کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حمایت از Suprano کاندید مسابقه بزرگ بهترین بازسازی آهنگ های Rob Fusari

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

حمایت از Suprano کاندید مسابقه بزرگ بهترین بازسازی آهنگ های Rob Fusari

بچه ها یه درخواست ازتون دارم. به قول مهران مدیری جان من جان من برین لینک پایین و با زدن دکمه Vote به مهدی Suprano اسدی عزیز تو یه مسابقه بزرگ و بین المللی رای بدید!
    فقط دقت کنید که باید حتما تو اون پنجره pop up ای که باز میشه با facebook تون لوگین و کنید و Allow رو بزنید

مهدی اسدی که همه Trance بازا و موسیقی الکترونیک بازها تو ایران و جهان اون رو به اسم هنری Suprano میشناسن تو یه مسابقه Production شرکت کرده که یکی از آهنگای Rob Fusari ( کسی که میگن لیدی گاگا رو این کشف کرده رو بازسازی کنه و الحق هم کار خیلی خیلی تمیزی ساخته مهدی جان ( می خوام صد سال سیاه یارو lady gaga رو کشف نمی کرد :-D )

درسته کار مهدی خیلی خوب شده ولی مسابقش بر اساس تعداد رای های مردم هست و وظیفمونه که از کسی که تو ایران تو این وضعیت همچین کارهای بسیار خوبی می سازه حمایت کنیم

پس به لینک زیر برید و اگه خوشتون اومد به مهدی عزیز ( Suprano ) رای بدید!

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

من مهدی رو خیلی دوست دار چون اولا بر خلاف خیلی از ایرانی ها ، از همون وقتی که شناختمش ماجراجویی موسیقی زیبایی داشت و همه سبک ها رو یه محک می زد و ذهن دگم و بسته ای نداشت نسبت به سبک های جدید و مثل خیلی ها تک محوره نبود

و اینکه از نظر شخصیتی نه تنها یکی از گل ترین Prodcuer های ایران بلکه کلا یکی از بهترین friend های فیسبوکمه
    حتما بهش رای بدید اگه از آهنگش خوشتون اومد

6 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    سایت بی خودی داره چند دفه زدم باز نشد! از رو یه سیستم دیگه تست میکنم ببینم میشه رای داد!

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان