کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

موضوع: Trance Revolution Radio (Mini)Mix

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,762 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta

Trance Revolution Radio (Mini)Mix

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Trance Revolution Radio (Mini)Mix

خب سلام به همه ی دوستانی که تگ شدن و کسایی که تگ نشدن ، امیدوارم منو ببخشید بخاطر تگ کردن
    خب پس از این که تاپ 10 انجمن خیلی وقته که داره خاک میخوره و انجمن به این بزرگی نیاز به این جور تاپیکای مشارکتی داره ، امروز و بعد ازینکه تاپیک کامران رو دیدم به سرم زد این ایده ی کامران رو بهش جامعیت بدیم و کاری کنیم که همه بچه های انجمن تو این کار همکاری داشته باشن ، به همین خاطر با مشورت و صحبت هایی که با کامران داشتم به این نتیجه رسیدیم که یه تاپیک بزنیم و این مینی میکس ها رو به صورت هدف دار و دنباله دار اونجا بزاریم.
    اول از همه میخوام هدف این کار رو براتون تشریح کنم ؛ هیمونطور که داریم میبینیم تاپیک Now & Playing جزو یکی از فعال ترین تاپیکاست ، این یعنی اینکه بچه ها دوست دارن آهنگای مورد علاقه خودشون رو با بقیه به اشتراک بزارن ، از طرفی بعضاً دیدم که یکی از بچه ها از یه آهنگی خوشش اومده و تو چت باکس یا تو پیام به همه گفته که این رو گوش کنید قشنگه و... خب بنابراین تصمیم گرفتیم ما این کار رو در قالب یه مینی میکس انجام بدیم به این صورت که هر دفعه 10 آهنگ در مدت زمان 15 تا نهایت 20 دقیقه رو بصورت یه میکس جمع و جور دربیاریم به طوری که شنونده احساس کنه داره یک یا نهایت دو آهنگ کامل رو گوش میکنه ، در حالی که درواقع داره به 10 تا آهنگ گوش میکنه ، از طرفی از این به بعد تو هر قسمت 5 ترک توسط من و کامران که مسئول مینی میکس ها هستیم انتخاب میشه و میکس میشه و 5 ترک دیگه رو خود شما برای ما میکس میکنید و میفرستید تا همراه با اون 5 ترک دیگه به صورت یه مینی میکس دربیاد و اینجا قرار داده بشه ، این کار باعث میشه هر کسی آرتیست یا اهنگای محبوب خودش رو که کمتر شناخته شده هست یا مدت زمانی از انتشار میگذره و فراموش شده یا... به بقیه بچه ها هم معرفی کنه ، کسانی هم به علت محدودیت سرعت یا عدم آشنایی با میکس و... نمیتونن اهنگها رو میکس کنن و برامون اپلود کنن میتونن ترک لیستشون رو برامون بفرستن تا برای اون 5 ترکی که قراره توسط خود ما انتخاب بشه ازون اهنگا استفاده بشه ، اینجا لازم میدونم قوانین گست میکس شدن Guest Mix در هفته رو توضیح بدم:
    1.هر شخص باید 5 آهنگ رو میکس کنه
    2.مدت زمان میکس شما نباید بیشتر از 10 دقیقه باشه
    3.سعی کنید از کارای کمتر شنیده شده یا آرتیستای کمتر مطرح شده استفاده کنید
    4.هیچ گونه تکنیک خاصی نیاز نیست برای میکستون انجام بدید ، فقط حداقل قواعد رو رعایت کنید و تداخل نداشته باشه آهنگا
    5.ترک لیست رو به همراه میکستون تو فرمت mp3 با کیفیت ترجیحاً 320 یا m4a با کیفیت 256 آپلود کنید و برای من یا کامران بفرسیتد ، اگه cue هم تهیه کردید که چه بهتر وگرنه مشکلی نداره
    6.سبک اصلاً مهم نیست ، فقط خواهشاً اهنگ پاپ ایرانی نباشه!!!! هر گونه زیر شاخه های EDM قابل قبول هست
    خب اولویت با کسانی هست که زودتر به ما مسیج بدن برای گست میکس بودن ، فعلاً هفته ای دو قسمت ازین مینی میکس ها منتشر میشه ، اگه اسنقبال بالاتر بود تا هفته ای 4 بار هم امکانش هست
    دوستان جا داره بگم که این کار توسط کسانی داره انجام میشه که هیچ ادعایی تو موزیک و... ندارن ، پس دنبال ایرادهای فنی و تکنیکی نباشد در ابتدای کار ، ایشالا با مرور زمان هم تمام ایرادات برطرف خواهد شد
    دوست دارم همتون مشارکت کنید در این کار و کمک کنید تا تاپیکه فعالی باشه ، به این مینی میکس به چشم یه تک اهنگ نگاه کنید و فکر کنید یه اهنگ دارید دانلود میکنید و گوش میدید ، از قسمت بعد ما کارهارو به صورت m4a کم حجم میزاریم تا همه بتونن دانلود کنن ، هر نظری هم داشتید و پیشنهاد یا انتقاد میتونید اینجا مطرح کنید
    ضمناً برای لوگو و کاور هم هر ایده و طرحی دارید برای ما بفرستید تا اون رو قرار بدیم
    منتظر مشارکت و همکاری حداکثری شما هستیم ، از همتون ممنونم

ویرایش توسط Meh.T : 2013/05/31 در ساعت 09:11 PM

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta

Trance Revolution Radio (Mini)Mix 001

Trance Revolution Radio (Mini)Mix 001

Mixed by تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    Duration: 15min
    Size: 32 Mb

Tracklist:
    01. Rank1 - Beats At Rank-1 Dotcom
    02. The Thrillseekers - Song for Sendai
    03. Dash Berlin - Man On The Run
    04. Gaia - Humming the Lights
    05. ATB - Apollo Road (with Dash Berlin)
    06. Gaia - Tuvan
    07. Markus Schulz - Nothing Without Me (feat. Ana Diaz) [Beat Service Remix]
    08. Tiesto - Elements of life
    09. Allure - I'm Home (feat. Lindsey Ray)
    10. Tiesto - Pair Of Dice

Download:

ویرایش توسط Meh.T : 2013/06/01 در ساعت 12:15 AM

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 13,984 بار در 1,845 ارسال
    Others
    Autechre
    میخواین کاره yearmix ارمین رو بکنین؟به عنوان ایده جدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عایا این درست است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    میخواین کاره yearmix ارمین رو بکنین؟به عنوان ایده جدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عایا این درست است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وحید جان توضیح به اون مفصلی رو بخون ، هدف رو گفتم دیگه

13 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,135 بار در 187 ارسال
    Downtempo
    Era
    سلام مهدی جان
    واقعا میکس قشنگی بود من که طرفدار اهنگاش بودم شدید مثل اینکه سفارشی واسه خودم درست شده بود خسته نباشی دوست خوبم منم ترغیب کردی از این دست کارها انجام بدم

11 کاربر زیر از MEHRAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran120 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام مهدی جان
    واقعا میکس قشنگی بود من که طرفدار اهنگاش بودم شدید مثل اینکه سفارشی واسه خودم درست شده بود خسته نباشی دوست خوبم منم ترغیب کردی از این دست کارها انجام بدم

ممنون مهران جان ، نظر لطفته ، میکس این هفته کار کامران جان بود ، شما هم میتونی طبق اون قواعدی که گفتم میکس خودت رو برای ما بفرستی تا تو قسمت های بعد ازش استفاده کنیم ، خوشحال میشیم که همکاری کنید

ضمناً باید بگم که قسمت بعدی این مجموعه مینی میکس ها دوشنبه شب اینجا قرار میگیره ، تو این هفته برای شروع قراره که خودم گست میکس باشم ، ایشالا با فعال شدن بچه ها و مشارکتشون قسمت سوم که جمعه ی بعد خواهد بود و قسمت های بعد گست میکس از میان خودتون خواهد بود

12 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 12 بار در 2 ارسال
    Trance
    Daniel Kandi
    ايده‌ي خيلي جالبيه، موفق باشين

10 کاربر زیر از karin_karim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Downtempo
    Era
    ایده خیلی خوبیه مهدی جان اتفاقا دارم میکس کامران عزیز رو هم گوش میکنم
    راستش مهدی جان هر چند یه کالکشن فوق العاده میلاد عزیز برام زده منتها مثل شما هنوز حرفه ای نیستم فعلا زیر نظر میلاد دارم رو سبک ها کار میکنم البته میکس رو میتونم انجام بدم هر جا هم سوالی برام پیش اومد از شما دوستان عزیزم میپرسم ایشالا راه که افتادم تمام هدفم اینه حرفی بین این جمع خوب و گرم برای گفتن داشته باشم چون ترنس و کلا موسیقی الکترونیک برای من مثل تنفس میمونه حالا فرقی نمیکنه Ambient باشه یا وکال ترنس

10 کاربر زیر از MEHRAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,560 بار در 477 ارسال
    House
    Deadmau5
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran120 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ایده خیلی خوبیه مهدی جان اتفاقا دارم میکس کامران عزیز رو هم گوش میکنم
    راستش مهدی جان هر چند یه کالکشن فوق العاده میلاد عزیز برام زده منتها مثل شما هنوز حرفه ای نیستم فعلا زیر نظر میلاد دارم رو سبک ها کار میکنم البته میکس رو میتونم انجام بدم هر جا هم سوالی برام پیش اومد از شما دوستان عزیزم میپرسم ایشالا راه که افتادم تمام هدفم اینه حرفی بین این جمع خوب و گرم برای گفتن داشته باشم چون ترنس و کلا موسیقی الکترونیک برای من مثل تنفس میمونه حالا فرقی نمیکنه Ambient باشه یا وکال ترنس
    مهران جان هر سوالی داشتی از بچه ها بپرس
    هدف این تاپیک هم آشنا شدن همه با EDM هست که سعی میشه بهترین آهنگا تو میکسا بذاریم بچه ها هم تو میکسایی که برا ما میفرستن بهترین های خودشونو معرفی میکنن و کلا" فضای خیلی خوبی میشه

9 کاربر زیر از [.:KamraN:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    Downtempo
    Era
    سلام کامران جان خوبی ایشالا؟
    دارم میکس قشنگت رو گوش میدم والا کامران جان چی بگم من اولش ترنس باز بودم ولی این میلاد از راه بدرم کرد رسما ambient باز شدیم
    اتفاقا یه فکرای جالبی برای میکس دارم استفاده از سبک هایی مثل synthpop و ambient و ترنس چیزای جالبی میشه ازشون دراورد و البته با تنوع قابل قبول چون هر سه این سبک ها شاهکارهای قابل قبول زیادی دارن!!

10 کاربر زیر از MEHRAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین