کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: بهترین VST ها ----- بهترین VST ها ----- بهترین VST ها

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 774 بار در 116 ارسال
    Dance
    Tiesto

Cool بهترین VST ها ----- بهترین VST ها ----- بهترین VST ها

سلام
    چند روز پیش یه سایت دیدم که 39 VST برتر سال 2012 رو به لحاظ کیفیت صدا - سادگی - کارایی - شیوع استفاده در بین کاربران - و چند پارامتر دیگه ارزیابی کرده بود
    نتیجه این مقایسه به شدت تعجب آور بود !!!
    چون پلاگین هایی رو در صدر قرار داده بود که اصلا فکرشو نمی کردم

آدرس سایت : تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

حالا نظر شما چیه ؟

چند نکته :

Omnisphere رو گزاشته پنجم - و بعد از نکسوس !!! ؟؟!! چرا ؟

حالا کیفیت صدای سایلنت و ماسیو بهتر هستش - درست! ولی یعنی اینها از تریلیان و امنیسفیر بهترن ؟
    نــــــــــــــــــــــه
    نمیتونم قبول کنم
    به نظر شما بهترین کیفیت صدا رو کدوم VST داره ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    حالا بحث دوم :
    به اعتقاد شما کدوم VST ها برای سبک های الکترونیک مثل ترنس - دنس - تکنو و غیره مناسب تر هستند ؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    راستی اگه کسی برای دانلود اینها لینک هم داره بزاره که خیلی مشتاقیم !
    در ضمن کسی نگه هیچ فرقی ندارن و مهم احساس سازنده و گوش و این حرفاست که اتفاقا به نظر من اصلا هم اینطور نیست و کیفیت نهایی رو قدرت VST ها تعیین میکنن
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

5 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,521 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    سلام مرسی از این پست خوب من تا اونجایی که میشد سعی کردم وی اس تی هارو بذارم فقط اگه ممکنه سری کامل rob papen رو بذارید.

و حالا اگه همشون دم دس بودن به غیر از نکسوز و اونایی که حجمشون بالاست همرو مستقیم کنید!!

کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    کسی نظری نداره ؟ -
    بهترین وی اس تی کدومه - لینک بدید دعا میکنیم واستون
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    Psychedelic
    Lyctum
    نمیشه که بگی کدوم بهتره هرکدومش یه کارایی داره ولی میدونم امنیسفر بهترین پدها رو داره تریلیان بهترین بیس ها و نکسوز بهترین پلاکت !وی اس تی های لینگو پلاگ و راب پیپنهم که خداهای صداهای عجیب و خوشکلن!من چنتاشونو دارم

زبرا تو بیس های سای و ترنس خوبه!
    فب فیلتر هارو هم من تو بیشتراموزشای سای و ترنس دیدم که استفاده میکنن
    FXpansion هم واقعا اف ایکسای قشنگی داره

5 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    به اعتقاد شما کدوم VST ها برای سبک های الکترونیک مثل ترنس - دنس - تکنو و غیره مناسب تر هستند ؟
    sylenth1
    massive
    واسه اکثر صداهایی که تو ترنس و هاوس میشنویم بهترین وی اس تی ها هستن!
    FM8 هم خیلی خوبه ولی تو ترنس زیاد کاربرد نداره، بیشتر واسه داب استپ/ الکترو به کار میاد
    omnisphere واسه پد و صداهای غیر قابل synthesis عالیه
    نکسوس واسه آماتور ها خوبه ولی من اصلا ازش خوشم نمیاد، یه چیز همه کاره هیچ کارست به نظرم!
    trilian هم همچین آش دهن سوزی نیست ولی خب بهترین وی اس تی مخصوص بیسه، بستگی به کارت داره که میخوای چه نوع بیسی استفاده کنی، واسه ترنس ( نه trouse) و deep/prog هاوس کاربرد داره

6 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    به نظر من این رتبه بندی کلا" مشکل داره چون یکسری از وی اس تی ها بهم هیچ ربطی ندارن !!! به نظرم هر وی اس تی باید بر اساس نوع کاربردش با وی اس تی های دیگه مقایسه بشه !!! مثلا" مقایسه sylenth با trilian کلا" اشتباهه !!!! چون از لحاظ صدا بهم ربطی ندارن !!!! اما به نظرم از لحاظ کاربرد این وی اس تی ها پر کاربردترین هستند :
    sylenth برای لید و سینت و صدا سازی .....
    nexus برای همه چی اما به نظرم bass های خوب و dance lead های خوبی توش پیدا میشن که با مقداری تغییر عالی میشه ....
    ominosphere برای پد و choir و hit خیلی خوبه .....
    trilian برای bass های آکوستیک یا عجیب و غریب مثل bass های glissandro و ... خیلی خوبه ....
    برای ساز های ارکسترال هم symphonic orchestra و philarmonik بهترین گزینه هستن اما symphabia کیفیتش خیلی بالاتره اما چون بانک صدای کمی داره کمتر استفاده میشه ....
    برای drum آکوستیک ezdrummer عالیه و برای drum الکترونیک stylus . هر چند که بهترین drum ها معمولا" توی wave ها و sample ها پیدا میشن ....

6 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    Discovery یه پلاگین کم حجم و خیلی با کیفیت هستش که خود من علاقه خیلی زیادی بهش دارم و معمولا توی پروژه های ترنس ازش زیاد استفاده میکنم

واقعا بدرد بخوره - حجمش هم حدود 12 مگ هستش

لینک دانلود از مدیافایر :
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    کسی دانلود نکرد ؟
    نظرتون چیه ؟ - دوستان لطف کنن اگه پلاگین های مثل این با حجم کم و صدای خوب دارن بزارن تا دیگران هم استفاده کنن

2 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    Psychedelic
    Lyctum
    من rob papen هارو ۲ تاشو دانلود کردم از تورنت !اونجا پیدا میشه
    امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط majdodin تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من rob papen هارو ۲ تاشو دانلود کردم از تورنت !اونجا پیدا میشه
    میشه ادرسشو بدی - چطور میتونم دانلود کنم ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین