کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: Meh.T vs. KamraN - Another Opportunity | Orchestral Trance

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,811 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta

Meh.T vs. KamraN - Another Opportunity | Orchestral Trance

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    Year: 2013
    Format: MP3
    Quality: 128kbps
    Size: 3.24 Mb
    Genre: Electronic
    Style: Orchestral Trance

01. Meh.T vs. KamraN - Another Opportunity (Demo)

Another Collaboration , Another Opportunity...
    And this time with KamraN!!!

خب اینبار همکاریِ دیگری رو آغاز میکنیم با یکی دیگه از بچه های گل انجمن ، کامران جان!!
    ملودی از کامران هست و تنظیم کار از من (میکس و مستر هم طبق معمول بخاطر سیستم بسیار قوی ای که دارم نداره!!!)
    سعی کردم یه ارکسترال ترنس بسازم ، حالا نمیدونم چقدر موفق بودم ، امیدوارم با نظراتتون من و کامران رو یاری کنید تا یه آهنگ خوب و آبرومند بسازیم ، مرسی
    .

15 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    ملودیش خیلی قشنگه.واقعا حال کردم.انتظار همچین ملودی باحالی رو از کامی نداشتم.ولی کار مهدی اصن خوب نیست.ترک رو خوب میبری جلو ولی خوب یه جوریه ترک.
    نمیشه بهش بگی ترنس.چیل اوت هست سبکش.جدا از مشکلات میکس و مستر,خیلی از صداهای زاغارتی استفاده کردی.
    فک کنم از همون پلاگینای خود اف ال استفاده کردی.به خاطر همین صدای درام و لوپ و اینا اینجوریه.
    کامی چیه بابا این ملودی به این قشنگیو دادی به مهدی زده خرابش کرده.میدادی به خودم ازش یه new age توپ در میاوردم حال میکردی.

12 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    ملودی دو بخش داره که بخش دومش رو خودم زدم (اون صدای پیانویی که زیر هست و دقیقه 1:14 میاد)
    اما در مورد کار باید بگم جز خودِ کامران ( اونم حتماً از روی رودربایستی!!! ) از هیچ کس دیگه ای فیدبک خوبی نگرفتم...
    مثل اینکه باید یه فکر اساسی بکنم به حال آهنگ...

7 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    ملودی کار و مخصوصا آمورد های پیانوش بزرگترین نقطه قوت کارن!!!

مهدی هم تقریبا خوب فضا سازی کرده ولی خوب پیش نمیره زیاد ، یعنی یهجوریه که انگار کلش Intro هست ، وسطاش وب ربط میده و Bridge می زنه ولی KIck های رو واقعا خراب کرده

در ضمن Kick ها که حتما باید کمپروسور داشته باشن ، داغونن اصلا!!! ( این دیگه ربطی به سیستم نداره ، کنترل دینامیک Kick و دراما!)

یکی 2 جا Distortion شدید داشت و در ضمن Pad هم مشکلات Stutter داشت که فکر کنم سر کمپرسور یا Gate بدی بوده که گذاشته شده بوده ! ولی اینا رو می بخشیم چون مهدی حتی هفدون و درست حسابی هم نداره و ممکنه اینا رو متوجه نشده باشه

در کل کار تکراری پیش می رفت! ترنس بود مثلا ولی پیش رفتن تکراریش به درد ترنس نمی خورد و تو Chill Out این جور تکراری رفتن ها هست که اونم نه انقدر تکراری و منم جدیدا تو دموهام دارم سعی می کنم تکراری شدنا رو کم کنم تو Chill Out هایی که می سازم.

آهنگ حساب نمیشد کلش Intro حساب میشد تا الان!

در ضمن Collaboration های بین DAW اونم اینترنتی که آپلود Wav ها و تبادلشون سخته کلا کار جالبی نیست و خطا مطا توش زیادپیش میاد و کلا از پایه کار درست و درمونی نیست

سوای همه اینا مهدی این خیانت و Cheat On Me ت رو نمی بخشم

9 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ملودی کار و مخصوصا آمورد های پیانوش بزرگترین نقطه قوت کارن!!!

مهدی هم تقریبا خوب فضا سازی کرده ولی خوب پیش نمیره زیاد ، یعنی یهجوریه که انگار کلش Intro هست ، وسطاش وب ربط میده و Bridge می زنه ولی KIck های رو واقعا خراب کرده

در ضمن Kick ها که حتما باید کمپروسور داشته باشن ، داغونن اصلا!!! ( این دیگه ربطی به سیستم نداره ، کنترل دینامیک Kick و دراما!)

یکی 2 جا Distortion شدید داشت و در ضمن Pad هم مشکلات Stutter داشت که فکر کنم سر کمپرسور یا Gate بدی بوده که گذاشته شده بوده ! ولی اینا رو می بخشیم چون مهدی حتی هفدون و درست حسابی هم نداره و ممکنه اینا رو متوجه نشده باشه

در کل کار تکراری پیش می رفت! ترنس بود مثلا ولی پیش رفتن تکراریش به درد ترنس نمی خورد و تو Chill Out این جور تکراری رفتن ها هست که اونم نه انقدر تکراری و منم جدیدا تو دموهام دارم سعی می کنم تکراری شدنا رو کم کنم تو Chill Out هایی که می سازم.

آهنگ حساب نمیشد کلش Intro حساب میشد تا الان!

در ضمن Collaboration های بین DAW اونم اینترنتی که آپلود Wav ها و تبادلشون سخته کلا کار جالبی نیست و خطا مطا توش زیادپیش میاد و کلا از پایه کار درست و درمونی نیست

سوای همه اینا مهدی این خیانت و Cheat On Me ت رو نمی بخشم
    1.کلاً از دقیقه 2:10 به بعد رو تغییر خواهم داد با این تفاسیر...
    خدایی اون بحث کمپرس کردن و بحثای پنینگ و میکس و اینا تو سیستم من خوب بود نمیدونم چرا اکسپورت گرفتم اونجوری شد!!!
    اصلاً همیشه تو اف ال یه جوری میشنوم آهنگو تو پلیر یه جوره دیگه...
    2.آرمان همکاریِ منو تو هنوزم پابرجاست ، فقط تو الان 26 روزه میخوای اف ال نصب کنی کار رو تکمیل کنیم ولی انگار نه انگار!!!! خب منم گفتم با بچه های دیگه هم یه تبادل تجربه ی موسیقیایی داشته باشم ، ولی در کل خیالت راحت من هنوز امید دارم اون آهنگ اولمون رو کامل کنیم ریلیز کنیم (البته اگه اف ال رو نصب کنی و همکاری کنی...)

7 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,571 بار در 478 ارسال
    House
    Deadmau5
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ملودی دو بخش داره که بخش دومش رو خودم زدم (اون صدای پیانویی که زیر هست و دقیقه 1:14 میاد)
    اما در مورد کار باید بگم جز خودِ کامران ( اونم حتماً از روی رودربایستی!!! ) از هیچ کس دیگه ای فیدبک خوبی نگرفتم...
    نه مهدی جدی گرفتم شدید

4 کاربر زیر از [.:KamraN:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط [.:KamraN:.] تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نه مهدی جدی گرفتم شدید

واقعاً ممنون...
    جدی تا حالا نزدیک 10 نفر از دوستام که کارو براشون فرستادم گفتن تا دقیقه ی 2 اینا خیلی خوبه ولی بعدش...
    کامران یه ایده بده واسه اون قسمت ، یعنی ازون جایی که اون لید و پلاک وارد کار میشه ، احساس میکنم واقعاً یه تغییر اساسی میخواد اون قسمت...

4 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,571 بار در 478 ارسال
    House
    Deadmau5
    نقل قول نوشته اصلی توسط [.:KamraN:.] تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نه مهدی جدی گرفتم شدید

واقعاً ممنون...
    جدی تا حالا نزدیک 10 نفر از دوستام که کارو براشون فرستادم گفتن تا دقیقه ی 2 اینا خیلی خوبه ولی بعدش...
    کامران یه ایده بده واسه اون قسمت ، یعنی ازون جایی که اون لید و پلاک وارد کار میشه ، احساس میکنم واقعاً یه تغییر اساسی میخواد اون قسمت...
    ببین بعد کیک یه صدای دیگه اضافه کن به نظرم صب کن دارم روش کار میکنم تا یه ربع دیگه یه لینک بت میدم

4 کاربر زیر از [.:KamraN:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,523 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    ایول قشنگ بود تا قبل اینکه بری تو ریتم دیگه ...........این همه اموزشی با لینک مستقیم برا کیک و..........گذاشتم خوب نگاه کن حیفه

7 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    1.کلاً از دقیقه 2:10 به بعد رو تغییر خواهم داد با این تفاسیر...
    خدایی اون بحث کمپرس کردن و بحثای پنینگ و میکس و اینا تو سیستم من خوب بود نمیدونم چرا اکسپورت گرفتم اونجوری شد!!!
    اصلاً همیشه تو اف ال یه جوری میشنوم آهنگو تو پلیر یه جوره دیگه...
    2.آرمان همکاریِ منو تو هنوزم پابرجاست ، فقط تو الان 26 روزه میخوای اف ال نصب کنی کار رو تکمیل کنیم ولی انگار نه انگار!!!! خب منم گفتم با بچه های دیگه هم یه تبادل تجربه ی موسیقیایی داشته باشم ، ولی در کل خیالت راحت من هنوز امید دارم اون آهنگ اولمون رو کامل کنیم ریلیز کنیم (البته اگه اف ال رو نصب کنی و همکاری کنی...)

منم قبلا ها این مشکل رو با Live 8 داشتم و خیلی ها می گفتن مشکل Live هست ، خیلی ها هم می گفتن مشکل کارت صدا نداشتن ، ولی دیدم در کل شاید 70 دردص قواعد خروجی گرفتن بوده که طبق یه کتاب میکس انگلیسی پیش رفتم خیلی بهتر شد!!!

من برای 26 بار هم تو این 26 روز گفتم که تا الان 2-3 تا FL نصبک ردم و منتظر بودم نسخه 11 ای که 64 بیتی باشه فول کرک شده بیاد که اون رو بتونم Rewire کنم!

که اون هم فکر کنم یه هفته نشده که اومده و اینترنت منم جدیدا داغون شده و فکر کنم 3-4 روز درگیر دانلودش باشم از وقتی start بزنم.در ضمن پروژه هم دارم . بیکار نیستم :-|

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین