کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: بخشی از کار جدید من در سبک آپلیفتینگ ترنس

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 123 بار در 54 ارسال
    Trance
    Signum

بخشی از کار جدید من در سبک آپلیفتینگ ترنس

سلام دوستان
    من تازه شروع به ساخت در این سبک کردم و چیز زیادی یاد ندارم 6 ماهه که دارم تمرین میکنم این کار دوم منه که دارم میسازمش امیدوارم از حس کار خوشتون بیاد من سعی کردم با مد روز بیام جلو و ترنس با ملودی و با حس زیبا خلق کنم من کل ملودی هایی که میسازم همشون تو این حال و هوا هستن امیدوارم از این تیکه ای که واستون انتخاب کردم تا گوش کنین خوشتون بیاد لطفا اگه ایراد یا نطری دارین واسه بهتر شدن کار بهم بگین مرسی.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

7 کاربر زیر از reza_vahdati2002 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,407 بار در 7,624 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    عزیز دیدم نوشتی ملودیهای زیبایی رو خلق میکنی کنجکاو شدم و دانلودش کردم!!

خیلی قشنگ بودم !!به دل من نشست!!من هم همیشه دنبال اهنگهایی میگردم که ملودیهای خوبی داشته باشن !!

ملودیت فاز هم داره!!مث اهنگهای MIss Nine میمونه!!(فازش رو میگم)

در کل 8از 10!!

4 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Signum
    نقل قول نوشته اصلی توسط H_crysis_EN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    عزیز دیدم نوشتی ملودیهای زیبایی رو خلق میکنی کنجکاو شدم و دانلودش کردم!!

خیلی قشنگ بودم !!به دل من نشست!!من هم همیشه دنبال اهنگهایی میگردم که ملودیهای خوبی داشته باشن !!

ملودیت فاز هم داره!!مث اهنگهای MIss Nine میمونه!!(فازش رو میگم)

در کل 8از 10!!
    مرسی عزیزم من سعی میکنم ملودی رو از روی حس بزنم نه از روی بیکاری حالا حالا حا کار داره تا بتونم یه چیز خوف بسازم از لطفت ممنونم نظز یا ایده خاصی داشتی بگو تا شاید کارمو جذاب تر بکنه جانم

3 کاربر زیر از reza_vahdati2002 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,727 بار در 18,042 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    قشنگ بود آفرین! فقط یه کم به نظرم تداخل فرکانسی داره که خوب به دلیل میکس و مستر نشدنه ...

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 327 بار در 49 ارسال
    Psychedelic
    Astral Projection
    حس زیبایی تو آهنگ بود تبریک میگم ولی یه مقدار یکنواخت شده زیاد تغییر نبردید تو کار، ملودی هم کوتاهه و همینطور مشکلات میکس هم که هست ولی اگه روی همین تم با المنت های بیشتر بره جلو حتما کار خوبی از آب در میاد.

موفق باشید...

3 کاربر زیر از PersiaVibe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Signum
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    قشنگ بود آفرین! فقط یه کم به نظرم تداخل فرکانسی داره که خوب به دلیل میکس و مستر نشدنه ...

آره میلاد جان همینطور که گفتم 6 ماهه که دارم تو این سبک کار میکنم هنوز نوپا هستم حتما بهترش میکنم
    ممنون

2 کاربر زیر از reza_vahdati2002 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Signum
    نقل قول نوشته اصلی توسط PersiaVibe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حس زیبایی تو آهنگ بود تبریک میگم ولی یه مقدار یکنواخت شده زیاد تغییر نبردید تو کار، ملودی هم کوتاهه و همینطور مشکلات میکس هم که هست ولی اگه روی همین تم با المنت های بیشتر بره جلو حتما کار خوبی از آب در میاد.

موفق باشید...
    مرسی دوست عزیز
    این فقط 1 دقیقه اول آهنگ بود که گذاشتم ما بقی آهنگ مثل بریک و مابقی قضایا حتما از جنس های دیگه و ملودی دیگه استفاده میشه این اوج آهنگ نیستش حتما بعداز این دقایق یه انرژی بیشتری تو کار میارم این فقط واسه اینه که من دوست دارم شنونده بره تو حس بعد انرژی توسط موزیک بهش داده بشه من مستر کردنم صفر هستش بلد نیستم تازه دارم مستر یادمیگیرم.(تداخل فرکانس بخاطر میکس هستش که با وقت بیشتر گذاشتن درست میشه)

3 کاربر زیر از reza_vahdati2002 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.