کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: RmaN - I Don't Know WTF Style This Is ! دموی تقریبا کامل جدیدم

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

RmaN - I Don't Know WTF Style This Is ! دموی تقریبا کامل جدیدم

I Don't Know What The **** Style This Is !

ترکیب
    Trance
    House
    Glitch

این هم دمویی از آخرین آهنگی که شروع به ساخت کردم
    می خواستم این آهنگ رو. بیشتر روش کار کنم و آپلود کنم ولی دیدم داره زلزله میاد و پسفردا آپلود نکرده می میریم

ولی حالا ایشالله اگه زلزله نیومد بیشتر کار می کنم روش.

:-D

می تونم بگم یکی از اصولی ترین تنظیم هامه و خیلی چیزها رو تو ساختارش رعایت کردم. البته هنوزم جای کار داره ولی زیر بنای اصلی کار دراومده و فقط شاید صداها بعضیاشون بهتر شن یا 1-2 تا لایه دیگه اضافه بشه !

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ویرایش توسط RmaN : 2013/04/22 در ساعت 12:54 AM

15 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 1,205 بار در 135 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    من الان گوش کردم خیلی خاص بود یه حس خوبی داخلش بود بعضی جاها شبیه dub میشد بعضی جاها idm بعضی جاها هم downtempo اما از chord هات و اون پیانو خیلی خوشم اومد کلا فک میکنم اگه یه کم treble رو کم کنی از قسمت hi و یه کیک نرم تر با یک پرکاشن ست خوب بزاری یه چیل خیلی خوب میتونی دربیاری.

10 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط beatspy تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من الان گوش کردم خیلی خاص بود یه حس خوبی داخلش بود بعضی جاها شبیه dub میشد بعضی جاها idm بعضی جاها هم downtempo اما از chord هات و اون پیانو خیلی خوشم اومد کلا فک میکنم اگه یه کم treble رو کم کنی از قسمت hi و یه کیک نرم تر با یک پرکاشن ست خوب بزاری یه چیل خیلی خوب میتونی دربیاری.

خیلی ممنونم از نظر خوب و روحیه بخش و تخصصی ای که دادین

نظر لطفتونه

راستش هدفم این بود که بیشتر به Prgoressive House آامش بخش همراه با کمی Glitch و IDM تبدیل بشه و بیشتر دنبال یه فضای متعادل هیجان توام با آرامش و یه جاهایی فقط آرامش بودم

اصلا Chillout به ذهنم نرسیده بود که بخوام این رو Chillout کنم یعنی شما می گید با حفظ همین المان ها و عوض کردن جنس کیک و کلا لاین های درام و groove ا مو اضافه کردن Percussion این آهنگ می تونه Chillout بشه؟!!!

در ضمن بازم ممنون از نظرتون . خیلی روحیه داد بهم !

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 1,205 بار در 135 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    خواهش میکتم عزیز.خب اینجا دو تا داستان به وجود میاد اگه بخوای progressive house کار کنی یا همین المان ها خیلی خوب جلو میره اما یه سری تکنیک و صدا مکمکل میخواد .اما اگه بخوای dub یا chill کار کنی یه سری صدا باید تغییر و یه سری صدا ها اضافه بشه .حتما کارهای abakus ، david abrgel ، koan و کارای شبیه اینارو گوش کن. چون با pluck خوب کار میکنی من حس میکنم کا تو این سمت موفق تری!

10 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    اط استقبال گسترده بچه ها ، ممنونم ،
    ورژن جدید دمو آپلود شد. تو این نسخه که میشه گفت تقریبا نسخه نهایی هست ، چیزهای جدیدی اضافه کردم و آهنگ رو بسط دادم و کلا خیلی بهتر شده ازین نسخه قبلی که تو این تاپیک آپلود شده بود و تو Soundclod ام هم البته قبل تر این نسخه آپلود شده بود

بابا نظر بدید دیگه! من یواش یواش دارم فکر ریلیزش رو می کنم بعد هیچکی نظر نمیده اصلا!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 774 بار در 116 ارسال
    Dance
    Tiesto
    ببین پسر - تو ذهن خوب و خلاقی داری - ایدت خیلی جالب بود - ولی
    به قول سیروان خسروی ذهنت وحشی شده !!!

معنیش اینه که خیلی به سمت صداهای خاص متمایل شدی - ذهنت داره سعی میکنه از صداهای
    روتین و معمولی و همه پسند فرار کنه - هر سبکی که بخوای کار کنی این مسئله بهش ضربه میزنه - این باعث میشه که دایره مخاطبین آهنگت خاص تر بشن - کلا توی روانشناسی موسیقی میگن موسیقی هایی که دارای صداهای شفاف و کشیده تر هستند ( مثلا صدای استرینگ های نویز دار در سبک ترنس) بیشتر مخاطب دارند و گوش انسان بیشتر می پسنده

اما در مورد این اهنگ :

1- انتخاب المانها : صداها به لحاظ دامنه فرکانسی روی هم بودند و اکثرا در یک محدوده بودند - برای حل این مسئله اگه نتونیم صداها رو تغییر بدیم باید حتما توی اکولایزر صداها رو به اصطلاح لاغر کنیم یا فرکانسهای مزاحم رو برداریم
    این مسئله به شدت به کارت ضربه زده بود

2- صدای kick و bass از همدیگه و از بقیه اجزاء خوب جدا نشده بودند که میتونه در اثر مشکل بالا باشه ولی باز خودش جدا در نظر گرفته میشه

3- آهنگت سناریو نداشت - باید از یه جای کاملا خاص شروع بشه و به نقطه خاصی ختم بشه - مثلا در بعضی ترنس ها از استرینگ و pad شروع میکنن و بعضی جاها از درام لوپ تیون شده ( ترنسو مثال میزنم چون بیشتر ترنس کار کردم ) - بهرحال هدف اینه که ذهن مخاطب رو به چیز خاصی معطوف کنی - نظر شخصی من اینه که در این قطعه شما چیزهایی رو که دوست داشتی و به نظرت به هم می اومدند رو با سلیقه خودتون کتار هم چیده بودی !!!

4- مسترینگ و Mix Paning مشکل داره - ایزوتوپ 5 استفاده کن - ببین کجاهای هیستوگرام over میشه - با اکولایزر یا
    قسمت هارمونیک اکسایتر برطرف کن - البته paning رو باید توی میکس درست کنی که باز این خودش یه ذره کمک میکنه فرکانسهات روی هم نیفته

شرمنده ولی این بهترین نظری بود که میتونستم بدم
    درود

9 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj MAN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ببین پسر - تو ذهن خوب و خلاقی داری - ایدت خیلی جالب بود - ولی
    به قول سیروان خسروی ذهنت وحشی شده !!!

معنیش اینه که خیلی به سمت صداهای خاص متمایل شدی - ذهنت داره سعی میکنه از صداهای
    روتین و معمولی و همه پسند فرار کنه - هر سبکی که بخوای کار کنی این مسئله بهش ضربه میزنه - این باعث میشه که دایره مخاطبین آهنگت خاص تر بشن - کلا توی روانشناسی موسیقی میگن موسیقی هایی که دارای صداهای شفاف و کشیده تر هستند ( مثلا صدای استرینگ های نویز دار در سبک ترنس) بیشتر مخاطب دارند و گوش انسان بیشتر می پسنده

اما در مورد این اهنگ :

1- انتخاب المانها : صداها به لحاظ دامنه فرکانسی روی هم بودند و اکثرا در یک محدوده بودند - برای حل این مسئله اگه نتونیم صداها رو تغییر بدیم باید حتما توی اکولایزر صداها رو به اصطلاح لاغر کنیم یا فرکانسهای مزاحم رو برداریم
    این مسئله به شدت به کارت ضربه زده بود

2- صدای kick و bass از همدیگه و از بقیه اجزاء خوب جدا نشده بودند که میتونه در اثر مشکل بالا باشه ولی باز خودش جدا در نظر گرفته میشه

3- آهنگت سناریو نداشت - باید از یه جای کاملا خاص شروع بشه و به نقطه خاصی ختم بشه - مثلا در بعضی ترنس ها از استرینگ و pad شروع میکنن و بعضی جاها از درام لوپ تیون شده ( ترنسو مثال میزنم چون بیشتر ترنس کار کردم ) - بهرحال هدف اینه که ذهن مخاطب رو به چیز خاصی معطوف کنی - نظر شخصی من اینه که در این قطعه شما چیزهایی رو که دوست داشتی و به نظرت به هم می اومدند رو با سلیقه خودتون کتار هم چیده بودی !!!

4- مسترینگ و Mix Paning مشکل داره - ایزوتوپ 5 استفاده کن - ببین کجاهای هیستوگرام over میشه - با اکولایزر یا
    قسمت هارمونیک اکسایتر برطرف کن - البته paning رو باید توی میکس درست کنی که باز این خودش یه ذره کمک میکنه فرکانسهات روی هم نیفته

شرمنده ولی این بهترین نظری بود که میتونستم بدم
    درود
    خيلي خيلي ممنون از نظر تخصصي شما.اولا بيشتر ايرادهايي كه گرفتين اشكال ميكس و مستر ببود كه من اصلا هنوز شروع به ميكس كار هم نكردم و فعلا فقط تنظيمش تموم شده و هنوز ميكس نكرده فقط يه Rack خيلي basic هم رو master كار انداختم مثل multiband و limiter

ولي اشكال تنظيمي كه گفتين سناريو
    اين رو قبول دارم و كلا همه دمو ها و آهنگاي من مشكل سناريو رو داشتن ولي اين يكي به نظرم بيشتر تو فاز Chilliout هست و سناريوهاي Chill out دقيقا تو همين مايه هان

درمورد حرف اولتون هم كه ذهنم وحشي شده به شدت باهاتون موافقم

الان خيلي ها هستن كه تتند تند vst و preset دانلود مي كنن وو با ككليشه اي ترين و خزترين صداهاي ترنسي ميان آهنگ مي سازن و مخاطب ام ميگه ببين چه خفنه صداهاش شبيه آهنگ معروفاست و ببه يارو ميگه ايول تو آخرشي ( نمونه هاش تو اين سايتم بوده)
    ولي من اونجوريدوست ندارم اون چيزي كه تو ذهن خودمه و حاصل دست رنج خودمه رو نشون بدم حتي اگه ملت هم درك نكنن چه زحمتي پشتش بوده

ولي خوب اين كه آهنگم حالا هر چقدرم عجيب غريب باشه ريليز شه برام خيلي خيلي خيلي مهمه!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    به قول خودت.WHAT THE F.UC.K IS THE STYLE OF THIS TRACK?
    الان رسما هنگم توی سبک این اهنگ.نمیدونم چی بگم.
    ولی فضاسازی جالبی داره اهنگت.به قول خارجیکی ها .LIKE OLD SCHOOL SH.IT
    صدا هایی که استفاده کردی رو دوست دارم.ولی نیاز به میکس و مستر داری.
    ولی ارمان صداهایی که استفاده کردی بعضی هاش قدیمی به نظر میاد.البته تک و توکیش اینجوریه.
    از چه پلاگین/هایی و VST استفاده کردی?
    به نظرم من بیشتر توی یه سبک کار کنی بهتره.تا اینکه هر روز توی یه سبک باشی.این سفر موسیقیایی که میگی خیلی خوبه ولی خوب خیلی بهتره که وقتی این سفر رو طی کنی که به اندازه کافی حرفه ای شده باشی.
    در ضمن ARTWORK ات تو حلقم. به منم یاد بده از این ارت ورک ها درست کنم.
    پیانوت و کورد هم قشنگ بود.
    بر و بچ دانلود کن سایت بیاین این کار رو هم دانلود کنید.آرمان گناه داره.سرخورده میشه.

7 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    آقا تو آهنگ رو توی ساندکلاود و فیس بوق و انجمن گذاشتی ..... نصف بچه های انجمن توی فیس و ساندکلاود هم هستن دیگه نمیاین دو بار نظر بدن که !!!! مثلا" من خودم تو فیس نظرمو گفتم !!!! دیگه بیام اینجا چی کار ؟؟؟؟؟

3 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به قول خودت.WHAT THE F.UC.K IS THE STYLE OF THIS TRACK?
    الان رسما هنگم توی سبک این اهنگ.نمیدونم چی بگم.
    ولی فضاسازی جالبی داره اهنگت.به قول خارجیکی ها .LIKE OLD SCHOOL SH.IT
    صدا هایی که استفاده کردی رو دوست دارم.ولی نیاز به میکس و مستر داری.
    ولی ارمان صداهایی که استفاده کردی بعضی هاش قدیمی به نظر میاد.البته تک و توکیش اینجوریه.
    از چه پلاگین/هایی و VST استفاده کردی?
    به نظرم من بیشتر توی یه سبک کار کنی بهتره.تا اینکه هر روز توی یه سبک باشی.این سفر موسیقیایی که میگی خیلی خوبه ولی خوب خیلی بهتره که وقتی این سفر رو طی کنی که به اندازه کافی حرفه ای شده باشی.
    در ضمن ARTWORK ات تو حلقم. به منم یاد بده از این ارت ورک ها درست کنم.
    پیانوت و کورد هم قشنگ بود.
    بر و بچ دانلود کن سایت بیاین این کار رو هم دانلود کنید.آرمان گناه داره.سرخورده میشه.

آره 1-2 تا صدا قدیمی ان و زیاد وقت نذاشتم صدای جدید پیدا کنم بیشر رو ساختمان آهنگ وقت گذاشتم

از Nexus , Sylenth و صدای Bass ش هم از Omnisphere

من خودم تو برنامه های گرافیکی تعططیل ترین آدم دنیام Artwork همش بود فقط اون RmaN ش رو خودم زدم

راستیتش چون جدیدا همش سبک های مختلف گوش میدم و سبک های تلفیقی و متفاوت نوآورانه گوش می کنم و با اونا حال می کنم فقط ، اصلا نمی تونم تو یه سبک بمونم حتی اگه خودم بخوام!!! ولی راست میگی اصولش اینه که تو یه سبک کاملا حرفه ای شم و پروندش رو ببندم و بعد برم یه سبک دیگه . مثل Tiesto

در ضمن بچه ها به حرفش گوش کنید دیگه ، بیاد دانلود کنید

خدایی سر خورده و دپرس میشما من دمو نذارم کی انقدر تند تند براتون دمو بذاره تو سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آقا تو آهنگ رو توی ساندکلاود و فیس بوق و انجمن گذاشتی ..... نصف بچه های انجمن توی فیس و ساندکلاود هم هستن دیگه نمیاین دو بار نظر بدن که !!!! مثلا" من خودم تو فیس نظرمو گفتم !!!! دیگه بیام اینجا چی کار ؟؟؟؟؟
    شما وظیفتونه که برای پر رونق شدن تاپیک من هر چی نظر اونجا دادین ، اینجا هم همونو کپی پیست کنید

6 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین