کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: در راستای همکاری های من و آرمان... Meh.T vs. RMan - As Memories Fade Away | Rework

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,811 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta

Red face در راستای همکاری های من و آرمان... Meh.T vs. RMan - As Memories Fade Away | Rework

خب در راستای همکاری های اخیر من و آرمان اینبار یکی از دموهای قدیمیِ آرمان رو بازسازی کردم ، اینجور که آرمان به من گفت مثل اینکه کل پروژه ی این آهنگ پاک شده بوده و فقط تونسته از روی خوده آهنگ ملودیشو برام دربیاره و بهم بده ، منم طبق استایل همیشگیِ خودم این کارو استارت زدم ، دمویی که میزارم تمِ اصلیِ کار هست و خب اینترو و اوترو هم نداره ، مثل همه دموهایی که گذاشتم
    دوست دارم کار رو بشنوید و نظرتون رو بگید حتماً ، به نظر خودم کار پتانسیل بالایی داره
    بازم ممنون از همه کسایی که وقت میزارن و این دمو رو گوش میدن و نظر میدن

(پ.ن:ضمناً نسخه ی قبلی این کار که توسط خودِ آرمان ساخته شده رو میتونید ازینجا گوش کنید : تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. )

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Year:
    2013
    Format: MP3
    Quality: 128kbps
    Size: 1 Mb
    Genre: Electronic
    Style: Trance

01. Meh.T vs. RMan - As Memories Fade Away (Demo)

ویرایش توسط Meh.T : 2013/04/07 در ساعت 04:49 PM

13 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    سلام اول از همه بگم صدای اسپیکرم زیاد بود و از اون جایی که صدای لید وارد شد کر شدم رسما" بعد صدارو کم کردم و دوباره گوش کردم ....
    صدای لیدت خیلی زیاده ... به نظرم صداش هم خیلی جالب نبود اما این مورد سلیقه ای هست . اگه میخوای این صدا رو نگه داری حداقل کمش کن و بیشتر روی زیرصدا ها مانوور بده ... تنها چیزی که گوش من تشخیص داد توی زیرصداها اون صدای اولیه بود و یک پد که به نظرم اصلا" حجمی به کار نمیدن و من اصلا" باس رو نتونستم پیدا کنم .....
    در کل میتونی خیلی بهترش کنی و جای کار زیاد داره ...

ببخشید که انتقاد میکنما ....

5 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام اول از همه بگم صدای اسپیکرم زیاد بود و از اون جایی که صدای لید وارد شد کر شدم رسما" بعد صدارو کم کردم و دوباره گوش کردم ....
    صدای لیدت خیلی زیاده ... به نظرم صداش هم خیلی جالب نبود اما این مورد سلیقه ای هست . اگه میخوای این صدا رو نگه داری حداقل کمش کن و بیشتر روی زیرصدا ها مانوور بده ... تنها چیزی که گوش من تشخیص داد توی زیرصداها اون صدای اولیه بود و یک پد که به نظرم اصلا" حجمی به کار نمیدن و من اصلا" باس رو نتونستم پیدا کنم .....
    در کل میتونی خیلی بهترش کنی و جای کار زیاد داره ...

ببخشید که انتقاد میکنما ....
    مرسی پارسا جان بابت انتقادات و پیشنهاداتت
    اصلاً ما اینجا کارامونو میزاریم که اگه مشکلی داره بگید ، قرار نیست که به به و چه چه الکی بشنویم ، مرسی بابت نظرات صریحت ، حتماً اعمال میشه تو کار

5 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 1,205 بار در 135 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    آفرین خوب کاری کردین که کار دو نفره انجام میدین همیشه دو تا فکر قوی تر از یه فکره تو آهنگ سازی...از Ballad Bell Piano خیلی خوشم اومد لطیفه اما saw lead صداش خیلی بالاست به نظرمنم voice pad هم خیلی افکت کمی میذاره... به صدای kick & bass بیشتر جون بده و Hi Frequency رو کم کن....شرمنده اگه دخالت کردم.حتما ادامه بده.....lمنتظرم....

9 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط beatspy تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آفرین خوب کاری کردین که کار دو نفره انجام میدین همیشه دو تا فکر قوی تر از یه فکره تو آهنگ سازی...از Ballad Bell Piano خیلی خوشم اومد لطیفه اما saw lead صداش خیلی بالاست به نظرمنم voice pad هم خیلی افکت کمی میذاره... به صدای kick & bass بیشتر جون بده و Hi Frequency رو کم کن....شرمنده اگه دخالت کردم.حتما ادامه بده.....lمنتظرم....

سعید جان خیلی خیلی ممنون که همیشه دموهامو گوش میدی و با نظراتت منو راهنمایی میکنی ، باعث افتخاره
    و اما در مورد اون نکاتی که گفتی حق با توئه ، کیک و بیس ضعیف در اومده (درحالی که تو خوده پروژه صداش خوب بود) صدای لید رو هم باید کم کنم ، ایشالا اگه آرمان بزاره همینو ادامش میدم یه آهنگ کامل و درست حسابی ازش در میارم ، بازم ممنون بابت نظراتت ، خیلی لطف کردی

6 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,718 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    زیاد خوب نبود زیادم بد نبود یه چیز معمولی بود و ایراد هم که زیاد داشت باید بیشتر روش کار کنی. گند نزن به ملودی آرمان دیگه

2 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 2,076 بار در 407 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel
    البته من كسي نيستم انتقاد كنم ولي كار خيلي خيلي ريوربش زياده ليد اولش اشكال داره اون صداي هت كه ميادش بايد اسنر رولش كني استبل دنيال كندي از پايين به بالا هتت 4/4 بودش(اشتباه) پد خوبي ميتونست بگيره و اما ملودي زيباي بود

در ضمن من بگم خيلي پرحرفي من تو عمرم اينقدر نحرفيدم

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخ

2 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.