کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: ...اعلان برترین کاربران انجمن در سال 1391 ...

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مشاور امور فرهنگی انجمن
    تشکر شده 9,850 بار در 1,216 ارسال
    Ambient
    Kyau & Albert

...اعلان برترین کاربران انجمن در سال 1391 ...

درود و سپاس بر تمامی کاربران شهید پرور انجمن عرفانی و مقدس انقلاب ترنس....!

بعد از قریب به 15 روز رای گیری بین اعضای انجمن مراسم برترینهای سال به اتمام رسید و نفرات برتر هر قسمت مشخص شدند

با تشکر از دوستانی که با شرکت در انتخابات انجمن بار دیگر بر اصل پایبندی به نظام مقدس انقلاب ترنس صحه گذاشتند!

در زیر میتوانید عنوانهای برتر رو مشاهده کنید...
    ( * به عنوان تعداد قهرمانی هر کاربر طی هر سال )

عنوان ها مقام اول مقام دوم مقام سوم
    " برترین مدیران سال "
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    "فنی نویس ترین کاربران سال " تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. * تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    "فعالترین کاربران سال " تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    "شوخ ترین و طناز ترین کاربران سال " تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    "پدیده سال انجمن " تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    "آهنگساز برتر سال انجمن" تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ** تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. farhad mahdavi
    "با اخلاق و با معرفترین کاربران انجمن" تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    "برترین کاربران سال " تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

نقدی از نفرات برتر

قبل از اینکه نقدها رو انجام بدم جا داره از دوستان بابت دقتشون در رای ها تشکر کنم ! به اعتقاد شخصی خودم در هر قسمت حق به حقداران رسید!

" برترین مدیران سال "

در قسمت برترین مدیران 3 تا از موثر ترین کاربران انجمن به عنوانهای اول تا سوم رسیدند...

مجتبی عزیز با تلاش و پشتکار و تعصب مثال زدنی روز به روز به انجمن در بخشهای مختلف کمک کرد...امید عزیز با نظم و انضباطی که در بخشها ایجاد کرد به رشد بیشتر سایت کمک بسیار کرد! هومن عزیز هم جزو کسانی بود که بدون چشمداشتی در بخشهای مختلف زحمت میکشید و زحمات فروان طی این یکسال کشید...در این قسمت مجتبی
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. عزیز و حمید
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. عزیز در رده های بعدی ایستادند...

"فنی نویس ترین کاربران سال "

در قسمت فنی نویس ترینهای سال امید عزیز عنوانی رو که سال گذشته دست مرتضی عزیز بود ربود و عنوان برترین فنی نویس سال رو کسب کرد...میلاد آدمین ( صلوات) عزیز نیز عنوان دوم رو کسب کرد...مجتبی عزیز نیز عنوان سوم رو بدست اورد...به نظر بنده بخش فنی نویسان کمی تحرک پایینی داشت و فقط چند نفر جزو رای گیری ها حساب شدن که این برای انجمن کمی (خیلی خیلی کم) ضعیف بود
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. مرتضی عزیز عنوان چهارم رو بدست اورد .تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. .تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. .این عزیزان نیزعنوان های دیگه رو بدست اوردن...

"فعالترین کاربران سال "

در قسمت فعالترینهای سال باز هم نفراتی که به اعتقاد شخصی زحماتشون بیشتر برای انجمن مفید بود به عنوانهای اول تا سوم دست پیدا کردن...حمید کرایسس عزیز عنوان فعالترین کاربر سال رو کسب کرد...مجتبی عزیز و اشکان گرجستانی نیز جزو زحمتشکان فروم بودن که عنوانهای دوم و سوم رو بدست اوردن...عنوان های دیگر به حمید تالاسماکا و astrix عزیز رسید...

"شوخ ترین و طناز ترین کاربران سال "

درقسمت شوخ ترین های سال سعید عزیز برای دومین سال متوالی از عنوان سال گذشته خودش دفاع کرد و باز هم موفق شد عنوان اول شوخ ترین و طنزترین کاربر سال رو کسب کنه...بنده نیز در عنوان دوم رو صاحب شدم..البته سال گذشته هم اگه دوستان یادشون باشه گفتم
    من طرز نگارشم ممکنه هر ازگاهی طنز بوده باشه اما آدم شوخی نیستم..اینو بارها دوستان نتی که از نزدیک منو دیدن باش مواجه شدن .... ..بهرحال بچه ها لطف داشتن اسم منو اوردن...اما من اصلان لیاقت حضور تو هیچکدوم از این مقامها رو نداشتم.ممدرضا عزیز عنوان سوم رو کسب کرد...این قسمت دقیقان مثال سال گذشته تکرار شد ..میلاد و مجی عزیز عنوان های بعدی رو کسب کردن...

"پدیده سال انجمن "

در این قسمت 3 دوست عزیز که امسال رشد چشمگیر داشتن عنوانهای برتر رو بدست اوردن...پارسا اشکانی عزیز عنوان اول برترین پدیده سال رو بدست اورد...حمید کرایسس با اختلاف کم نسبت به ایشون دوم شدند...astrix آقا جلال دوست خوبمون که من اسمش رو نمیدونستم و الان بصورت پیامکی از دوست و همکار عزیزم مجتبی که به یه زن شوهر دار روسی علاقه داره پرسیدم و کمکمون کرد عنوان سوم رو کسب کرد...بنده نمیدونم این عزیزان سال گذشته عضو شدن یا از قبل بودن ولی در هر صورت امیدواریم روز به روز بر تعداد این کاربران زحمتکش و پویا در انجمن انقلاب ترنس اضافه شه!

"آهنگساز برتر سال انجمن"

در این قسمت یکی از بهترین ارتیستهای کنونی کشور عزیزمون ایران !! مثل سال گذشته عنوان قهرمانی خودش رو تکرار کرید...علی انتظاریان عزیز از نظر کاربران انجمن بهترین اهنگساز سال شناخته شد ...به اعتقاد شخصی بنده نیز علی جان یک سروگردن از بقیه بالاتره.هرچند به دموهای آرمان نخواهد رسید ..

عنوان دوم به دوست عزیزم صالح عزیز که تو ندامتگاه کهریزک با همدیگه اشنا شدیم رسید..ایشون نیز از اینده داران کشور عزیزمون خواهند بود

فرهاد مهدوی عزیز نیز عنوان سوم رو بدست اوردن...پیام و ارمان و هیپرتایم عنوانهای دیگه رو کسب کردن...

"با اخلاق و با معرفترین کاربران انجمن"

در این قسمت مجتبی عزیز که به گواه همه بچه ها خیلی با اخلاق و با محبته به عنوان اول رسید...خیلی خوشحال شدم که مجتبی عزیز تو این قسمت اول شد..مجتبی یکه!
    حمید عزیز نیز عنوان دوم رو کسب کرد..حمید هم یکی دیگه از همون خوش اخلاقا و با مراماست...میلاد عزیز ( سلام ا.. به فلانش) این مدیر با اخلاق .متین .با وقار نیز به عنوان سوم رسید...عنوانهای بعدی به
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. . امید عزیز . بنده و اشکان عزیز رسید..

"برترین کاربران سال"

تو این قسمت خیلی از بچه ها رای های درست و حسابی ندادن ...چون یا مینوشتن همه یا میرفتن اسم تمام انجمن رو کپی میکردن..درسته حق باهاشونه...تمام کاربران انجمن برترین کاربران انجمن هستند ..چون کاربر اگه نباشه انجمنی نخواهد بود.ولی در هر صورت حمید عزیز عنوان برترین کاربر سال رو بدست اورد...امید عزیز دوم شد و مجتبی سوم....هومن .حمید کرایسس .اشکان .میلاد و... بقیه رده ها رو کسب کردن....

=========

جا داره اضافه کنم بزودی مدال های نفرات برتر توسط میلاد عزیز به پست بیت کاربریشون اضافه میشه....

در اخر باز هم از دوستانی که زحمت کشیدن و در انتخابات شرکت کردن تشکر کنم و یه گله هم از خیلی دیگه از دوستان که منت به سر ما نذاشتن و دیدن و نیومدن که به افراد لایق رای بدن...

خوب اینجانب امیر آقایی از مسئول برگزاری مسابقات ابوالفضل عزیز نیز تشکر فراوان دارم انشالا که سایه این عزیز همیشه بالا سر انجمن باشه ..دست ایشون نیز رو شونه راست میلاد!

با تشکر و تبریکات فروان به همه ترینها...

یا علی....

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,244 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods
    ما هر سال سوم میشیم میلاد بیا و پاسخگو باش
    انتخواب ها کاملا به جا و درست بود من خودم رای ندادم چون میدونستم حق خوریه
    ولی انصافا این انجمن مثل خونه خودم و بچه ها هم مثل فرزندام هستن همتونو دوس دارم

13 کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    میبینم که امسال کلا جایی ندارم تو هیچ جا . چه پیشرفتی

13 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 39,321 بار در 6,155 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    وحید آسوده بخواب که من بیدارم :دی

13 کاربر زیر از moji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,521 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    فقط میتونم بگم (گیدا)(گیدا)

13 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    مجی دهنتو سرویس جلال کیه ؟؟؟؟ آخر هم من گیج شدم اشکان منم یا Ashkan Prince ؟؟؟؟؟

12 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,696 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    ممنون از ابوالی مدال ها آماده س! الان خوابم میاد فردا به بچه ها الصاق میشه ماله مجی رو دادم به عنوان نمونه تو پست بیتش مشخصه!

11 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    خوب بود .. مرسیجات .. فقط این مدال ما چی میشه ؟

9 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,283 بار در 948 ارسال
    Others
    Schiller
    عاغا یکی دیگه هم رای هارو بشماره امیر آگهی ید طولایی در محندسی انتخابات و رای ساذی داره !!
    چرا باید برترین مدیر سال با برترین کاربر سال فرق داشته باشن ؟؟

نمیدونم چرا همرو اشکان میبینه !!! جالبیش اینه هیچ کدومم من نیستم !!
    و این که یه جورایی بچه ها رای هارو پخش کردن که همه خوشحال باشن !! واقعا کاربرای ماهی داریم اینجا... روح همتونو میبوسم...
    در آخر هم از طرف خودم و همه کاربرا از وحید و هادی و آرمان و مجدالدین که زحمت کشیدن و اسمشون نبود قدردانی میکنم

12 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,696 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    مدال ها اهدا شد!

مجی قوچانی شبیه ژنرال های آمریکایی شده خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

11 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین