کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: سنخه کامل آهنگ RmaN - Caribbean Shores

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

سنخه کامل آهنگ RmaN - Caribbean Shores

اول از همه بگم که آقا ببخشید واقعا شرمندم که

این دیگه آخرین ورژن دم ازین آ]نگ هست که میذارم وتگتون می کنم . اگه نسخه بعدی هم ازین ترک بذارم نسخه کامل کامل شده و میکس و مستر شدش خواهد بود ایشالله

این آهنگ رو بالاخره از نظر تنظیم کامل کامل کردم و چند تا لاین جدید و یه ملودی کاملا نو هم بهش اضافه کردم ، دیدم تو فیسبوک feedback های خیلی خوبی گرفت ، گفتم اینجا هم بذارم ( البته feedback خوب نمی گرفت هم باز می ذاشتم )

آهنگ یه Chillout / Lounge خالص هست و از تمام صداهای آروم دریا و مرغای دریایی و عقاب و درام های مدیترانه ای ، Guitar های به قول خودمون Balearic . پیانوهای نرم و خلاصه همه عناصر ساحلی استفاده کردم و سعی کردم واقعا آرامش بخش باشه!

تنظیمش تقریبا تموم شده و به جز رفع ایرادات ریز و دستکاری کردن FX ها، چیز دیگه ای روش فکر نکنم انجام بدم
    ولی میکس و مستر نشده و از نظر میکس و مستر خودم میگم به شدت افتضاحه !!!!

ولی حتما حتما حتام گوش کنید و دوست دارم نظرتون رو بدونم!

اگه می تونین با هدفون خوب گوش بدید ( بخاطر میکس و مستر نشدنش میگم که با هدفون بهتر شنیده میشه )

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

توجه : تمام کسانی که تو فیسبوک نظر دادن هم طبق قوانین شرعی و عرفی واجبه اینجا هم نظر بدن :-D
    یا حداقل کامنتشون رو کپی پیست کنن :-D

18 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,811 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    تبریک میگم ، کار خوبی بود ، اون ملودیه جدیدی که به کار اضافه کردی خیلی شاخ بود ، عاشق اون تیکش شدم
    بعدشم اینکه بازم میگم اون ملودی جدیده خیلی شاخه ، خیلی هم خوبه ، حالا هرچقدرم تو بگی معمولیه من قبول ندارم
    بعد یه چیزه دیگه اینکه یه کم مدت زمانشو کم کن و کلاً رو اون ملودی جدیده مانور بده (درسته چیلوته ولی خب تکرارش دیگه خیلی زیادی شده)

3 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,285 بار در 948 ارسال
    Others
    Schiller
    کار خوبی بود ، ارزش یه بار گوش کردن رو داشت ولی ازون آهنگایی نیست که من واسه بار دوم گوش بدم... ملودی یه جورایی سر در گم بود مثل یکسی که میخواد حسشو بهت منتقل کنه و نمیتونه... در کل با سطح اول فاصله هنوز زیاده... ولی واسه یه تازه کار خیلی خوبه... 5/10 ادامه بده ! ما پشتتیم

3 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    کار زیبایی شده، خسته نباشی....بدون مسترینگ نمیتونم خوب نظر بدم، چون یه سری اشکالات هست که با مسترینگ رفع میشن اما من نمیدونم کدومان دقیقاً. ولی در کل ترک قشنگی شده...

3 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    ملودی شرقی داشت که بد نیست خیلی هم خوب.جنس سازت خیلی مریض بود به جز اولش.هیچوقت کار بدون مستر بیرون نده.

3 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    برای بار هشتم این آهنگتو دانلود کردم فکر کنم از Intense تا حالا بیشتر گوشش کردم این ملودی گیتار خیلی خوب شده و جنس صداش عالیه و کاملا" با فضات متناسبه .فقط اون صدای مرغ دریاییت خیلی زاقارت هست از یه صدای دیگه اگه میتونی استفاده کن . صداش بیشتر شبیه مرغ معمولی هست تا دریایی
    بعد از دقیقه ی 1 به بعد سر هر میزان صدای مرغ هست چطوری بهش یاد دادی سر ضرب بخونه ؟؟؟؟؟
    ولی جدا" مرغ دریایی باید بر اساس احساس باشه نه سر میزان کلا" حال نمیکنم باهاش
    از لحاظ تنوع صدایی هم کارت اصلا" مشکل نداره و خیلی خوبه صداهات متنوع هستن ... میکس و مسترش هم فکر نکنم خیلی چیز خاصی بخواد . فوقش یه چند تا اکولایزر هستن و تقریبا" میکس کارت خوبه ......

