کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مسترينگ بسيار زيبا و رويايي Blank & jonesدر milachbar seaside season

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,253 بار در 155 ارسال
    Others
    Mr. Sam

مسترينگ بسيار زيبا و رويايي Blank & jonesدر milachbar seaside season

خب خب بالاخره milchbar seaside season 5 هم 1 فروردين 1392 به دنياي موسيقي عرضه مي شه چقدر سليقه ي JASPA و
    piet به ايراني ها ميخوره اي من قربونشم يه حسي بهم ميگه كه اينا يه جورايي عاشق تمدن ما هستن چون اگر دقت كنيد RELAX
    JAZZ هم جمعه وارد ماركت هاي موسيقي المان شد و من هم بخاطر همين مسئله عاشقشونم شايد تصادفي باشه ولي من مطمئنم
    كه اينجوري نيست البته مني كه از سال 2001 البوماشئن رو با سرعت 1kb/sec و با خريدن كارت 24 ساعته LIMEWIRE مي گرفتم
    اون زمانا نه ARMIN VAN BURREN‌ي بود و نه Trancebazي يادش بخير!!! دلم هواي اون زمان رو كرده!!!!!!!!! از اونايي كه توي ITUNES
    اكانت دارن خواهش مي شه كه يه جورايي به بر و بكس حال بدن و DUELUXE EDITION اين البوم رو بگيرن چون كه اونايي كه توي
    اينترنت مياد بعضي از ترك ها رو ندارن خب يه سري به فن پيجشون زدم JASPA و PIET خيلي راضي و خوشحال به نظر ميرسن چون كه
    خيلي از كارشون راضي اند) (اينو به زبان الماني توي فيسبوكشون گفتن) و منم با گوگل المانيش رو برگردودندم البته فقط همين از حرفاشون
    دستگيرم شد در زير كه همه ي كاراي البوم تموم شده JASPAو PIET دارن روي البومشون رو امضا ميكنن چقدر پير شدن اصلا توي اين 11 سالي
    كه البوم هاشون رو دنبال ميكردم فك نميكردم !!!!!!!!
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

6 کاربر زیر از JASPA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,718 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    کارشون درسته! حیف بودن تو ترنس آهنگ های خیلی قوی داشتن ولی دیگه اون شور و حال و جنب و جوش ترنس رو ندارن ...

کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان