کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نرم افزار كم كردن حجم mp3 بدون افت كيفيت(همه مخصوصا اقا ميلاد مدير انجمن بخوونه)

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,253 بار در 155 ارسال
    Others
    Mr. Sam

نرم افزار كم كردن حجم mp3 بدون افت كيفيت(همه مخصوصا اقا ميلاد مدير انجمن بخوونه)

سلام به بچه هاي گل انجمن(مخصوصا داداش ميلاد گل ارداتمنديم) اجيل وپسته خورديد ديد وبازديد كرديد ترقه بازي كرديد از رو اتش پريديدبچه هاي گل امروز مي خام يه نرم افزار معركه ورايگان بهتون معرفي كنم كه هم فال و تماشاست خيييييييييييييلي با حاله جونم براتون بگه كه تا حالا شده كه بخواييد يه سري اهنگ توي mp3 player تون بريزيد بعدا ببنيد كه جا نداريد اينجا هستش كه 2 كار انجام ميديد يا بعضي از اهنگاتون رو ميپاكيد يا هم كه با بعضي از نرم افزار هاي بي كيفيت كه پولي هستن اعصابتون رو داغون مي كنيد)(مثل mp3 resizer)(زنده باد من كه mp3 player 256 ميگابايت حافظه دارم و 12 سال پيش خريدم و تا حالا هم عوضش نكردم )تا حالا شده كه بخاييد يه اهنگ mp3 رو اپلود كنيد بعدنشم سرعتتون زياد بالا نباشه يا حجم mp3 ها بالا باشه و يا فضا كم داشته باشيد و ترافيك اينترنتئئ ببخشيد ترافيك اينترنتتون كم باشه(به علت اشتباه تايپي معذرت خواهي كردم لطفا به گيرنده هاي خودتون دست نزنيد) اقا ميلاد مدير انجمن چرا mp4????????? اولا كه با مديا پلير قابل استفاده نيست ثانيا به بعضي از ضبط هاي ماشين نمي خوره حالا دام دارا دام دارا دام اين شما واين هم Mp3 Quality modifier كه حجم اهنگ رو كم مي كنه ولي ذره اي از كيفيت اون كم نمي كنه (ميشه گفت چيزي شبيه معجزه) خوبي اين نرم افزار اينه كه كاملا رايگانه و حجم بسيار كمي داره اميدوارم كه هميشه جبي پر پول داشته باشيد و سرعته ابنترنتتتون بسيار بالا باشه اقا ميلاد بجاي mp4 بهتره كه از اين نرم افزار استفاده كنيدتنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

7 کاربر زیر از JASPA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,675 بار در 18,028 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط JASPA تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام به بچه هاي گل انجمن(مخصوصا داداش ميلاد گل ارداتمنديم) اجيل وپسته خورديد ديد وبازديد كرديد ترقه بازي كرديد از رو اتش پريديدبچه هاي گل امروز مي خام يه نرم افزار معركه ورايگان بهتون معرفي كنم كه هم فال و تماشاست خيييييييييييييلي با حاله جونم براتون بگه كه تا حالا شده كه بخواييد يه سري اهنگ توي mp3 player تون بريزيد بعدا ببنيد كه جا نداريد اينجا هستش كه 2 كار انجام ميديد يا بعضي از اهنگاتون رو ميپاكيد يا هم كه با بعضي از نرم افزار هاي بي كيفيت كه پولي هستن اعصابتون رو داغون مي كنيد)(مثل mp3 resizer)(زنده باد من كه mp3 player 256 ميگابايت حافظه دارم و 12 سال پيش خريدم و تا حالا هم عوضش نكردم )تا حالا شده كه بخاييد يه اهنگ mp3 رو اپلود كنيد بعدنشم سرعتتون زياد بالا نباشه يا حجم mp3 ها بالا باشه و يا فضا كم داشته باشيد و ترافيك اينترنتئئ ببخشيد ترافيك اينترنتتون كم باشه(به علت اشتباه تايپي معذرت خواهي كردم لطفا به گيرنده هاي خودتون دست نزنيد) اقا ميلاد مدير انجمن چرا mp4????????? اولا كه با مديا پلير قابل استفاده نيست ثانيا به بعضي از ضبط هاي ماشين نمي خوره حالا دام دارا دام دارا دام اين شما واين هم Mp3 Quality modifier كه حجم اهنگ رو كم مي كنه ولي ذره اي از كيفيت اون كم نمي كنه (ميشه گفت چيزي شبيه معجزه) خوبي اين نرم افزار اينه كه كاملا رايگانه و حجم بسيار كمي داره اميدوارم كه هميشه جبي پر پول داشته باشيد و سرعته ابنترنتتتون بسيار بالا باشه اقا ميلاد بجاي mp4 بهتره كه از اين نرم افزار استفاده كنيدتنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ممنون اولا نسخه ای که گذاشتی قدیمیه!

نسخه 2.51 از اینجا بگیرید:

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

بعدا این نرم افزار هیچ کاری غیر از تبدیل ساده انجام نمیده! کیفیت همون mp3 معمولی هست! برای نمونه یه تیکه از یه آهنگ آپلیفت رو براتون تبدیل کردم با اون نرم افزار و به فرمت mp3 و با dbpoweramp به فرمت m4a که مشخصا با وجود حجم کمتره mp4 کیفیتش بهتر از mp3 هم هست! من تست های زیادی انجام دادم شاید برای آهنگ های داون تمپو زیاد فرقی بین این دو تا نباشه ولی تو یه آهنگ مثل نمونه که یه آپلیفت با وکال و پر از لایه های بیس و کیک و ... ست هر دو این فرمت ها کم میارن مخصوصا رو صدای وکال که اون شفافیت نسخه 320 رو نخواهد داشت! ولی اون بهترین نسبت حجم و کیفیت فعلا ماله فرمتی هست که در انجمن استفاده میشه .

برای پخش هم که بارها گفتیم آلبوم های انجمن رو بعد از دانلود تبدیل کنید به mp3 VBR 192 تا قابل استفاده تر بشه!

راستی jetaudio یه فرمت mp3 pro داره که خیلی از این نرم افزار بهتره ...
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

6 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Others
    Mr. Sam
    شايد مني كه فقط downtempo گوش ميدم زياد فرقي برام نمي كنه ولي اين فرق كيفيتي كه تو مي گي فك نكنم همچين به اين غلظت هايي باشه كه تو ميگي دوما كه حالا كي حال داره كه اهنگ بگيره و يه ساعت تبديلش كنه الان توي دنياي امروزي مردم يه چيزي مي خوان كه سريع كارشون را بيفته براي نمونه همين Milchbar Seasiside season ي كه گذاشتي توي تاپيك پيش واقعا با اين نرم افزار معركه شده تازه براي اونايي كه حجم mp3 player رشون كمه اين بهترين گزينه هستش

کاربر زیر از JASPA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو
    Others
    Mr. Sam
    بچه ها با اجازه مدير من هر رو نمونه رو دان كردم به نظر من گزينه ي اول صداش خيلي بهتر از mp4 بود صداي mp4 يه كمي گنگ بود حالا خودتون مي دونيد صلاح كار خويش را اقا ميلاد داند