کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: آموزش تصویری ساخت ابتدای آهنگ Swedish House Mafia - One و تبدیل Kick به Bass توسط RmaN

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

آموزش تصویری ساخت ابتدای آهنگ Swedish House Mafia - One و تبدیل Kick به Bass توسط RmaN

سلام

خوب بالاخره این ویدیوی آموزشی که قول ساختش رو داده بودم رو ساختم
    تبدیل Kick به Bass مثل اول آهنگ Swedish House Mafia - One با استفاده از Kick و ابزارهای خود Ableton Live

خودمم اولش با تدوین خیلی حرفه ای حضور دارم :-D

این نسخه رو انگلیسی حرف زدم ولی به زودی نسخه فارسیش هم رو Youtube آپلود میشه!

اولا که این اولین تجربم بود و پدرم دراومد تا بدون داشتن کارت صدای External و با همین کارت صدای Onboard ام تونستم هم صدای حرف زدن خودم و هم Ableton رو ضبط کنم و این قضیه و استفاده از یک میکروفن 10 تومنی همه و همه باعث شدن کیفیت صدای کلیش خوب نباشه. تازه چون به دلیل ندشتن کارت صدا نتونستم موقع ضبط از ASIO4ALL هم استفاده کنم ، حتی نوازندگیم هم آخرای کلیپ تاخیر داشت!

دوما انگلیسی حرف زدن برام خیلی سخت تر از چیزی بود که فکر می کردم و چند جا واقعا با لهجه خیلی ضایع و خنده داری حرف زدم

سوما سعی کردم تایم ویدیو کوتاه ترین زمان ممکن باشه و سر همین خیلی خیلی تند تند و حتی بعضی جاها وسط صداها حرف زدم تا تایم ویدیو بیشتر نشه و ممکنه نا مفهوم باشه

حالا همه اینا به کنار بعد از آپلود ویدیو ، تازه دیدم که یه خارجیه قبلا همین آموزش من رو ساخته بوده ولی من از شانسم 10 تا آموزش دیده بودم قبل از ساخت این ویدیو و فکر کردم روش من رو کسی نرفته و کلی حال کردم با خودم ولی در نهایت ضایع شدم

ولی زحمتی که کشیدم اصلا ازش پشیمون نیستم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

[HIPFILE]http://hipfile.com/3xb935glpuqr/1365792991_Swedish_House_Mafia_-_One_Kick_2_Bass_By_RmaN_-_en-_5BYT-f35_5D_5BONAtVgmUmrI_5D.flv.html[/HIPFILE]

[EXPRESS]http://expressleech.com/lebtchuj5dqg/1365792991_Swedish_House_Mafia_-_One_Kick_2_Bass_By_RmaN_-_en-_5BYT-f35_5D_5BONAtVgmUmrI_5D.flv.html[/EXPRESS]

نسخه تماما فارسی اضافه شد!

[HIPFILE]http://hipfile.com/1uk8rpy2v87j/__D8_B3_D8_A7_D8_AE_D8_AA__D8_AA_D8_A8_D8_AF_DB_8C _D9.html[/HIPFILE]

[EXPRESS]http://expressleech.com/3f9lxsmsqsil/__D8_B3_D8_A7_D8_AE_D8_AA__D8_AA_D8_A8_D8_AF_DB_8C _D9__Kick__D8_A8_D9__Bass__D8_A7_D8_A8_D8_AA_D8_AF _D8_A7_DB_8C__D8_A2_D9__D9__DA_AF_Swedish_House_Ma fia_-_One-_5BYT-f35_5D_5BIvPuYh7ebGg_5D.flv.html[/EXPRESS]
    ویرایش توسط RmaN : 2013/04/14 در ساعت 09:11 PM

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 39,321 بار در 6,155 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    این کارت واقعا جای تقدیر و تشکر داره دمت گرم

9 کاربر زیر از moji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    خسته نباشی، برُ جان !
    اجرت با موتزارت :دی

9 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    آفرین ، هزار آفرین ، انجمن باید جای همچین چیزایی باشه ، آموزش باید روش وقت گذاشته بشه نه اینکه کپی پیست باشه ، تاپیک آهنگ نیست که کپی کنی بزاری همه برن روش دوتا کلیک کنن دان بشه ، تاپیک آموزشی توضیح میخواد ، باید کاربردی باشه نه اینکه هرچیزی تو سایتای دیگه باشه بزارین اینجا ، امیدوارم این حرکت تو سرآغاز یه جنبشی باشه که کسایی که چیزی بلدن بیان و به بقیه هم یاد بدن (و نترسن از این که یه وقت چیزی از اطلاعاتشون کم بشه)

7 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آفرین ، هزار آفرین ، انجمن باید جای همچین چیزایی باشه ، آموزش باید روش وقت گذاشته بشه نه اینکه کپی پیست باشه ، تاپیک آهنگ نیست که کپی کنی بزاری همه برن روش دوتا کلیک کنن دان بشه ، تاپیک آموزشی توضیح میخواد ، باید کاربردی باشه نه اینکه هرچیزی تو سایتای دیگه باشه بزارین اینجا ، امیدوارم این حرکت تو سرآغاز یه جنبشی باشه که کسایی که چیزی بلدن بیان و به بقیه هم یاد بدن (و نترسن از این که یه وقت چیزی از اطلاعاتشون کم بشه)
    اگه پستای دانلود آهنگ نبود که تو نمیرفتی سراغ آهنگسازی، به پستای دانلو توهین نکن

6 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اگه پستای دانلود آهنگ نبود که تو نمیرفتی سراغ آهنگسازی، به پستای دانلو توهین نکن
    بابا من تفاوت پست آموزشی و دانلود آهنگ رو گفتم ، توهین کجا بود برادر؟؟؟؟؟!!!!!! پست دانلود آهنگ خب معلومه که فقط یه کاور میخواد و یه توضیح مختصر و لینک دانلود ، اما پستای آموزشی باید توضیح مفصلی داده بشه ، کاربردی باشه ، و هزاران نکته دیگه باید توشون رعایت بشه ، منظورم این بود که نباید همه ی تاپیکا مثل هم باشن و خب اون کسی هم که تاپیک آموزشی به اون شکلی که گفتم رو میزاره به نظرم کارش خیلی خیلی با ارزش تر از زدن تاپیک دانلود آهنگ هست
    بازم میگم این نظر شخصیه منه و قصد توهین به هیچ کس و هیچ چیزی رو نداشتم و ندارم

7 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    Ambient
    Hammock
    اعصابت خط خطیه ها، مهدی، داشتم شوخی میکردم، مگه شکلک خنده رو ندیدی ؟!

5 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,693 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    اولش شبیه این گروگان های آمریکایی شدی که میخوان سرشون رو ببرن و جلوی دوربین حرف میزنن

نه ولی جدا آفرین حرکت نیک و پسندیده ای بود! باشد که ادامه بدی و ولش نکنی! چیزایی بلدید و یاد گرفتید رو اینجوری بذارید مطمئن به درد خیلی ها می خوره!

در ضمن به نظرم بهتره فارسی ضبط کنی و بعدا رو فیلم زیرنویس انگلیسی بزنی خیلی بهتره

8 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,375 بار در 7,622 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    ارمان تو که داری زحمتی میکشی،به نظرم بیشتر باید برای بچه ای سایت مفید باشه،حالا نمیگم که انگلیسی نباشه،برای این که هم انگلیسی باشه و هم فارسی میتونی وقتی که میخوای اینا رو توی سایت خودمون شیر کنی با دو صدای فارسی و انگلیسی با فرمت MKV بزاری!

چون فک کنم فقط همین فرمت MKV است که میشه چند صدا رو روی ویدیو ذخیره کرد و هنگام استفاده هرکدوم رو که کاربر میخواد رو انتخاب میکنه!!چون فرمت MP4 این قابلیت رو نداره!!

فک نکنم زیاد وقتت رو هم بگیره!!فقط دوبله میکنی!!

به هر حال تشکر میکنم بابات زحمتی که کشیدی!!

5 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط H_crysis_EN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ارمان تو که داری زحمتی میکشی،به نظرم بیشتر باید برای بچه ای سایت مفید باشه،حالا نمیگم که انگلیسی نباشه،برای این که هم انگلیسی باشه و هم فارسی میتونی وقتی که میخوای اینا رو توی سایت خودمون شیر کنی با دو صدای فارسی و انگلیسی با فرمت MKV بزاری!

چون فک کنم فقط همین فرمت MKV است که میشه چند صدا رو روی ویدیو ذخیره کرد و هنگام استفاده هرکدوم رو که کاربر میخواد رو انتخاب میکنه!!چون فرمت MP4 این قابلیت رو نداره!!

فک نکنم زیاد وقتت رو هم بگیره!!فقط دوبله میکنی!!

به هر حال تشکر میکنم بابات زحمتی که کشیدی!!
    فرمت OGM هم این قابلیت رو داره، فقط همین دوتا فرمت هستن که میشه زیرنویس و فایل صوتی رو بصورت Embedded توشون قرار داد !

6 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین