کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: دومین تجربه ام.

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre

دومین تجربه ام.

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    بعد از اولین کارم که اینجا با استقبال خوبی روبه رو شد و خیلی امیدارم کردین,رفتم سراغ ساخت دومین کارم.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوب این دمو در سبک lounge یا یه جورایی new age هست که کار کردم.
    میدونم خیلی مشکل فنی داره به خصوص یه جا تو تنظیمش توی ثانیه 1:27 که داغون شد حواسم نبود خروجی گرفتم ,اپلود کردم,بعد اپلود کردن دوباره که گوش کردم دیدم چه دست گلی به آب دادم.فعلن اینترنت هم ندارم نمیتونم دوباره آپ کنم.حالا به بزرگی خودتون ببخشید دیگه.
    ممنون میشم گوش بدین و نظرتون رو بگین.
    پیوست:مجی بیا مستقیم کن.
    Mhvn-It's Just A Dream
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

size:4.5 mb

19 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    عالی بود .......
    فوق العاده !!!!!

بهت تبریک میگم ...... واقعا" عالی هستن و اگه تنظیم خوبی انجام بدی تبدیل به شاکار میشن .......

8 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    عالی بود .......
    فوق العاده !!!!!

بهت تبریک میگم ...... واقعا" عالی هستن و اگه تنظیم خوبی انجام بدی تبدیل به شاکار میشن .......
    مرسی.نظر لطفته.مشکل تنظیمش کجاش بود؟همونجا که گفتم؟
    لامصب نمیدونم کی دستم خورد اون تیکه جابه جا شد,عقب رفت.

7 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 39,321 بار در 6,155 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    amazing man !
    پ.ن:هرکاری کردم مستقیم نشد وحید

8 کاربر زیر از moji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    من نتونستم دانلود کنم

4 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Classical
    Andrew Bayer
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    عالی بود .......
    فوق العاده !!!!!

یکی همون جا بود . یکی هم موقعی هست که از قسمت Strings ها وارد پارت پیانو میشی ..... Cello هات خیلی مصنوعی قطع میشن و Delay لازم دارن .....
    و در ضمن صدای celesta خیلی زیاد هست و توی گوش میزنه و اون فضای ملایمی که درست کردی رو بهم میزنه ......

به غیر از این ها عالی بود .....

6 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Classical
    Andrew Bayer
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من نتونستم دانلود کنم
    [HIPFILE]http://hipfile.com/1ipsijm73bgp/Mhvn-Its_Just_A_Dream.MP3.html[/HIPFILE]

9 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    عالی بود .......
    فوق العاده !!!!!

یکی همون جا بود . یکی هم موقعی هست که از قسمت Strings ها وارد پارت پیانو میشی ..... Cello هات خیلی مصنوعی قطع میشن و Delay لازم دارن .....
    و در ضمن صدای celesta خیلی زیاد هست و توی گوش میزنه و اون فضای ملایمی که درست کردی رو بهم میزنه ......

به غیر از این ها عالی بود .....
    مرسی از نظرت.اره اینجاها از نظر خودم هم مشکل داشت.درست کردمش ها.نمیدونم اومدم روی وکال اولش یه کم تغییر بدم,اینا چرا بهم خورد؟؟؟؟؟؟
    البته سیستمم یه هنگی کرد اونجا.
    حالا که دوباره گوش کردم دیدم اون تغییر رو وکال هم انجام نشده.مثه اینکه اصلا سیوش نکردماین روزا الزایمر گرفتم .
    پیوست:مجی خارجی بلغور نکن یره.با جفت پا میام تو صورتت ها!!!!

5 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    نکن با من اینکارو !!! باور کن گریم گرفت...
    اون قبلیتم نشنیده بودم شنیدم فوق العاده بود فوق العاده !!!!! استعداد 100 احساس 100 سلیقه 100 بقیش اصلا مهم نیست ! یاد شاهکار های هانس زیمر و رامین جوادی افتادم... اگه این ملودی ارکسترال بود من خودمو از پنجره پرت میکردم پایین !!! نمیدونم دیگه چی بگم ! یعنی اگه کارتو ادامه ندی به موسیقی ظلم کردی !
    من از همین الان طرفدارتم !!!

8 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نکن با من اینکارو !!! باور کن گریم گرفت...
    اون قبلیتم نشنیده بودم شنیدم فوق العاده بود فوق العاده !!!!! استعداد 100 احساس 100 سلیقه 100 بقیش اصلا مهم نیست ! یاد شاهکار های هانس زیمر و رامین جوادی افتادم... اگه این ملودی ارکسترال بود من خودمو از پنجره پرت میکردم پایین !!! نمیدونم دیگه چی بگم ! یعنی اگه کارتو ادامه ندی به موسیقی ظلم کردی !
    من از همین الان طرفدارتم !!!
    بابا ما خاک پاتیم.دمت گرم که گوشیدی.نه بابا اینطوری هم که میگی نیست.هنوز خیلی کار داره تا بتونم حرفی برای گفتن داشته باشم.تازه حرفی برای گفتن!!!!

7 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین