کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: آهنگ جدید PersiaVibe - Gateway (سبک Nitzhonot / Goa Trance)

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 327 بار در 49 ارسال
    Psychedelic
    Astral Projection

آهنگ جدید PersiaVibe - Gateway (سبک Nitzhonot / Goa Trance)

سلام به همه دوستان،

یکی از آخرین کارهایی که آماده کردم رو تقدیم میکنم به شما امیدوارم دوستانی که علاقمند هستند بخصوص به سبک Psychedelic لذت ببرن و خوشحال میشم نظر بدید در موردش. بخاطر تلفیق عناصر از دو سبک Goa Trance و Nitzhonot چیزی مابین این دو شده و به نظرم میتونه تو دسته NitzhoGoa هم قرار بگیره.

البته هنوز میکس و مستر نشده و نسخه نهایی آهنگ هم نیست یه مقدار کار داره. تو ساندکلود هست برای گوش دادن ولی از اونجایی که همه دسترسی ندارن برای دانلود هم میزارم.

PersiaVibe - Gateway

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

لینک دانلود:

12 کاربر زیر از PersiaVibe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,727 بار در 18,042 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    دمت گرم خیلی انرزیک شده! البته به دلیل میکس و مستر شدن یه سری چی بهش میگن چیزی شبیه فاصله بین لایه ها به گوش میرسه که خوب حل شدنیه ولی خود کار و ملودی قشنگه یاد بازی های قدیمی میکرو و آتاری افتادم

6 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Psychedelic
    Astral Projection
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دمت گرم خیلی انرزیک شده! البته به دلیل میکس و مستر شدن یه سری چی بهش میگن چیزی شبیه فاصله بین لایه ها به گوش میرسه که خوب حل شدنیه ولی خود کار و ملودی قشنگه یاد بازی های قدیمی میکرو و آتاری افتادم
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

ممنون میلاد جان، والا تو این کار سعی کردم با تمپوی بالا اهنگ شبیه به کارهای قدیمی Nitzhonot در بیاد و متاسفانه الان که اون سبک به دست فراموشی سپرده شده و کارهای امروزی اصالت خودشون رو از دست دادن این تراک همون حس رو با داشتن ملودی های پر سرعت به مخاطب القا کنه هرچند فکر میکنم هنوز تو تکنیک و فضاسازی اونطور که خودم انتظار داشتم نشد ولی در هر صورت تجربه مفیدی بود و امیدوارم با میکس دقیق و تغییرات، نسخه نهایی خوب در بیاد که قابل ریلیز شدن باشه.

3 کاربر زیر از PersiaVibe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 1,205 بار در 135 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    آفرین . پیشرفتت کاملا محسوس هست و موزیکات دارن تم دار میشن اما خب کار داره هنوز! Keep Trancing

4 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,523 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    دمت گرم خیلی خوب بود یاد قدیما افتادم!!!

2 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    خسته نباشی داداش، کار زیبایی شده، قشنگ بوی نیتژونات های قدیمی رو میده، دمت گرم، عاشق نیتژوناتم !

3 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    Psychedelic
    Astral Projection
    نقل قول نوشته اصلی توسط beatspy تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آفرین . پیشرفتت کاملا محسوس هست و موزیکات دارن تم دار میشن اما خب کار داره هنوز! Keep Trancing
    ممنون سعید جان این پیشرفت هم اگه بوده به لطف راهنمایی ها و حمایت هایی بوده که تو کردی و هیچ وقت فراموش نمیکنم، به هر حال منم برای جبرانش همه تلاشم رو میزارم و امیدوارم یه روز کارهایی بشه ریلیز کرد که همه وقتی گوش میدن لذت ببرن و باعث افتخارمه اگه به نوبه خودم بتونم سهم کوچیکی تو زنده کردن سبک قدیمی Nitzhonot در قالب مدرن ایفا کنم که نبودش این روزها خیلی حس میشه. این تراک هم قبول دارم یه مقدار خطی شد طوری که کسی از اولش گوش بده قابل پیش بینی هست تا آخر اون انعطاف پذیری و خلاقیت لازم پیاده نشده و امیدوارم به عنوان گامی برای پیشرفت های بعدی ازش استفاده کنم. ضمن اینکه باید به فقر امکانات به لحاظ وی اس تی، سمپل و مخلفات هم اشاره کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط majdodin تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دمت گرم خیلی خوب بود یاد قدیما افتادم!!!
    آقا خیلی خوشحال شدم که لذت بردی امیدوارم تو مراحل بعدی سطح کارها رو بالاتر ببرم و دوستان عزیزی چون شما که وقت میزارن و کارها با هدف لذت بردن گوش میدن بتونم خواسته اشون رو تا حد توان برآورده کنم. طبق شعار همیشگی هم OLD برابر GOLD هست و سبک Nitzhonot هم از این قاعده مستثنی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی داداش، کار زیبایی شده، قشنگ بوی نیتژونات های قدیمی رو میده، دمت گرم، عاشق نیتژوناتم !
    واقعا ممنونم از نظرت، روحیه گرفتم که با قدرت بیشتر به کار ادامه بدم و به امید خدا بتونم روز به روز کارهای بهتری با ایده های زیبا بسازم طوری که از سلایق مختلف هم مورد توجه قرار بگیره، الان با وجود اینکه 15 سال از دوران اوج این سبک گذشته فقط کارهای Nitzhonot برای مثال Astrix رو گوش میدم که فعالیت آهنگسازیش رو با اونا شروع کرد و اگه بشه ایده هایی به اون شکل رو مجددا پیاده کرد واقعا ارزش داره. البته من به شخصه کسی نیستم ولی میدونم که اگه ما هم تو ایران همت کنیم چیزی از آهنگسازهای خارجی بخصوص اسراییلی که میعادگاه Nitzhonot هست (مثلا Holymen) کم نداریم کما اینکه آلبوم سعید جان هم این مسئله رو نشون داد و فقط باید به نظر در کنار انگیزه و علاقه باید تمرین کرد و هیچ وقت دلسرد نشد.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    Psychedelic
    Lyctum
    من خودم full on morning کا رمیکنم یه دمو هم گذاشتم !دوس دارم نیتژونوت هم کار کنم !سعید ومحمد کارشون درسته همچنین شما که سای رو زنده نگه میدارین

3 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    Psychedelic
    Astral Projection
    نقل قول نوشته اصلی توسط majdodin تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من خودم full on morning کا رمیکنم یه دمو هم گذاشتم !دوس دارم نیتژونوت هم کار کنم !سعید ومحمد کارشون درسته همچنین شما که سای رو زنده نگه میدارین
    عالیه شما هم همینطور ادامه بده سبک ها و زیرشاخه هایی از سای که دوست داری رو ایشالا هرچه زودتر یه کاری رو ریلیز کنی ما هم لذت ببریم، سبک Nitzhonot و Goa و همینطور NitzhoGoa رو تا حد زیادی من اطلاعات دارم در مورد آهنگسازها و چندین سال هم هست گوش میدم. اگه یه وقت کمکی لازم داشتی با کمال میل درخدمتم...

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    Psychedelic
    Lyctum
    نقل قول نوشته اصلی توسط PersiaVibe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    عالیه شما هم همینطور ادامه بده سبک ها و زیرشاخه هایی از سای که دوست داری رو ایشالا هرچه زودتر یه کاری رو ریلیز کنی ما هم لذت ببریم، سبک Nitzhonot و Goa و همینطور NitzhoGoa رو تا حد زیادی من اطلاعات دارم در مورد آهنگسازها و چندین سال هم هست گوش میدم. اگه یه وقت کمکی لازم داشتی با کمال میل درخدمتم...

حتما خیلی مخلصم ایشالله !الان در مرحله سوییچ نرم افزارم هستم در اولین فرصت یه کار میذارم

2 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان