کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: Alexander Popov - Lost Language | 2013

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo

Alexander Popov - Lost Language | 2013

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist(s) ..........:: Alexander Popov
    Title ..............:: Lost Language
    Genre ..............:: Trance
    Record Label .......:: Armind
    Catalogue Number ...:: ARMD1149
    Source .............:: WEB
    Quality ............:: 320kbps 44100kHz Full Stereo
    Tracks .............:: 02
    Duration ...........:: 26 MB
    Release Date .......:: 29-04-2013
    Rip Date ...........:: 29-04-2013

01. Alexander Popov - Lost Language (Original Mix)
    02. Alexander Popov - Lost Language (Radio Edit)

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Password : trancebaz.net

ویرایش توسط milad_a : 2015/01/13 در ساعت 08:50 AM دلیل: refresh

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن الکترونیک
    تشکر شده 27,148 بار در 3,394 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    این کار خیلی قشنگه - یکی از بهترین کارهایی که در 2013 شنیدم.

8.5 از 10

12 کاربر زیر از Medusa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    و باز هم آهنگی تکراری از لیبل آرمین(د)!!!!
    بدون هیچ گونه نوآوری ، ملودی که نداشت اصلاً (تنها یه سری آکورد بود که همونا تبدیل شده بودن به آرپژ و پلاک و ...!!!!) ساختارش هم که مشابه هزاران آهنگی هست که تا حالا شنیدیم ، تکنیک خاصی هم نداره متاسفانه ، کاری متوسط ، 4.25 از 10

4 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,926 بار در 1,261 ارسال
    Others
    Solarstone
    ترك خوبي بود...7.25 ميدم...با اون صدايه ناله هه خيلي حال ميكنم لامصب

7 کاربر زیر از NFS عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 831 بار در 115 ارسال
    Others
    ATB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    بدون هیچ گونه نوآوری ، ملودی که نداشت اصلاً (تنها یه سری آکورد بود که همونا تبدیل شده بودن به آرپژ و پلاک و ...!!!!) ساختارش هم که مشابه هزاران آهنگی هست که تا حالا شنیدیم ، تکنیک خاصی هم نداره متاسفانه ، کاری متوسط ، 4.25 از 10
    درسته یه مقدار شبیه کارهای رامین هست ولی دلیل بر ضعف این موزیک نمیشه! نمیشه که هر کسی کاراشو 180 درجه خلاف کارهای ارمین بسازه تا خوب دربیاد کارش! از نظر من که موزیک قشنگی بود...

7 کاربر زیر از Yahya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yahya تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    درسته یه مقدار شبیه کارهای رامین هست ولی دلیل بر ضعف این موزیک نمیشه! نمیشه که هر کسی کاراشو 180 درجه خلاف کارهای ارمین بسازه تا خوب دربیاد کارش! از نظر من که موزیک قشنگی بود...
    رامین دیگه کیه ؟ . میلاد به دادمون برس به فنا رفتیم .

ضمنا مهدی جان به نظر من خیلی هم آهنگ قشنگیه حالا کاری ندارم تو اسوت بود و ... ولی به نظرم یه کار قوی و زیبا هستش . یه چیزی دیگه که تازه گیه پی بردم اینه که احساس میکنم خیلی دیگه داری با تعصب حرف میزنی . میای تمام کارای ریچارد رو به به و چه چه میکنی ( فقط خودت) و به بقیه یه امتیازای عجیب غریب میدی که آدم شاخ در میاره مثلا 7.8 . خلاصه نظرت محترمه ولی در کل سعی کن یکم دیدت رو باز تر کنی نسبت به همه ی آرتیست ها و سبک ها . و در آخر اون آهنگ کار پروتوکالچره

13 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid00742v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yahya تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    رامین دیگه کیه ؟ . میلاد به دادمون برس به فنا رفتیم .

ضمنا مهدی جان به نظر من خیلی هم آهنگ قشنگیه حالا کاری ندارم تو اسوت بود و ... ولی به نظرم یه کار قوی و زیبا هستش . یه چیزی دیگه که تازه گیه پی بردم اینه که احساس میکنم خیلی دیگه داری با تعصب حرف میزنی . میای تمام کارای ریچارد رو به به و چه چه میکنی ( فقط خودت) و به بقیه یه امتیازای عجیب غریب میدی که آدم شاخ در میاره مثلا 7.8 . خلاصه نظرت محترمه ولی در کل سعی کن یکم دیدت رو باز تر کنی نسبت به همه ی آرتیست ها و سبک ها . و در آخر اون آهنگ کار پروتوکالچره
    ببین وحید جون نمیگم کاره بدیه میگم که تکراری بود و هیچ چیز جدیدی نداشت ، بخدا که تعصبی در کار نیست ، تعصب رو کسایی دارن که تا لیبل اهنگ رو میبینن گوش نکرده میان کامنت میدن چقدر خوبه و... من درسته از 2010 اینا الکترونیک گوش میدم اما تو همین چندسالِ گذشته نزدیک به 90% کارای مطرح سالهای گذشته و تقریباً همه کارهای 2010 به اینور رو گوش کردم و کم کم دارم به این نتیجه میرسم استایل آرمین و آرمادا خیلی خیلی خیلی داره تکراری میشه ، شما به لیبل بلک هول و مجیک موزیک نگاه کن ، بابینا یه سبکی داره ، الکس اوریون که استاده و صاحب سبک مخصوص خودش ، ریچارد که دیگه اصلاً نگو... اما همین لیبل آرمادا 90% آهنگایی ازشون تو این چندسال شنیدم همه شبیه به هم بوده و...
    در مورد ریچارد هم شما بیا و یه اهنگ تکراری از ایشون به من نشون بده تا من ساکت شم ، یه آهنگ بی محتوا و ضعیف ازش نام ببر (غیر از آهنگای vs. The World که تو خیلی از اهنگا واسه مطرح شدن اسم آهنگسازای با استعداد و گمنام آهنگارو میکس و مستر کرده بود و نقش زیادی تو اون آهنگا نداشت) خب وقتی هر کارش با کار قبلی کلی فرق داره و یه نوآوری و شاهکاره جدیده بیام و ساکت باشم تا ملت بگن بعضی ها هاوس و ترنس و ... رو متحول کردن با آلبوم اخیرشون؟؟؟!!!!

5 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    [QUOTE=Mehdi.Trance;73984]
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid00742v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ببین وحید جون نمیگم کاره بدیه میگم که تکراری بود و هیچ چیز جدیدی نداشت ، بخدا که تعصبی در کار نیست ، تعصب رو کسایی دارن که تا لیبل اهنگ رو میبینن گوش نکرده میان کامنت میدن چقدر خوبه و... من درسته از 2010 اینا الکترونیک گوش میدم اما تو همین چندسالِ گذشته نزدیک به 90% کارای مطرح سالهای گذشته و تقریباً همه کارهای 2010 به اینور رو گوش کردم و کم کم دارم به این نتیجه میرسم استایل آرمین و آرمادا خیلی خیلی خیلی داره تکراری میشه ، شما به لیبل بلک هول و مجیک موزیک نگاه کن ، بابینا یه سبکی داره ، الکس اوریون که استاده و صاحب سبک مخصوص خودش ، ریچارد که دیگه اصلاً نگو... اما همین لیبل آرمادا 90% آهنگایی ازشون تو این چندسال شنیدم همه شبیه به هم بوده و...
    در مورد ریچارد هم شما بیا و یه اهنگ تکراری از ایشون به من نشون بده تا من ساکت شم ، یه آهنگ بی محتوا و ضعیف ازش نام ببر (غیر از آهنگای vs. The World که تو خیلی از اهنگا واسه مطرح شدن اسم آهنگسازای با استعداد و گمنام آهنگارو میکس و مستر کرده بود و نقش زیادی تو اون آهنگا نداشت) خب وقتی هر کارش با کار قبلی کلی فرق داره و یه نوآوری و شاهکاره جدیده بیام و ساکت باشم تا ملت بگن بعضی ها هاوس و ترنس و ... رو متحول کردن با آلبوم اخیرشون؟؟؟!!!!
    کلا کاری با آرمادا و آرمین ندارم من کلی میگم . ریچارد آرتیست خوبیه اما در حد تاپ نبوده و نیست. من سطح کارهاشو با همون الکس اوریون یکی میدونم . نمیخوام فکر کنی دارم جبهه میگیرم و دارم ضد ریچارد حرف میزنم اما میگم اینم درست نیست بخوای تمام کارها رو با کارهای ریچارد بسنجی . از نظر من ریچارد خوبه اما عالی نیست . یعنی هیچ وقت خاص نبوده ( خاص یعنی مثلا آهنگ Sail یا آلبوم آخر Joof ) . کلا یه مدت تو اکثر پست هات میبینم داری از رو تعصب میحرفی. قبلا آرمان اینجوری میحرفید الان یکم بهتر شده

11 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن الکترونیک
    تشکر شده 27,148 بار در 3,394 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    این آهنگ رو فکر کنم اکثر کسانی که آسوت های قبلی رو شنیدن گوش داده باشن - در نتیجه وقتی کسی نظر میده مطمئنا" این رو جایی شنیده و ربطی به لیبل نداره.

هر چند که این لیبل به نظرم از بهترین لیبل های ترنسه.

ترنس آرمادایی هم همینه - بهتره کسی خوشش نمیاد اصلا" گوش نده نه اینکه زیر تمام پست های این لیبل بیاد نقدهای تکراری بزنه.

در آخر ممنون از آقا وحید که خیلی از چیزها رو روشن کرد.

12 کاربر زیر از Medusa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,244 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods
    کم مونده مهدی ترنس آرمین رو به عنوان کارمندش از ترنس اخراج کنه

9 کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین