کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: دموی sound design جدید من ، RmaN - Futuristic Spacecraft Control Room With Daft Punk & Hal9000 Malfunction

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

دموی sound design جدید من ، RmaN - Futuristic Spacecraft Control Room With Daft Punk & Hal9000 Malfunction

بعد از 2 میلیارد بار گوش دادن به آهنگ شاهکار Contact از آلبوم تماما شاهکار آخر Daft Punk - Random Access Memories تصمیم گرفتم بشینم یه خورده با سینتی سایزرها ور برم و اون صداهای دیوانه واری که همیشه آرزو داشتم بسازم و تو ذهنم بود رو خالی کنم

سر همین 1 ساعت و نیم وقت صرف کردم تا این صداها رو طراحی کنم و به اصطلاح Sound Design و Synthesis شون کنم
    در ضمن بازم بخاطر جو Daft Punk ای ، تو این ترک از Vocoder هم در حد توان خودم استفاده کردم تا صدای یه دختره رو روباتی کنم و کلا آهنگ رو جلوه روباتی و سفینه فضایی و اتاق فرمان و سرور سفینه فضایی بکنم

که صحبت از اتاق فرمانسفینه فضایی و اتاق سروش بیاد نمیشه آدم از HAL9000 عزیز و دوست داشتنی یاد نکنه :-D
    خلاصه این ترک تراوشات صوتی ذهن بیمارم هست و خیلی از چیزایی که دوست دارم همزمان تو این ترک ترکیب شدن .این ترک آهنگ نیست بلکه یه Sound Design شدید و پر افکت هست که به شکل موسیقیایی سعی کردم دربیارم!

هر کی بتونه این رو 2 بار بیشتر پشت سر هم گوش بده یعنی خیلی اعصاب داره و خیلی مرده :-D

در ضمن این ترک کلا از یه ترک midi و یه ترک Audio تشکیل شده و تمام چیزهاش هم از ابزارها و سینت ها و Vocoder خود Ableton Live استفاده شده!

تنها چیز خارجی استفاده توش صدای دختره هست که اون هم دوست دختر داشتیم می گفتیم اون بخونه :-D

یه جورایی این ترک یه ترک خالص RmaN 100 % هست با تراوشات گوش خراش ذهن بیمار من آشنا بشید :-D

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

رمیکس کامران ( KamraN )
    کلا این کامران شوخی سرش نمیشه ما تو فیسبوک شوخی شوخی بهش گفتیم بشین رمیکسش کن و اینم جدی گرفت و رمیکس کرد

یه gate و آرپژ و درام بهش اضافه کرده یه جاهای آهنگ که آهنگ شکل موسیقیایی بگیره
    بعضی جاها واقعا خیلی آرپژهایی که استفاده کرده رو آهنگ نشسته و مثل آهنگ Contact شده واقعا ( چون جنس صداهاش هم تقریبا مثل اونه )
    ولی بعضی جاها من زیاد افکت بازی و Pitch بازی کردم باعث شده هارمونی نداشته باشه اصلا با آپرژپش و چون اون همینجوری لوپ کرده اونجاها اصلا قشنگ نشده

ولی خدایی بعضی جاها خیلی توپ شده اقعا ! دستت درد نکنه کامران . خوشم اومد

به همه پیشنهاد می کنم این Remix رو هم دانلود کنید

خوشبختانه جدیدا Mediafire یه جوری شده که فایل های ویدیویی و صوتی رو علاوه بر دانلود می تونید گوش هم بدید و لازم نیست که دموها ازین به بعد دانلود هم بشن ، می تونن خیلی راحت آنلاین گوش داده بشن ، پس تشویق می کنم بچه ها رو که همه ازین به بعد تو مدیافایر دمو بذارن!

تبصره 1 : این مختون رو داغون می کنه بخاطر همین اگه خدا بخواد به زودی یه آهنگ تقریبا کامل آامش بخش و Chillout , Breakbeat که دارم می سازم تموم بشه میذارم که جبران این Computer Madness بشه!

تبصره 2 : تمام کسایی از بچه های سایت که تو فیسبوک نظر دارن طبق قانون همیشگی باید کامنتاشون رو کپی کنن اینجا ، این قانون هم همون قانون کپی رایته که میگن یعنی Copyright نه Copy Write درسته یعنی یا نظرتون رو اینجا دوباره باید write کنید و بنویسید یا کپی کنید
    ویرایش توسط RmaN : 2013/05/30 در ساعت 04:03 PM

10 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,571 بار در 478 ارسال
    House
    Deadmau5
    همونطور که تو فیس یوق گفتم....

6 کاربر زیر از [.:KamraN:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    کامران کپی می کردی خدایی خیلی راحت تر بودا وی این حرکتت خیلی Fun و باحال بود دمت گرم

6 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    House
    Deadmau5
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کامران کپی می کردی خدایی خیلی راحت تر بودا وی این حرکتت خیلی Fun و باحال بود دمت گرم
    عاخه فینگیلیشی بود بر خلاف قوانین انجمن میشد

5 کاربر زیر از [.:KamraN:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    نظر خاصی ندارم، جز اینکه:

RmaN - Futuristic Asylum Control Room

4 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    Parsa Shomali آقا مغزم رفت همش لوپ کردی که فضاهای خوبی‌ بود ولی‌ قشنگیش به تک بودنشه

10 hours ago · Like · 2

نظر Exclusive انجمنی :
    جنس و مدل صداهات خیلی باحال بودن اما چون صدا های اولیت اکثرا" از جنس اف ایکس بودن به نظرم ریتم رو بشکون و یه فضای رباتی طبیعی درست کن . یه سری اف ایکس های دیگه بهش اضافه کن که متنوع بشه ....

3 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نظر خاصی ندارم، جز اینکه:

RmaN - Futuristic Asylum Control Room

دهنتو سرویس مجتبی

نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    Parsa Shomali آقا مغزم رفت همش لوپ کردی که فضاهای خوبی‌ بود ولی‌ قشنگیش به تک بودنشه

10 hours ago · Like · 2

نظر Exclusive انجمنی :
    جنس و مدل صداهات خیلی باحال بودن اما چون صدا های اولیت اکثرا" از جنس اف ایکس بودن به نظرم ریتم رو بشکون و یه فضای رباتی طبیعی درست کن . یه سری اف ایکس های دیگه بهش اضافه کن که متنوع بشه ....

دهنتون رو با این کپی کردن هاتون

تو هم کپی رو کردی ، هم write رو کردی الان

این کارایی که میگی رو تقریبا KamraN کرد دستش درد نکنه ، خیلی باحال شده ، حتما رمیکس کامران رو هم بگیر گوش کن! رمیکس Cool ای کرده!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,811 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    والا این صداها رو میتونی به صورت مجموعه سمپل دربیاری و پکشون بکنی مثلاً واسه نکسوز ، چون فقط صدا بود ، آهنگ نمیشه گفت به این کار
    حالا باید با این صداها یه ملودی بزنی ببینیم چه جوری میشه ، الان این کاره تو مثل این شده که رفتی تو یه سینتی سایزر یا وی اس تی بعد کلیک کردی رو یه بانک بعد دونه دونه صداهاشو امتحان کردی ببینی چه جوریه !!!!

5 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    رمیکس کامران رو حتما دانلود کنید خیلی باحال شده ،
    باید اصلا با هم گروه بزنیم ما هم مثل Daft Punk دو نفره شیم ، ماسک بزنیم دیگه امروز آخرین روزیه که قیافه واقعی ما رو می بینید

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    House
    Deadmau5
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    رمیکس کامران رو حتما دانلود کنید خیلی باحال شده ،

باید اصلا با هم گروه بزنیم ما هم مثل Daft Punk دو نفره شیم ، ماسک بزنیم دیگه امروز آخرین روزیه که قیافه واقعی ما رو می بینید

این تکمیل شده ی رمیکسه یه تیکه از ویوتو کندم 4 تا افکت دادم بش برا آخر آهنگ اکولایزرم گذاشتم خوب شده

28 روز دیگه کلا" بی کار میشم همه کار میکم

zippy

soundcloud

4 کاربر زیر از [.:KamraN:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.