کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: با چه نرمافزاری ترنس گوش میکنید

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller

با چه نرمافزاری ترنس گوش میکنید

سلام به همه دوستان میخواستم بدونم که بچه ها با چه نرم افزاری ترنس یا کلآ موزیکاشونو گوش میدن.

هرکسی هر تجربه ای داره بگه تا همه یکبار امتحان کنن.

اول از خودم شروع میکنم. من یه ورژن از winamp دارم ورژن dolby surround edition

کل موزیکارو با اون میگوشم.

6 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,693 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    فقط AIMP . خصوصیاتش رو تو اون انجمن قدیمی گفتم یه بار امتحانش کنی دیگه سمت winamp قدیمی نمیای!

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    فقط AIMP . خصوصیاتش رو تو اون انجمن قدیمی گفتم یه بار امتحانش کنی دیگه سمت winamp قدیمی نمیای!
    میلاد چه فرقی با winamp میکنه از نظر اکولیزر میگی یا شفافیت صدا. چون winmp تو این حوزه قدیمی و جا افتادست.

کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    در مورد این تاپیک ارزنده باید بگم این خیلی مهمه که با چه برنامه ای در PC موسیقی را می شنوید !
    اشخاصی که ( مثل من زیاد از هدفون استفاده میکنند ) با موسیقی علی الخصوص الکترونیک سر و کار دارند برای سلامتی گوش هایشان باید به بحث شنیداری دقت کنند . اگر تونستید به مجله ی دانش و کامپیوتر سری بزنید تا این مقاله را پیدا کنید ( بهترین پلیرهای دنیا و رنکینگ انها )
    این نوشته های من هم مستند از این ماهنامه ی ارزنده است :
    طبق آخرین تحقیقات پژوهشگران مهندسی صدا باز هم در بین پلیر های رایگان رتبه ی اول برای 5 سال متوالی به JetAudio اختصاص داده شد ( آری کاملا درست است در تست های آزمایشگاهی این تنها پخش کننده ای اشت که فول استریو موسیقی را پخش میکند - حتما میدانید که طراحی آن از یک شرکت روسی است )
    Winamp : پخش کننده ی خوبی است اما یک مشکلی که دارد مانند Media Player به اهنگ حجم میدهد و این برای پرده ی گوش خیلی بد است خصوصا برای کسانی که با هدفون موسیقی را می شنوند .
    راستش من با پلیر اختصاصی Harmon &
    Kardon به ارزش قیمتی 40 دلار دارم موسیقی را در PC می شونم - فوق العاده است .
    با تشکر بهداد

7 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    من این روزا با AIMP گوش میدم، Wiinamp رو هم نمیتونم ول کنم !........نمیدونم چرا از JetAudio خیلی بدم میاد ؟!!! اصلاً نمیتونم تحملش کنم .

6 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من این روزا با AIMP گوش میدم، Wiinamp رو هم نمیتونم ول کنم !........نمیدونم چرا از JetAudio خیلی بدم میاد ؟!!! اصلاً نمیتونم تحملش کنم .
    راستش من هم خیلی از وینمپ خوشم میومد اما الان دیگه کاری بهش ندارم
    کسانی که مهندس صدا هستند میدونند که وینمپ یکی از بهترین حجم دهنده های آهنگه شنیدم در ورژن جدیدش تلاش در برطرف کردن این مسئله کرده اند - راستش تست نکردم
    اما باید بگم موسیقی را با این حجمه شنیدن در راز مدت در شنوایی هم تاثیر محسوسی میزاره مثل استفاده نادرست از هدفون
    بعدا وقت بشه یکسری از بحث های شنیداری و بهداشت گوش برای شنیدن موسیقی اونم الکترونیک از یک مقاله ی قدیمی میزارم که همه بخونند که اینطوری نیست که هرکس یه هدفون داشته باشه و یه MP3Player پس کار تمومه
    تقصیر شما نیست گوش شما به پخش این برنامه عادت کرده - حتی الامکان دقت کنید با ماکزیمم ولووم صدا این برنامه موسیقی را نشنوید

5 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,750 بار در 465 ارسال
    House
    Paul Van Dyk
    من که با هدفون یا با موبایلم بیشتر گوش میدم با لپتاب هم با kmplayer گوش میدم ازش هم رازیم چون هدفون برا من مهم تر از پلیره حالا این نظر منه...چاکریم

5 کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    KMPlayer که با فیلترا و افمتایی که رو صدا میذاره صدا رو خیلی شفاف می کنه منم خیلی موقع ها با KM گوش میدم ولی بیشتر با AIMP3

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    نظرات دوستان برام مهترمه اما یک مسئله ای هست باید یاد آوری کنم
    KM برنامه پخش فایلهای ویدئویی هستش درسته صوت هم پخش میکنه اما مبنای ساختاریش روی تصویر بنا نهاده شده نه اصوات و موسیقی
    باید بگم که KM کلا صوت را جوینت استریو پخش میکنه این خیلی حائز اهمیته
    برنامه های پخش صوتی را باید با تمرکز به اهداف شرکت سازنده اش دسته بندی کرد - اما با بررسی مهندسان صدا در خارج کشور تنها پلیر رایگان که تقریبا از استانداردهای صوتی برخوردار است و فول استریو پخش میکنه Jet Audio هستش
    با تشکر

8 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,693 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    من قدیم کارم فقط jetaudio بود! از اون موقع که پلیرش 4 طبقه بود . ولی AIMP که اومد اونو بی خیال شدم! ولی هنوزم واسه ساختن CUE ها ازش استفاده میکنم امکاناتش نامحدوده!

5 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین