کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: آلبوم2013 من : Dj Hossein HKh__redeyes 2013

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 75 بار در 21 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

آلبوم2013 من : Dj Hossein HKh__redeyes 2013

سلام

اميدوارم دوستان عزيز ترنس باز که تخصصي موزيک الکترونيک گوش ميدن يا دستي در اثش دارن اين آهنگاي منو گوش بدن و

نظرات تخصصيشونو بدن خوشحال ميشم و ممنون

لیست آهنگها:

Hossein khosravi-Red eyes

Hossein khosravi-Without you

Hossein khosravi-You dont know me

Hossein khosravi-Nowhere to hide

Hossein khosravi-System overflow

Hossein khosravi-Nights of spring

Hossein khosravi -Afsoos 2013 rework

لیست آهنک ها:

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ویرایش توسط Dj Hossein HKh : 2013/10/31 در ساعت 11:56 PM

16 کاربر زیر از Dj Hossein HKh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    حسین جان خیلی از بچه های اینجا یا حجم دانلود محدودی دارن یا اینکه سرعتشون پایینه ، لطف کن آلبوم رو به صورت m4a مثل اون چیزی که میلاد تو بخش آلبوم های کم حجم انجام داده دربیار و بزار اینجا (تا هم کیفیتش بالا بمونه هم اینکه حجمش کم بشه) اونوقت دانلود میکنم گوش میکنم و نظرمو میگم ، موفق باشی

4 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حسین جان خیلی از بچه های اینجا یا حجم دانلود محدودی دارن یا اینکه سرعتشون پایینه ، لطف کن آلبوم رو به صورت m4a مثل اون چیزی که میلاد تو بخش آلبوم های کم حجم انجام داده دربیار و بزار اینجا (تا هم کیفیتش بالا بمونه هم اینکه حجمش کم بشه) اونوقت دانلود میکنم گوش میکنم و نظرمو میگم ، موفق باشی

والا من این اهنگارو رو سایتpersiangig آبلود کردم ک حتی با dial up هم سرعت دانلودش نسبتا خوبه ...
    راستی سال نو رو هم به همه تبریک میگم ایشالا سال جدید اینترنت تو ایران سرعتش بره بالا.

2 کاربر زیر از Dj Hossein HKh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 1,205 بار در 135 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    آفرین ادامه بده تا میتونی موزیک بساز و بانک صداهات رو وسیع تر و پیشرفته تر کن. از هر کس که میتونی نظر و راهنمایی بگیر وسعی کن امروزی تر کار کنی حتی شده تقلید از دیگران . من استایلم PSychedelic هست برای همین نمیتونم تخصصی نظر بدم. امیدوارم موفق باشی

10 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    حسین جان من ترک اول و دوم رو فعلاً گوش کردم ، میتونم بگم که میکس و مستر کارات حرف نداره ، خیلی تمیز و حساب شده بود ، اما از لحاظ ساختار و نوع ملودی و جنس صداهایی که استفاده کردی میتونم بگم که احتیاج به یه آپدیت شدن داری ، زیاد مدرن نیست و به فضای میکس و مستره خوبی که داری نمیخوره ، به هرحال اگه سرعت اینترنت یاری کنه بقیه ترک ها رو هم گوش میدم نظرمو میگم ، ولی خب واسه دوتای اول میتونم بگم که نقاط قوت میکس و مستر بود و نقاط ضعف جنس صداها و فضای کار ، در کل کارت خوبه معلومه که خیلی وقته داری کار موزیک میکنی...

8 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حسین جان من ترک اول و دوم رو فعلاً گوش کردم ، میتونم بگم که میکس و مستر کارات حرف نداره ، خیلی تمیز و حساب شده بود ، اما از لحاظ ساختار و نوع ملودی و جنس صداهایی که استفاده کردی میتونم بگم که احتیاج به یه آپدیت شدن داری ، زیاد مدرن نیست و به فضای میکس و مستره خوبی که داری نمیخوره ، به هرحال اگه سرعت اینترنت یاری کنه بقیه ترک ها رو هم گوش میدم نظرمو میگم ، ولی خب واسه دوتای اول میتونم بگم که نقاط قوت میکس و مستر بود و نقاط ضعف جنس صداها و فضای کار ، در کل کارت خوبه معلومه که خیلی وقته داری کار موزیک میکنی...
    مرسی از نظرت ب غیر از ترک دوم ک سبکش trance هست بقیه کارا سبکشون electro house هست
    من سعی کردم جنس صدا های مختلفو با استاندارد خوب واسه تنوع و خلاقیت بیشتر و لذت خودم بکار ببرم ب خاطر همین از سبکhouse استفاده کردم ک دستم بازتر باشه به هر حال مرسی از نظراتت...

3 کاربر زیر از Dj Hossein HKh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,365 بار در 7,622 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    منم اهنگ اولی رو دانلود کردم تا دقیقه 1:30 خوب بود از اون به بعدش یه حالت یکنواختی داشت!و اون فاز اهنگ رو پروند!

اگه صداها و ملودیهای بهتری رو انتخاب کنب خیلی خیلی بهتر میشه!!

5از10

7 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط H_crysis_EN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    منم اهنگ اولی رو دانلود کردم تا دقیقه 1:30 خوب بود از اون به بعدش یه حالت یکنواختی داشت!و اون فاز اهنگ رو پروند!

اگه صداها و ملودیهای بهتری رو انتخاب کنب خیلی خیلی بهتر میشه!!

5از10
    بزرگوار گفتی فاز ک خودم ب فاز اهنگ خیلی اعتقاد دارم ک گیرا باشه و اگه منظورت از یکنواختی تکراره :خاصیت این موسیقی همین تکرار نت های منظمه.

مرسی از نظرت لطف کردی...

راستی باز دمت گرم نمره قبولی رو دادی من ک armin,cosmic gate اینا نیستم...
    ویرایش توسط Dj Hossein HKh : 2013/03/23 در ساعت 09:33 PM

5 کاربر زیر از Dj Hossein HKh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,190 بار در 572 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    مرسی خسته نباشی
    من موزیکاتو چندتایی گوش گوش کردم خوب بودن یه چیزی که خیلی توذوق میزد این بود که موزیکات هدفه خاصی نداشتن واسه همینم یه جورایی بی روح بودن یعنی مثه اینکه فقط میخواستی یه موزیکی جمع جور کنی این نظر من بود
    ولی درکل خوب بود آلبوم اولت؟ اگه آلبوم اولت باشه خوبه هنوز هم جای پیشرفت هست.

4 کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    والا من بیت rap زیاد ساختم ولی آلبوم شخصی آلبوم دوممه با نظرت موافقم چون وقتم کمه نمیرسم ولی بیروح بودنو قبول ندارم..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین