای تاریخ Electronic Dance Music هست که استفاده از آرپژ ها رو به این شکل امروزه باب کرده و تنظیم کنندش هم همین Giorgio Moroder هست که با Daft Punk تو آلبوم آخرشون کار کرده !) این آهنگ تنها ترک غیر مدرن میکس من هست و بقیه ترک ها به شدت مدرن هستند

بعد ازین آهنگ ، آهنگا سبک رقصی می گیرن و بعد سبک انرژی دار و خشن و به سمت سبکای Complexextro و بعد هم Dubstep پیش میرن و در آخر دوباره فرودی ، به سبکای Ambient , Electronica میارن !!!!

میکس کردن این آهنگا خیلی سخت بودن ، چون هم سبکاشون یه دنیا با هم تفاوت داشت هم تمپوهاشون و هم فضای آهنگا و مینی میکس این آهنگا تو این وقت کم ، خیلی ازم حوصله و انزژی گرفت و شاید نزدیک 2 ساعت امروز مشغول میکسش بودم ، ولی بعضی جاها بازم یه جاهایی از دستم در رفت و از حالت مینی میکس حرفه ای خارج شد ، ولی بازم به نظر خودم به عنوان اولین تجربم تو mix کردن تو کل عمرم بد نشده

نرم افزار DJing هم نداشتم و میکس رو توخود Ableton Live انجام دادم!
    خیلی جاهام از افکتایی مثل ****** , EQ , Bit Reduction و Distortion استفاده کردم تا آهنگا فضاهاشون به هم بیشتر نزدیک شه!

این شما و این هم Mini Mix من ، حتما گوش کنید و خوشحال میشم نظرتون هم بگید!

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

10 Tracks :10/ Runtime : 00:17:23 / Size : 17

Meditation State
    -------------------------------

Flying Lotus - Zodiac Shit 00:00:00

Massive Attack - Teardrop 1:14:545

Lifting Up Section
    -------------------------------

Air - Cherry Blossom Girl.mp3 3:46:229

Pretty Lights - Finally Moving 5:43:025

Get Ready To Dance
    --------------------------------

Donna Summer - Donna Summer - I Feel Love 7:23
    Justice - D.A.N.C.E. 8:16:130
    Feed Me & Crystal Fighters - Love Is All I Got (Original Mix) 10:06

Mad Emotions Section
    ---------------------------------

Dillon Francis - I.D.G.A.F.O.S 11:13:311
    Knife Party - EDM Death Machine 12:54:740

Get Back To Your Inner Human
    ---------------------------------

Air - **** Boy 14:24:594

[HIPFILE]http://hipfile.com/yumwji55yvv7[/HIPFILE]

25 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,571 بار در 478 ارسال
    House
    Deadmau5
    خو ببین آرمان از هر بخشت یه ترک کم کنی درس میشه تعدادش خو تا 4 شمبه هم وخت داری

4 کاربر زیر از [.:KamraN:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    حیف این ترکاست که حدف بشن آخه

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 210 بار در 49 ارسال
    Others
    Daft Punk
    دمت گرم خیلی باحال شده بود.اوایل trancreveloution من یه میکس یه ساعته گذاشتم یه نفر هم گوش نکرد فقط تو گفتی که اسمم با تو قاظی نشه.ولی حالا مثکه این کار طرفدار پیدا کرده.موفق باشید

4 کاربر زیر از arman_verwest عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,571 بار در 478 ارسال
    House
    Deadmau5
    شاید تو اپیزودای بعدی پخش بشه اگه خوب باشن و پیشنهادشون بدی

3 کاربر زیر از [.:KamraN:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    خسته نباشی، میکس خوبی بود. اون ترک Cherry Blossom Girl رو هم که ترک مورد علاقه من از Air هست استفاده کرده بودی، آورین :دی

5 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman_verwest تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دمت گرم خیلی باحال شده بود.اوایل trancreveloution من یه میکس یه ساعته گذاشتم یه نفر هم گوش نکرد فقط تو گفتی که اسمم با تو قاظی نشه.ولی حالا مثکه این کار طرفدار پیدا کرده.موفق باشید
    خوشحالم که خوشت اومد ببین یه مسئله ایه الانم که سایت رو جو mini mix گرفته بذاری کسی دانلود نمی کنه ، چون میکس 1 ساعته هم دانلودش طول می کشه هم گوش دادنش و آدم به طرف میکس کنندش اعتماد نداشته باشه ، رغبتش نمی گیره دانلود کنه ، حالا این mini mix به دلیل حجم و زمان کمش خیلی بهتره ، ولی خوب اگه همه mini mix ها هم زیاد بشن ، کاربرا انتخابی و مطابق باسلیقشون دانلود می کنن

در ضمن این حرفی رو که میگی بهت زدم یه چیزایی یادم میاد ولی اگه تو اون تاپیکت بهت این حرف رو زدم ، خیلی حرکت زشتی بوده! ، معلومه اثر روانی خیلی بدی روت داشته که تا الان یادت مونده :-D شرمنده معذرت می خوام

نقل قول نوشته اصلی توسط [.:KamraN:.] تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    شاید تو اپیزودای بعدی پخش بشه اگه خوب باشن و پیشنهادشون بدی
    کل یه میکس یه چیزه ، یه چیز ازش بکنی خراب میشه ( یه جوری حرف می زنم حالا انگار که ISOS Mini میکس کردم :-D )

نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی، میکس خوبی بود. اون ترک Cherry Blossom Girl رو هم که ترک مورد علاقه من از Air هست استفاده کرده بودی، آورین :دی
    مرسی ، قابل ناظم من منتصب سایت رو نداره ! (اگه تونستی جمله رو تو دور اول درست بخونی ) Cherry Blossom Girl هم ترک مورد علاقه من و بهترین ترک Air هست به نظر خودم ولی جالبه نمی دونم چرا ناخودآگاه S.exy boy رو بیشتر گوش میدم ، انگار اعتیادآور تره!

ممنون از وقت و حجمی که گذاشتین

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 210 بار در 49 ارسال
    Others
    Daft Punk
    هنوز هستشا اگه میخواید گوش کنید.از soundcloud میشه گوش کرد.کلی پاش زحمت کشیدم تا این شد بعد دیدم یه نفر هم گوش نکرده تو هم که ر.دی به حالمون با پستی که گذاشتی منم دیگه دست از set mix کشیدم.حالا جون من گوش کنید رو خوده تاپیک نظر بدید.لطفا.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. اینم تاپیکش...

4 کاربر زیر از arman_verwest عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    میکس جالبی بود / موضوع بک جالبی رو انتقال میده . امیدوارم همیشه موفق باشی

3 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    سلام
    میکس زیبایی بود ,خسته نباشی
    منتظر کارای بعدیت هستیم

2 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.