در کل من چون نمیتونم سبک و ملودی رو درک کنم در اون مورد نظر نمیدم . اما از لحاظ ساختار و تنظیم و آهنگسازی نسبت به دموهای قبلیت خیلی پیشرفت کردی و سطحت خیلی فرق کرده . امیدوارم همیشه موفق باشی ....

پ.ن : در ضمن تو که دفت پانک و نایف پارتی و اسکریلکس و تیستو ... گوش میدی چرا یه آهنگ الکترونیک عین آدم سعی نمیکنی بسازی ؟؟؟؟

2 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تبریک میگم ، کار خوبی بود ، اون ملودیه جدیدی که به کار اضافه کردی خیلی شاخ بود ، عاشق اون تیکش شدم
    بعدشم اینکه بازم میگم اون ملودی جدیده خیلی شاخه ، خیلی هم خوبه ، حالا هرچقدرم تو بگی معمولیه من قبول ندارم
    بعد یه چیزه دیگه اینکه یه کم مدت زمانشو کم کن و کلاً رو اون ملودی جدیده مانور بده (درسته چیلوته ولی خب تکرارش دیگه خیلی زیادی شده)

مرسی

اولا مرسی که هم فیسبوک هم اینجا نظر دادی.دوما بابا به جان مادرم اون ملودی رو تو 10 دقیقه در اوردم به نظر خودم خیلی احساسی و شرقی هست وخوب هم هست حتی به نظر خودم و خیلی هام خوششون اومده ولی ملودی شاخی نیست . من ملودی کارای قبلیم مثل As Memories Fade Away از نظر خودم خیلی شاخ تر ازینن

در ضمن در مورد تایم آهنگ خواستم کوتاه در بیاد ولی اگه دقت کنی آهنگ 3-4 تا ملودی دار که به هر کدوم یه وقت minimum دادم که خودشون رو نشون بدن ایجوری شد .البته میشه 10-20 ثانیه کمش کرد ولی زید کم کنی دیگه نمیشه خوب نشون داد اون لایه ها رو!

در ضمن آهنگ باید یه جوری باشه که گیتار ساز اصلی آهنگ بشه سر همین اون ملودی جدید رو زیاد نذاشتم بمونه که بار اصلی آهنگ رو گیتار باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کار خوبی بود ، ارزش یه بار گوش کردن رو داشت ولی ازون آهنگایی نیست که من واسه بار دوم گوش بدم... ملودی یه جورایی سر در گم بود مثل یکسی که میخواد حسشو بهت منتقل کنه و نمیتونه... در کل با سطح اول فاصله هنوز زیاده... ولی واسه یه تازه کار خیلی خوبه... 5/10 ادامه بده ! ما پشتتیم

نمی دونم والا شاید بخاطر میکس و مسترشه وگره این جزو معدود آهنگایی هست که توستم بیشتر حسی که تو ذهنم هست رو تقریبا همونو منتقل کنم به آهنگ و بسازمش

سلیقه هم هست دیگه ! حاا جالبه یکی تو فیسبوک گفته بود سر حسش از پشت سر هم گوش کردنش خسته نمیشه ( تفاوت ها در این حد )

نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کار زیبایی شده، خسته نباشی....بدون مسترینگ نمیتونم خوب نظر بدم، چون یه سری اشکالات هست که با مسترینگ رفع میشن اما من نمیدونم کدومان دقیقاً. ولی در کل ترک قشنگی شده...

خیلی خیلی ممنونم مجتبی خوش سلیقه تو بگی خوبه آدم خیلی امیدوار میشه. در ضمن آره مسترینگ و میکس افتضاحه باید ببینم می تونم کاریش بکنم با کمک کسی یا نه!
    در ضمن ممنون ازینکه واقعا حرفم رو گوش دادی و نظر فیسبوکت رو کپی پیست کردی اینجا . خیلی thanks

نقل قول نوشته اصلی توسط laminor تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ملودی شرقی داشت که بد نیست خیلی هم خوب.جنس سازت خیلی مریض بود به جز اولش.هیچوقت کار بدون مستر بیرون نده.
    منظورت از مریض رو نمی فهمم داداش . منظورت رو بهتر بگی خیلی بهتر میشه برام
    در ضمن داداش من میکس و مستر خب بلد بودم که الان ممکن بود یکی از آهنگام رو تو یه لیبل آشغالی درجه 3 ریلیز کرده باشم حداقل خیلی مشکل دارم تو میکس و مستر ( مخصوصا میکس )

نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    برای بار هشتم این آهنگتو دانلود کردم فکر کنم از Intense تا حالا بیشتر گوشش کردم این ملودی گیتار خیلی خوب شده و جنس صداش عالیه و کاملا" با فضات متناسبه .فقط اون صدای مرغ دریاییت خیلی زاقارت هست از یه صدای دیگه اگه میتونی استفاده کن . صداش بیشتر شبیه مرغ معمولی هست تا دریایی
    بعد از دقیقه ی 1 به بعد سر هر میزان صدای مرغ هست چطوری بهش یاد دادی سر ضرب بخونه ؟؟؟؟؟
    ولی جدا" مرغ دریایی باید بر اساس احساس باشه نه سر میزان کلا" حال نمیکنم باهاش
    از لحاظ تنوع صدایی هم کارت اصلا" مشکل نداره و خیلی خوبه صداهات متنوع هستن ... میکس و مسترش هم فکر نکنم خیلی چیز خاصی بخواد . فوقش یه چند تا اکولایزر هستن و تقریبا" میکس کارت خوبه ......

در کل من چون نمیتونم سبک و ملودی رو درک کنم در اون مورد نظر نمیدم . اما از لحاظ ساختار و تنظیم و آهنگسازی نسبت به دموهای قبلیت خیلی پیشرفت کردی و سطحت خیلی فرق کرده . امیدوارم همیشه موفق باشی ....

پ.ن : در ضمن تو که دفت پانک و نایف پارتی و اسکریلکس و تیستو ... گوش میدی چرا یه آهنگ الکترونیک عین آدم سعی نمیکنی بسازی ؟؟؟؟

دمت گرم که از من ناامید نمیشی و هی دانلود می کنی دیگه کم لطفی نکن دیگه . دموهام هر چقدرم آشغال باشن دیگه از Intense که بهترن خدایی
    راستش اصلا آهنگ رو بر پایه اون مرغ دریایی ساختم و به نظر خودم صداش خیلی خوبه و نمی دونم چرا انقدر باهاش مشکل دارید.خیلی پنرده خب و نازیه که . صداشم خیلی خوبه که . بیچاره

راستیتش یه هفته نشستم تربیتش کردم بیچاره رو ، هر وقت سر ضرب جیغ می زد یه شکلات بهش می دادم و اینجوری تربیت شد ولی جدی صداش رو افکت زدم و بد loop هم کردمش و Quantize ش رو یه جوری کردم که خودش سر ضرب ها Lunch شه.دیجیتالی تربیتش کردم!

تنظیمش شاید خوب باشه و مشکل زیاد و بزرگی نداشته باشه ولی میکس و مسترش فاجعست ، کافیه پشت پرده رو بهت نشون بدم و پروژه رو ببینی تا بفهمی فاجه میکس و مستر ( خیلی ضایست limiter مستر رو خاموش کنی کار منفجر میشه )

مرسی از تعریفات . در ضمن مگه تو Chillout گوش نمیدی؟!!!!!!!!!!!!!!!! اگه اینطوره که نصف عمرت بر فناست

اولا Skrillex , Knife Party , Daft Punk اینا با این که عاشقشونم و می پرستم بعضی از آهنگاشون رو ولی برای من رویاست ساختن آهنگ تو سبکای Coplexectro , Dubstep
    واقعا این سبکا سبکایین که کسی بخواد خودش دست حسابی بسازه ( نه سمپل ) باید بقیه سبکا رو خورده باشه !!! اصلا سمتش نمیرم فعلا زیاد !!!

دوما من اونا رو گوشمی کنم زیاد ولی برای خودممم عجیبه Last.fm ام رو ببینی Ambient , Chilll out سبکای اولی شدن که گوش کردم ( خیلی عجیب بود فکر نمی کردم انقدر Ambient , Chill Out باز باشم خودم خبر ندارم !)

در ضمن به جز این آهنگ و Villa Balcony ام بقیه آهنگام الکترونیک بودن دیگه منظورت رو نمی فهمم! اگه منظورت اینه که دقیقا یه چیزی مثل تیستو اینا بسازم ، اونجوری دوست ندارم تقلید محضه!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان