کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: رمیکس ترانه داود مقامی به سبک ترنس - مهدی احسانی فر

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 774 بار در 116 ارسال
    Dance
    Tiesto

رمیکس ترانه داود مقامی به سبک ترنس - مهدی احسانی فر

سلام

میدونم خیلی ها از این نوع کارها خوششون نمیاد - ولی مدتها بود میخواستم این کار رو تجربه کنم ببینم چجوری میشه

یکی از ترانه های قدیمی هست از شادروان داود مقامی - بس که تو آزردی مرا - هرگز نمی بخشم ترا

ببخشید دیگه خواننده حرفه ای دم دستم نبود دادم یکی از بچه ها خوند و با ضرب و زور تیون و سایر مخلفات یه چیزی از توش در اوردم

ولی روی میکس و مستر خیلی دقت کردم - پس آزادانه روی میکس و مستر و ایدش نظر بدید

لطفا پارامترهای ترنس این آهنگ رو خیلی حرفه ای نقد کنید - منتظر نظراتتون هستم

دانلود از مدیافایر - حجم حدود 4.5 - کیفیت 128

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

19 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    من که هیچ ویژگی ترنسی تو این آهنگ نمیبینم! هر ریتم 4/4 ی که نمیشه ترنس!

12 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 401 بار در 107 ارسال
    Trance
    None
    مسترينگ بد نبود ولي در كل موزيك ضعيفي بود

6 کاربر زیر از GreenSector عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن الکترونیک
    تشکر شده 27,151 بار در 3,394 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    از نظر من اینو نمیشه ترنس حساب کرد و بیشتر به این پاپ هایی شبیه هستش که این روزا زیاد توو ایران میاد بیرون.

چون اینجور کارا رو دوست ندارم و گوش نمیدم نظری هم ندارم. اما یه سوال دارم. شما که پتانسیل ساخت ترنس رو دارید چرا به این کارای حاشیه ای رو میارید ؟؟

7 کاربر زیر از Medusa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    من که هیچ ویژگی ترنسی تو این آهنگ نمیبینم! هر ریتم 4/4 ی که نمیشه ترنس!
    مسترينگ بد نبود ولي در كل موزيك ضعيفي بود

نقل قول نوشته اصلی توسط astrix تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    از نظر من اینو نمیشه ترنس حساب کرد و بیشتر به این پاپ هایی شبیه هستش که این روزا زیاد توو ایران میاد بیرون.

چون اینجور کارا رو دوست ندارم و گوش نمیدم نظری هم ندارم. اما یه سوال دارم. شما که پتانسیل ساخت ترنس رو دارید چرا به این کارای حاشیه ای رو میارید ؟؟
    بزرگترین ایراد این کار هم همینه - واقعا

ولی ببین من تراک ترنس خوب زیاد کار کردم - حدود 8 تراک ترنس با قدرت کار کردم که 5 ماه وقت برده ... انتظار نداشته باشید بیام اینجا بزارم
    مگه اینکه ریلیز بشه -
    کار کردن با این لیبل ها هم خیلی خیلی سخته - دیر جواب میدن و اگه کاری رو نپسندیدن اصلا اطلاع نمیدن

واقعا توش موندم - نمیدونم چطور باید باهاشون ارتباط برقرار کنم

بعضی وقتا برای اینکه فقط کاری کرده باشم از اینجور آهنگا میسازم - که خب میدونم اشتباهه - بهرحال از اینکه می بینم
    سلیقه بچه های این سایت واقعا بالاست خوشحالم

چند روز دیگه یه کار خفن ترنس میزارم که همتون انگشت به دهن بشید ........... آره جون عمت
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

10 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    ترنس نبود.میکس و مستر هم صدای کیک خوب بود.

5 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 163 بار در 44 ارسال
    Trance
    Headhunterz
    مهدی جان بهت خسته نباشید میگم نکته ای که به نظر من همه بچه ها باید بهش دقت کنن اینه که سبک مثلا ترنس توی کشور ما بین مردم عادی زیاد طرفدار نداره و طرفداراش یه جامعه کوچیکی هستن مثل مثلا بچه های این انجن ولی این موضوع توی اروپا و مثلا کشور هلند که به نظر من مهد ترنس هست کاملا بر عکسه ... من توی کنسرتهای آرمین افراد مسن هم زیاد دیدم این نشون میده سبک ترنس بین تقریبا همه مردم توی هلند طرفدار داره حالا این حرفو واسه این زدم که همایتی کرده باشم از خیلی از آهنگسازای کشورمون بخصوص توی سبک ترنس که خب به خاطر وضعی که گفتم مجبورن واسه این که در آمدی هم داشته باشن از این طریق رو میارن به ساختن کارهای عوام پسند تو کشورمون که البته حق هم دارن...در مورد لیبل ها هم باید بهت بگم مهدی جان که لیبلهای ایرانی برای سبک ترنس احتمالا پارتی بازی بسیار زیاده توشون ولی اگه به کارهات اعتماد کافی داری به نظر من با لیبل های خارجی بیشتر در ارتباط باش مثل Trance 4 Life که نواب جلیل هم با این لیبل کار جدیدشو منتشر کرد اگه اشتباه نکنم ... ببخشید سخنرانی کردم این حرفا تو دلم مونده بود ببخشید بچه ها ...

9 کاربر زیر از Beathunter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 188 بار در 65 ارسال
    Trance
    None
    موفق باشید

3 کاربر زیر از trancebaz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط energizer تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    مهدی جان بهت خسته نباشید میگم نکته ای که به نظر من همه بچه ها باید بهش دقت کنن اینه که سبک مثلا ترنس توی کشور ما بین مردم عادی زیاد طرفدار نداره و طرفداراش یه جامعه کوچیکی هستن مثل مثلا بچه های این انجن ولی این موضوع توی اروپا و مثلا کشور هلند که به نظر من مهد ترنس هست کاملا بر عکسه ... من توی کنسرتهای آرمین افراد مسن هم زیاد دیدم این نشون میده سبک ترنس بین تقریبا همه مردم توی هلند طرفدار داره حالا این حرفو واسه این زدم که همایتی کرده باشم از خیلی از آهنگسازای کشورمون بخصوص توی سبک ترنس که خب به خاطر وضعی که گفتم مجبورن واسه این که در آمدی هم داشته باشن از این طریق رو میارن به ساختن کارهای عوام پسند تو کشورمون که البته حق هم دارن...در مورد لیبل ها هم باید بهت بگم مهدی جان که لیبلهای ایرانی برای سبک ترنس احتمالا پارتی بازی بسیار زیاده توشون ولی اگه به کارهات اعتماد کافی داری به نظر من با لیبل های خارجی بیشتر در ارتباط باش مثل Trance 4 Life که نواب جلیل هم با این لیبل کار جدیدشو منتشر کرد اگه اشتباه نکنم ... ببخشید سخنرانی کردم این حرفا تو دلم مونده بود ببخشید بچه ها ...

برادر عزیز من کشته مرده این راهنمایی هام ....

هر اطلاعاتی داری بهم بده

اگه مسیر کارم طوری باشه که بتونم با یکی از این لیبل ها کار کنم تمام قدرتمو میزارم روی ساخت ترنس خالص

پول و غیره هم برام اصلا مهم نیست - فقط اینکه سطح کارم بالا بره و آهنگام شنیده بشه برام مهمه

دوستان اگه بتونین آدرس سایت چند تا از لیبل های معتبر رو برام ردیف کنین کمک بزرگی کردین - چون من همشونو نمیشناسم

ممنون

کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

10. Top | #10

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj MAN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط energizer تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

برادر عزیز من کشته مرده این راهنمایی هام ....

هر اطلاعاتی داری بهم بده

اگه مسیر کارم طوری باشه که بتونم با یکی از این لیبل ها کار کنم تمام قدرتمو میزارم روی ساخت ترنس خالص

پول و غیره هم برام اصلا مهم نیست - فقط اینکه سطح کارم بالا بره و آهنگام شنیده بشه برام مهمه

دوستان اگه بتونین آدرس سایت چند تا از لیبل های معتبر رو برام ردیف کنین کمک بزرگی کردین - چون من همشونو نمیشناسم

ممنون
    بستگی به آهنگت داره که در چه حدی باشه و سبکش چی باشه! به پرویو از آهنگت بذار شاید بتونم راهنماییت کنم

کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین