کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: سایت تخصصی موسیقی محسن چاوشی و درخواست همکاری با افراد متخصص

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 11 بار در 2 ارسال
    Trance
    None

سایت تخصصی موسیقی محسن چاوشی و درخواست همکاری با افراد متخصص

بنام خدا

انجمن تخصصی موسیقی محسن چاوشی مدتیست که فعالیت خود را آغاز کرده است،این انجمن در راستای تخصصی سازی مباحث موسیقی فعالیت میکند و به درخواست محسن چاوشی و در جهت ارتقاء سطح آگاهی موسیقی علاقه مندان احداث شده است.

از تمامی دوستان و متخصصان در امر موسیقی جهت حضور و فعالیت در مباحث این انجمن دعوت می شود.
    کاربران برگزیده وارد کادر مدیریت این انجمن خواهند شد.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از mc-music عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,059 بار در 382 ارسال
    Trance
    None
    نه دیگه مطمعن شدم فروم رو به تعالیه.

5 کاربر زیر از Hypaethrame عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    فک نکنم بچه های این انجمن چاوشی گوش بدن .. ضمنا نوشتین (( سایت تخصصی محسن چاوشی و درخواست همکاری با افراد متخصص )) ؟؟ همکاری از چه نظر ؟ در جهت ارتقاء سطح آگاهی موسیقی ؟؟ ارتقا سطح اگاهی در چه موردی ؟؟ مرسی بابات اطلاع رسانی که کردین ولی تو انجمنی که اسمش با ترنس شروع میشه فک نکنم کسی اهنگای چاوشی گوش بده .. موسیقی که احساس داشته باشه رو هستم ولی موسیقی که فقط دو کلمه تو همه اهنگاش میشنوی (( برات میمیرم .. تو رو میخام )) موسیقی نیست .. اگه کسی واقعا درکش زیاد باشه میاد اهنگی مسیازه و گوش میده که احساس داشته باشه نه وکالهایی که همشون شبیه همن .. ساخت یه موزیک ترنس صد برابر سختتر از درس کردن یه اهنگ معمولیه .. خواهش میکنیم اینجور تاپیکارو تو سایتایی بزنین که چاوشی طرفدار داره

9 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    اولا آهنگای چاوشی از آنگای سندی که تو گوش میدی خیلی بهتره!!!!!!!
    ولی تو انجمنی که اسمش با ترنس شروع میشه فک نکنم کسی اهنگای سندیگوش بده

در ضمن اگه چاوشی تو ایران با حس خالص نمی خونه آهنگاشو نمی دونم واقعا کی می خونه دیگه!!!!!

دوما من خودم با این تاپیک مور مورم شد و با دیدن اون انجمن اصلا عرق شرم ریختم ولی جالبه بدونید من خودم تو کل خواننده های داخلی تنها کسی که آلبومش میاد سریع میرم دانلود می کنم و اگه خوب بود حتی می خرم همین چاوشی هست

چون اولا جدیدا داره از نظر آهنگسازی و شعر و همه جنبه ها فوق العاده کار می کنه
    دوما دقیقا اخلاق و تریپی مثل Tiesto داره که ریسک های بزرگ می کنه و تو هر آلبومی سبکش رو کامل عوض می کنه و از همه جور تنظیم کننده برای سبک های مختلف استفاده کرده حتی Electro و کمی هم Dirty Electro و House

سوما واقعا یکی از خواننده هایی هست که چارچب موسیقی کشور رو شکونده و داره نواع مختف سبک ها رو با هم تلفیق می کنه مثل سنتی و الکترونیک و آلبوم جدیدش که قراره 2 هفته بعد بیاد رو من و خیلی از موزیک باز های دیگه خیلی وقته منتظرشیم تو این آلبوم از بزرگای موسیقی سنتی استفاده کرده و در کنارش هم تنظیم کننده های داخلی الکترونیک مثل کوشان حداد و اینا رو اورده که سنتی و الکتورنیک رو با اشعار شعرایی مثل (( مولوی , باباطاهر , شهریار , وحشی بافقی )) رو بخونه

تمام اشعار این آلبوم جدیدشم از شعرای بالایی هست

و اینم بگم من از وقتی تیزر آلبوم جدیدش رو 3-4 روزه داناود کردم روزی 5-6 بار تبلیغ آلبومش رو گوش ندم خوابم نمی بره!واسه هر کی هم گذاشتم ذوق کرده و پرسیده خود آلبومش کی میاد!

هنوزم که هنوزه بعد 1 سال بعضی موقع ها هوس می کنم بعضی ترکای پرچم سفیدش که به نظرم واقعا آلبوم فوق العاده ای بود رو گوش می کنم

Respect!

8 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

در ضمن اگه چاوشی تو ایران با حس خالص نمی خونه آهنگاشو نمی دونم واقعا کی می خونه دیگه!!!!!

دوما من خودم با این تاپیک مور مورم شد و با دیدن اون انجمن اصلا عرق شرم ریختم ولی جالبه بدونید من خودم تو کل خواننده های داخلی تنها کسی که آلبومش میاد سریع میرم دانلود می کنم و اگه خوب بود حتی می خرم همین چاوشی هست

دوما دقیقا اخلاق و تریپی مثل Tiesto داره که ریسک های بزرگ می کنه و تو هر آلبومی سبکش رو کامل عوض می کنه و از همه جور تنظیم کننده برای سبک های مختلف استفاده کرده حتی Electro و کمی هم Dirty Electro و House

سوما واقعا یکی از خواننده هایی هست که چارچب موسیقی کشور رو شکونده و داره نواع مختف سبک ها رو با هم تلفیق می کنه مثل سنتی و الکترونیک و آلبوم جدیدش که قراره 2 هفته بعد بیاد رو من و خیلی از موزیک باز های دیگه خیلی وقته منتظرشیم تو این آلبوم از بزرگای موسیقی سنتی استفاده کرده و در کنارش هم تنظیم کننده های داخلی الکترونیک مثل کوشان حداد و اینا رو اورده که سنتی و الکتورنیک رو با اشعار شعرایی مثل (( مولوی , باباطاهر , شهریار , وحشی بافقی )) رو بخونه

و اینم بگم من از وقتی تیزر آلبوم جدیدش رو 3-4 روزه داناود کردم روزی 5-6 بار تبلیغ آلبومش رو گوش ندم خوابم نمی بره!واسه هر کی هم گذاشتم ذوق کرده و پرسیده خود آلبومش کی میاد!

هنوزم که هنوزه بعد 1 سال بعضی موقع ها هوس می کنم بعضی ترکای پرچم سفیدش که به نظرم واقعا آلبوم فوق العاده ای بود رو گوش می کنم

Respect!
    چرا میترکی داداشم ؟؟؟؟؟؟!!!!!!! برو همون تاپیکه سندیرو ببین .. ببین چند نفر تشکر کردن و خیلی هم حال کردن باهاش عزیزم .. امثال تو باید هم برن چاوشی گوش بدن برو عزیزم برو

3 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 11 بار در 2 ارسال
    Trance
    None
    دوست عزیز چرا بی احترامی ؟!
    متاسفانه افرادی در جهت موسیقی فعالیت دارن که ...

بنده از ایجاد این تاپیک قصد مقایسه و یا بررسی نداشتم فقط میخواستم افرادی که در زمینه ی موسیقی اطلاعاتی دارن در آن انجمن هم حضور پیدا کنند تا دیگران از تجاربشون استفاده کنن ... همین
    یا حق

6 کاربر زیر از mc-music عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مشاور امور فرهنگی انجمن
    تشکر شده 9,851 بار در 1,216 ارسال
    Ambient
    Kyau & Albert

Respect!

این ارسال آرمان شدید تایید میشه..تنها خواننده پر هنر ایران...در واقع تیستو ایرانیه!بخاطر تنوع کاریش....اونایی هم که همیشه ازش انتقاد میکنن

1. بخاطر طبع حسادت ما ایرونیها به هم نوع خودمون
    2. بخاطر توجه بیش از حد اصحاب رسانه و مردم به این خواننده

8 کاربر زیر از Amir-Aghaei عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,111 بار در 638 ارسال
    Trance
    Signalrunners
    چاووشی نامبر وان من نیست ولی کارهاشو دوست دارم ، امیدوارم موفق باشه و موفقیتش ادامه دار باشه
    در ضمن چرا ما هیچ وقت نمیتونیم به نظرات دیگران احترام بزاریم! من حالم از مجید خراطها و مهدی احمدوند و خیلی خواننده های دیگه که قارچ گونه فضای موسیقی داخلی رو پر کردن بهم میخوره ولی هیچوقت به خودم اجازه بی احترامی بهشون و به طرفداراشون رو نمیدم چون موسیقی یه چیز سلیقه ای هست!!
    شاید بارها برای خود شما هم اتفاق افتاده که با یه موسیقی ترنس به خلسه رفتید و با کلی ذوق و شوق اون آهنگ رو واسه یکی از نزدیکانتون پلی کردید و اونها هم بعد چند دقیقه بهتون گفتن این دری وری ها چیه گوش میدید!!!!!
    خب اون چیزی که از نگاه دیگران مسخرست من باهاش زندگی میکنم!!! حالا عکس همین قضیه هم هست! پس خوبه که به دیدگاههای همدیگه احترام بذاریم

6 کاربر زیر از ::Mohammad:: عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,233 بار در 267 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

Respect!
    فکر کنم اولین باره که با آرمان هم عقیده هستم هر چند وسطاش یه گریزی به تیستو زد ولی بقیه حرفاش باعث شد که جو کرکریم باهاش بالا نگیره
    آقا این محسن چاووشی معروف به آقای خاص موسیقی ایران هر جا باید یه تاپیک داشته حتی اگه سایت با ترنس شروع شه چون به قول ارمان که تو هر سبکی جرات داشته بره و کار خوب بسازه..منم تنها کسی که میخرم آلبوماشو محسن چاووشیه و همیشه هم آلبوماش پرفروشترین..این آلبومش هم که با اون دموی خفنش بهترین آلبوم خواهد شد..واقعا کسیو ندیدم که اینقدر خوب تو نامبر وانی ایران دووم آورده....اون کله گنده ها هم رو به افول هستن ولی این بشر یه دونه باشس

3 کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 6,771 بار در 1,288 ارسال
    Trance
    Aurosonic
    نقل قول نوشته اصلی توسط ::Mohammad:: تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    چاووشی نامبر وان من نیست ولی کارهاشو دوست دارم ، امیدوارم موفق باشه و موفقیتش ادامه دار باشه
    در ضمن چرا ما هیچ وقت نمیتونیم به نظرات دیگران احترام بزاریم! من حالم از مجید خراطها و مهدی احمدوند و خیلی خواننده های دیگه که قارچ گونه فضای موسیقی داخلی رو پر کردن بهم میخوره ولی هیچوقت به خودم اجازه بی احترامی بهشون و به طرفداراشون رو نمیدم چون موسیقی یه چیز سلیقه ای هست!!
    شاید بارها برای خود شما هم اتفاق افتاده که با یه موسیقی ترنس به خلسه رفتید و با کلی ذوق و شوق اون آهنگ رو واسه یکی از نزدیکانتون پلی کردید و اونها هم بعد چند دقیقه بهتون گفتن این دری وری ها چیه گوش میدید!!!!!
    خب اون چیزی که از نگاه دیگران مسخرست من باهاش زندگی میکنم!!! حالا عکس همین قضیه هم هست! پس خوبه که به دیدگاههای همدیگه احترام بذاریم
    وسعت فکرت جای ستایش داره
    کاملا موافقم

2 کاربر زیر از mahdifarzaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین