کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مصاحبه اختصاصی TranceFamily.IR با فرهاد مهدوی

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer

مصاحبه اختصاصی TranceFamily.IR با فرهاد مهدوی

این هم از مصاحبه ی فرهاد مهدوی با خانواده ی ترنس ایران :

• شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

TranceFamily IR ضمن خوش آمد گویی به فرهاد عزیز اگر ابتدای مصاحبه حرفی با خانواده ی ترنس ایران دارند میتونند بیان فرمایند

Mehrdad Teymouri zemne arze khaste nabshid be ishoon...mikhastam bedunam baraye remixe ye ahange trance bikalam az ye producer maroof che pishzamine hayi lazeme,aya bayad achord ro az un producer begirim?ya khodemoon achord o melododihasho dar biarim?

Bager Trancer salam farhad jan gofte budi ketab amozeshe herfeiye fl studio ro minevisi......doroste?

Farhad Mahdavi دوستان عذر خواهی منو بپذیرید! واسه کاری نبودم و همین الان اومدم. من در خدمتتونم

Farhad Mahdavi : ممنون مهرداد جان! معمولا آهنگهای معروف تمام ملودی ها به صورت MIDI و فایلهای .MID در اینترنت یافت میشه! اما اگه پیدا نشد اجبارا باید شخصا خودتون ملودی رو در بیارید

Farhad Mahdavi Bager: سلام عزیزم. آره یه زمانی قصد داشتم. تا فصل یک هم جلو رفتم اما به دلیل مشغله های شخصی مثل دانشگاه و... دست کشیدم. اما در آینده حتما قصد دارم که در زمینه ی آموزش کامل کار با FL Studio یک کتاب جامع بنویسم و همچنین کتاب در رابطه با Uplifting Trance!

TranceFamily IR خوشحالیم از بازگشتت فرهاد جان بریم سر مصاحبه لطفا کامنتی گذاشته نشه

Farhad Mahdavi TranceFamily IR: بازم عذر میخوام واسه تاخیر! در خدمتم

TranceFamily IR 1. استاد بزرگ آینده ی جامعه مدیر آزمایش دمو ساز پارسا : دی جی مورد علاقه شما ؟ دلیل انتخاب آپلیفتینگ ؟ نحوه ی آشنایی با ترنس

Farhad Mahdavi Aly & Fila va Armin van Buuren البته دقت کنید که سوال دی جی مورد علاقه بود نه آهنگساز و پرودیوسر مورد علاقه! منم در زمینه ی DJing این دوتارو انتخاب می کنم

آپلیفتینگ به نوعی با روحیات من همخونی داره و کاملا به خودم نزدیک میبینمش! جدا از قضیه ی ساخت و تکنیک، موسیقی هم درونش اهمیت داره! یک آهنگساز آپلیفتینگ ترنس باید جدا از بلد بودن تکنیکهای میکس و مسترینگ، احساس هم داشته باشه و به آهنگ منتقلش کنه. احساس میکنم صداهاش از خودمه و طبیعی هستن! گاهی اوغات اصلا فکر نمیکنم که آپلیفتینگ هم الکترونیکه

من اولین باری که ترنس رو شنیدم از شبکه 3 بود! اخبار ورزشی و بقیه فوتبالا رو که پخش میکد میشنیدمش. اون زمان بچه بودم 6-7 سالم بود. اما واسم جالب اومد و رفتم دنبالش و دیدم چه دنیایه....

TranceFamily IR 2. پوریا : با سلام ، نرم افزار مورد استفاده ؟ نظرتون راجب پرادوسرهای ایرانی از جمله پرویال ؟ و توضیحی کوتاه بدید که چطوری این ملودی های زیبا و احساسی رو میسازند و معمولا تو چه شرایطی ؟ و در آخر اینکه ایشون جز افتخارات موسیقی ایران بخصوص ترنس هستند و سپاس از ایشون و خانواده ی ترنس

TranceFamily IR فرهاد جان شماره سئوال هایی که جواب میدی رو هم بنویس تا قاطی نشه جواب ها

Farhad Mahdavi من از FL Studio 10.9 Public Beta استفاده می کنم در حال حاضر و کاملا هم از اف ال راضی هستم! چون تمام چیز هاییو که من لازم دارم بهم میده! هر نیازی که به عنوان یه ابزار ازش میخوام رو درون خودش داره. از محیط کاربریشم خوشم میاد! رنگهاش همه تیره هست و این کمک میکنه که چشمم کمتر خسته شه! آخه هرچی رنگ شدیدتر باشه مغز انرژی بیشتری واسه تجزیه لازم داره
      من با همه ی پرودیوسر های ایرانی دوستم و رابطه ی خیلی نزدیکی هم دارم اتفاقا! پرویال یکی از بهترین و قدیمیترین دوستامه و استاد من هست! مسهر، امیر فرهودی، سوپرانو، مسعود، معین و...... همه از دوستای نزدیکمن و با هرکدومشون حداقل هفته ای یه بار صحبت می کنم!

در مورد ملودی ممنون از لطفی که دارید. من اویل همه ی این ملودو ها تو ذهنم میومد اما توانایی انتقالشون به نرم افزارو نداشتم اما با تمرین شبانه روزیه زیاد تونستم تو این زمینه خودمو تقویت کنم! من سعی می کنم ملو دی هامو از طبیعت الگو بگیرم! همچنین سعی می کنم آهنگهای ارکسترال حرفه ای گوش بدم تا گوشمم حرفه ای تر کنم.

پوریا جان ممنونم شما هم موفق باشید

TranceFamily IR 3. مهدی : در مورد پلاگین های مورد استفاده توضیح بدید ؟

Farhad Mahdavi من از دو نوع پلاگین استفاده می کنم. اولین سری از پلاگین ها پلاگین هایی هست که واسه قسمتهای ترنس آهنگام استفاده می کنم که معمولا از اینا استفاده می کنم:
      Sylenth1, Vanguard, Sytrus, Harmless
      معمولا از پلاگین هایی مثل Nexus و یا Omnispher استفاده نمیکنم! اصلا رو سیستم نصب نیستن. چون صداهای محدودی دارن! صداهاش همه آماده هست و قبلا استفاده شده. اما این پلاگین ها قابلیت صداسازی دارن و راحت باهاشون صداهایی که دوست دارمو میسازم. کسی هم قبلا استفاده نکرده چون خلق خودمه!
      سری دوم پلاگینایی که استفاده میکنم پلاگین های Orchestral هستن که واسه Breakdown های آهنگام استفاده می کنم. اکثرا از صداهای East West

TranceFamily IR 4. سعید : اول از همه کارتو خیلی قبول دارم و لذت می برم از کارهات ، سوالم اینه که وقتی میخوای تازه کارتو شروع کنی چطوری باید با لیبل مثلا ترنس ال استارز که یکی از بهترین لیبل هاست در ارتباط باشی ؟ یعنی چطوری معرفی میکنی بهشون ؟

Farhad Mahdavi سعید جان ممنونم از لطفی که داری! خوشحالم که دوست داشتی.
      واسه ارتباط با هر لیبلی میری به وبسایتشون و یه ایمیل دارن به اسم Demo که از طریق اون میتونی کارتو براشون بفرستی و اونا هم گوش میکنن
      باید به سبک کار دقت کنی! نباید مثلا کار احساسی آپلیفتینگ بفرستی واسه Armada یا مثلا Trouse بفرستی واسه Abora Recordings! هر لیبلی استایل خودشو داره باید کارت با استایل اونا همخونی داشته باشه
      باید دقت هم داشته باشی که کاری که میفرستی حتما Extended Version باشه

TranceFamily IR 5.میلاد : خلسه چیست ؟

Farhad Mahdavi Trance? Trance is a special thing for special people! I believe on this...

TranceFamily IR 6. مرتضی : چرا کسی ارکسترال آپلیفتینگ کار نمیکنه ؟ آیا فکر میکنی دلایل تئوریک پشت این قضیه هست و ساختش از ترنس مشکل تره ؟

Farhad Mahdavi خوب صد در صد اینطوره که ساخت یه ارکسترال ترنس از ساخت یک ترنس سخت تر هست! دلیلش هم اینه که باید دو نوع موسیقی بلد باشی! هم ارکسترال و هم ترنس! اما در جواب سوالت که چرا کسی زیاد این سبکو دنبال نمیکنه باید بگم که نه این دلیلش نیست!
      امروزه درصد کسایی که موسیقی رو واسه شادی میخوان بیشتر از کسایی هست که واسه احساس میخوان! ارکسترال آپلیفتینگ رو نمیشه باهاش تو کلاب مشروب خورد و رقصید! اکثر دی جی هایی هم که حتی سبکشونو از ترنس عوض کردن به خاطر همین دلیل بوده! با یه آهنگ هاوس یا الکترو خیلی بهتر میشه تو کلاب رقصید! در نتیجه اجرای بیشتر و پول بیشتر و معروفیت بیشتر و.......
      فعلا بحث سر اینه که ترنس داره محبوبیتش کم میشه و Mainstream آرتیستهاش یکی پس از دیگری سبکشونو عوض می کنن و میرن! این وسط دیگه بحث ارکسترال آپلیفتینگ کاملا جداست...

TranceFamily IR 7. سپهر : فرهاد جان من چند وقته به هرکسی که کار EDM میکنه میرسم میپرسم : تو خودت خدای نکرده یا کس دیگه رو از پرادوسرها میشناسی که گوشش دائم وز وز کنه یا سوت بکشه ؟

Farhad Mahdavi من خودم از خطرناکترین چیز واسه شنیدن استفاده میکنم به نام Earphones و همچین مشکلی نداشتم تابحال! کسی هم ندیدم که داشته باشه

TranceFamily IR 8. Bluea : با سلام
      الف- چه آینده ای رو واسه ی یه trance producer تو ایران پیش بینی میکنند ایشون؟

ب- از نظر مالی چقدر میشه روی اینکار حساب کرد با شرایط producer های ایرانی در ایران؟ چون producer واقعا باید همه ی وقتش رو روی این کار بذاره و همچنین به راحتی نمیتونه gig و live concert داشته باشه

ج- شما چرا با EDM Musics مخالف هستید و میگید که اینها هنر حساب نمیشن؟ به نظر من این دقیقا مثل فیلم های تجاری در مقایسه با فیلم های هنری هست که هر دو نوع این فیلم ها در جای خودشون قابل تحسین هستند، همچنین موسیقی ای که فقط واسه ی dance ساخته میشه هم میتونه خیلی ارزشمند باشه به نظر من. الان معروفترین producer ها سبک های Progressive House و Electro House کار میکنن و اونها واقعا هنر حساب میشن.

د- به نظر ایشون بهتر نیست producer از همون اول با یه لیبل بزرگ و حرفه ای کار کنه که background کارش خراب نشه؟ (یعنی کارارو دیرتر ریلیز کنه producer و سطح کاریشو بالاتر ببره تا بتونه همون اول یه قرارداد حرفه ای ببنده)

ه- نظر ایشون راجع به Armada؟

و- نظر ایشون راجع به سبک Dubstep!!! ؟

ی- خوشحال میشم اگه ایشون توصیه ی خاصی برای producer های تازه کار داشته باشن...

واقعا هم ممنونم به خاطر تهیه ی این مصاحبه، و ممنونم از آقای مهدوی به خاطر تلاش ارزشمندشون در عرصه ی موسیقی.

Farhad Mahdavi سلام عزیزم
      الف: آیندش فرقی با آینده ی یک پرودیوسر خارجی نداره! چون کاری که یک پرودیوسر باید انجام بده اینجا هم میشه انجام داد. مطمئنا کیفیت کار کردن اینجا پایینتره! گرونیه تجهیزات، سرعت پایین اینترنت و... اما در حدی نیست که اصلا نشه کار کرد!
      ب: خوب ترنس سبکی نیست که بشه باهاش پول درآورد در هنگام شروع! شاید بعدا که معروفتر شدین میتونین با پول حاصل از ریمیکس ها و اجراهای زنده درآمد کسب کنید اما شیریش شیرین تا 6-7 سال اول خبری از پول نیست!

ج: من؟ مخالفت با EDM? ترنس که خودش EDM هست! گاهی اوغات یک سری پست های اعتراض آمیز میزارم اما توضیح میدم الان!
      ببینید! تاحالا شده من یکبار هم به کسایی مثل Deadmau5 یا Swidish House Mafia و یا بقیه بزرگای EDM توهین کنم؟ اما گاهی اوغات به کسایی مثل Tiesto, W&W, Ferry Corsten و... اعتراض می کنم دلیلش هم اینه که با کاراشون ترنس رو خراب می کنن! اینکه با ترنس معروف بشید و شناخته بشید بعد سبکتونو عوش کنید! این به ترنس ضربه میزنه!
      من نگفتم که هنر نیست! منظورم اون بوده که معروف شدن با ترنس بعد کج کردن سمت هاوس این حرکت هنر نیست! خیلی ها منظورمو اشتباه برداشت کردن! من به همه سبکها احترام میزارم اما زیاد از این حرکت بعضی از آهنگسازای سابق ترنس خوشم نمیاد...

د: یه جاده ای رو در نظر بگیر! به نظر تو کدوم از اینا این جاده رو بهتر میشناسه؟ کارگری که جاده رو آسفالت کرده و متر متر رفته جلو، رهگذری که از رو جاده رد شده و کسی که با ماشین از رو جاده رد شده! فکر کنم جوابمو انتقال دادم درست...

ه: لیبل بسیار بزرگی هست که در همه ی سبکها کار میکنه! شخصا سه لیبل FSOE, ASOT و Armind رو بین ساب لیبل هاش بیشتر دوست دارم. Subculture هم عالیه.

و: سبک بسیار پرطرفدار و نوپایی هست اما شخصا گوش نمیکنم. سلیقتا خوشم نمیاد از این سبک. اما طرفدار زیاد داره و روز به روز هم داره بیشتر میشه...

خواهش می کنم

TranceFamily IR 9. امیر علی : فرهاد جان چرا آپلیفتینگ کار میکنی ؟ پروگرسیو چشه مگه ؟

Farhad Mahdavi امیر علی جان من عاشق پراگرسیو هستم! خیلی گوش میدم! البته پراگرسیو! نه تراوز!
      چرا کار کردم! ریمیکسم واسه Simon O'Shine و Light & Wave تقریبا پراگرسیو بود!
      واسه آلبومم که دارم کار میکنم 3تا آهنگ پراگرسیو تو آلبوم دارم که یکیش با وکال هست

TranceFamily IR 10 . کامران و حسین : فرهاد عزیز با کدوم نرم افزار بیشتر کار میکنید ؟

Farhad Mahdavi FL Studio 10.9 Public Beta

TranceFamily IR 11. بابک : چقدر با دی جی های ایرانی در ارتباطی مخصوصا پرویال و اینکه نظرت راجب موزیک Ctesiphon- proyal remix چیه ؟

Farhad Mahdavi بسیار! روزی چند ساعت شاید! گاهی اوغات هم گروهی دور هم تو اسکایپ جمع میشیم و اختلاط میکنیم
      ریمیکس علی از In Ctesiphon من واقعا محشره! این ریمیکس رو Sean Tyas هم تو TS پلی کرد. همچنین تو A State of Sundays پلی شد.

TranceFamily IR 12 . مرتضی : آیا کسیکه روح آپلیفتینگ رو درک کرده باشه بسمت trouse میره؟ آپلیفتینگ ترانس کدوم نیاز انسان به موسیقی رو مرتفع میکنه؟ state of body یا state of mind ؟ یعنی نیاز به رقص و حرکت یا نیاز روحی و خلسه ؟

Farhad Mahdavi مطمئنا کسی که واقعا اپلیفتینگ رو درک کنه و بهش نزدیک بشه دیگه سمت هیچ سبکی نمیره! واسه من که اینطور بوده...
      آپلیفتینگ جزو معدود استایل های الکترونیکه که همه Mood هارو داره! شادی، حماسه، احساس، غم، انرژی و...
      بینید میشه مثلا با سبک هاوس هم حماسه رو نشون داد اما مطمئنا به تاثیر گذاری و قشنگیه آپلیفتیگ نمیشه! من خودم بیشتر سمت Uplifting Emotional هستم...
      برخلاف نظر بقیه معتقدم با انژی فوق العاده ای که آپلیفتینگ میده خیلی خوب میشه رقصید! مثلا آهنگ Photographer - Airport رو گوش کنید! محاله سر جاتون یکم تکون نخورین حتی Armin که زیاد تو لایو گیگ هاش آپلیفتینگ پلی نمیکنه این آهنگو چند ده بار تو اجراهای زندش پخش کرد...

TranceFamily IR 13. سجاد : در کار با FL Studio باید از کجا شروع کرد ؟

Farhad Mahdavi واسه شروع باید پنل هارو شناخت! پنل ها سازنده ی اصلی نرم افزار هستند. همچنین باید به این درک رسید که چطوری باهم ارتباط دارن! باید بتونید تجزیه تحلیل کنید که یک صدا از کجا ساخته میشه و چه مراحلیو طی میکنه تا به گوش ما برسه! Step Sequencer, Playlist, Piano Roll, Mixer, Browser
      اینا قسمتهای اصلی نرم افزار هستن که واسه شروع باید در حد اولیه ازشون درک داشته باشی تا سردرگم نباشی...

TranceFamily IR ۱۴. باگر ترنسر : سلام چند تا آهنگ ساختین خودتون بدون رمیکساش حالا دقیق هم نبود تخمینی بگین و تو اف ال استادیو ملودی ها رو با چی میسازین ؟

Farhad Mahdavi تخمینی حدود 50 تا تا الان
      واسه ساخت ملودی با FL دیگه! دقیقا متوجه سوالتون نشدم...
      معمولا اول Chord ها رو میسازم بعدش میرم سراغ قسمتهای دیگه ملودی

TranceFamily IR 15.محمد طاهریان : سلام و خسته نباشید به آقای مهدوی. میشه یک دمو رو همزمان به چندین لیبل فرستاد؟ اگه امکانش هست چند لیبل برای موزیک trance و uplifting هم معرفی کنید.

Farhad Mahdavi سلام. آره عزیزم میشه. نهایتش اگه چندتا لیبل باهم تایید کردن یکی بهترشو انتخاب میکنی مشکلی هم پیش نمیاد
      معرفی لیبل؟ تو چه سطحی؟ آخه خیلی زیاد هستن! بهترین راه اینه که ترکلیست رادیو شو هارو نگاه کنی و لیبلهارو ببینی و بعد در موردشون تحقیق کنی

TranceFamily IR 16.علی فیروزی : بهترین موزیک ویدئوی ترنس که تا حالا دیدن؟

Farhad Mahdavi Aly & Fila feat. Jwaydan - We Control The Sunlight
      Gareth Emery - Fight The Sunrise (Ft. Lucy Saunders)
      Aligator & Daniel Kandi - The Perfect Match

TranceFamily IR 17.Samer Derin : what about your track with me 'Toones'?
      when the release

Farhad Mahdavi Toones was a successful project betwen us, I think It will be released in Feb 2013 from Veritas Recordings for sure

TranceFamily IR 18.T Ran Ce : According To You, Whats Your Best Production So Far?

Farhad Mahdavi I like all of my works! they are like my sons
      Last Novel & Blue Rose, I like them many...

TranceFamily IR 19.هادی معقولی : فرهاد جان میشه چند مثال از کسا یه ای که پروگروسیو واقعی کار میکنند نام ببری و چند مثال از پرودیوسر های که تراوس کار میکنن نام ببری؟ سوال دیگه ای که داشتم اینکه نرم افزاری ارمین باهاش کار میکنه چیه؟

TranceFamily IR دوستان فرهاد با موبایل جواب میده به همین دلیل یکمی جواب ها طول میکشه

Farhad Mahdavi Trouse: W&W, New Gareth Emery, New Ferry Corsten and...
      Progressieve: Andrew Rayel, Beat Service, Aurosonic, LTN, Cosmic Gate
      Armin van buuren is working with Logic, not sure

TranceFamily IR 20.سعید : رادیو شو مورد علاقه شما ؟

Farhad Mahdavi Future Sounds Of Egypt with Aly & Fila

TranceFamily IR 21.سعید : چرا بعضي از تركهات مثل sound of shiraz - blue rose - take my hands va ... به صورت نصفه ريليز شده و اخر اهنگ يه دفعه قطع ميشه حدود دقيقه 4 .. در واقع چرا كات شدس؟

Farhad Mahdavi این آهنگها هنوز ریلیز نشدند! اونایی که شنیدین پیشنمایش کار هستن که کامل نیست... به زودی کامل و با ریمیکسها منتشر میشن

TranceFamily IR ۲۲.سعید : بهترین لیبل ؟

Farhad Mahdavi FSOE, Blue Soho, Abora, ASOT, Enhanced

TranceFamily IR ۲۳.رضا : نظرت راجع به مت بوکفسکی و فوتوگرافر ؟
      و اینکه به نظرت کی این روزها آینده درخشان تری خواهد داشت ؟

Farhad Mahdavi هردوتاشون از دوستای نزدیکمن و به شدت عاشق کارهاشون هستم! همین دوتایی که گفتی جزو آینده دارها هستن...

TranceFamily IR 24.رضا : چرا از سال ۲۰۱۰ به بعد بین ترنس و ترنس باژا درگیری پیش اومده و خیلی ها کارهای هم رو مسخره میکنن و حتی میگن آرمین ون بیورن هم دیگه مثل قبل نیست و کارهاش تروس هست ؟

Farhad Mahdavi به خاطر اینکه یه عده از ترنس خسته شدن و میخوان ترنس رو تغییر بدن و بیشتر به هاوس و الکترو نزدیکش کنن و یه عده دیگه هم طرفدار ترنس اصیل و خالص هستن و دوست ندارن ترنس تغییر کنه! بگومگو بین این دو دستست، خودم جزو دسته ی دوم هستم...

TranceFamily IR 25.علی : تو ایران به جز ترنس کارهای کیو قبول داری ؟

Farhad Mahdavi کارهای پاپ و رپ رو اصلا دنبال نمیکنم! مگر اینکه تو رادیو تاکسی یا آهنگ پیشواز بشنومشون، اما سنتی ایرانی گوش میکنم. استاد کیوان ساکت و زنده یاد روحالله خالقی دو آهنگساز بزرگ ارکسترال و سنتی ایرانی هستند که خیلی دوستشون دارم

TranceFamily IR 26. مسعود : مت بوکفسکی برای رمیکس کردن کارتون چه مبلغی رو دریافت کرد ؟

Farhad Mahdavi نه، از ورژن اصلی آهنگ خوشش اومد و گفت که میخوام اینو رمیکس کنم

TranceFamily IR 27.سعيد : تو اپليفتينگ كارا كيو بيشتر از همه قبول داري؟

Farhad Mahdavi Arctic Moon
      البته خیلیهای دیگه هستن اما چون شما یه نفرو خواستی ایشونو یه ریزه بیشتر از بقیه دوست دارم

TranceFamily IR 28.امیر حسین : چرا خیلی ها با موزیک های ترنس مواد مصرف میکنن ؟ آیا پرودیوسر هایی هم هستن که اینکارو بکنن ؟

Farhad Mahdavi والا من تاحالا مصرف نکردم ببینم چرا اونا مصرف میکنن پرودیوسری ندیدم که همچین کاریو کنه...

TranceFamily IR 29.حمید : دوست داری کیو از نزدیک ببینی ؟
      و برنامه هات برای آینده چی هست ؟

Farhad Mahdavi دوست دارم Mosahar رو از نزدیک ببینم برنامه فعلا تمام تمرکزم روی آرتیست آلبومه که از Abora میاد آخر سال، کارهای با وکال و آدمای بزرگی تو این آلبوم خواهند بود...

TranceFamily IR 30.ادمین : نظرتون راجع به پیج خانواده ترنس چی هست
      و یک انتقاد و یک پیشنهاد ؟!

Farhad Mahdavi خیلی پیج خوبیه فعالترین اجتماع ترنس در ایرانه، انتقاد اینکه فقط تو پست هاشون از پرودیوسر های بزرگ کار میزارین در حالی که آهنگسازهای کوچیک دوروبر جهان زیاده که شاهکار زیاد میسازن! پیشنهاد هم اینکه یه وبسایت یا تالار گفتمان درست کنید! کلا به فکر گسترش بیشتر باشید

TranceFamily IR 31.مهرداد : کسانی که که کار هاتون رو رمیکس میکنن از شما فایل MIDI رو میگیرن یا آکورد و نوت ها رو میکشن بیرون ؟

Farhad Mahdavi صد در صد از من میگیرن!

TranceFamily IR تشکر میکنیم از فرهاد مهدوی عزیز برای حضورشون در اینجا و آرزوی موفقیت رو برای ایشون داریم

ضمن اینکه لیبل رسمی با اسم اسکای وارد راه اندازی شده و فقط وبسایت هست که به زودی شروع به کار خواهد کرد به همراه کلی برنامه های دیگر که به مرور رو نمایی خواهیم کرد

مصاحبه به زودی در یک فایل پی دی اف قابل دانلود برای همه ی دوستان

Farhad Mahdavi منم از شما تشکر میکنم بابت این فرصت! من همه رو دوست دارم و دوست دارم با همه رابطه داشته باشم، میتونید از طریق پیج فیسبوکم همیشه با من در ارتباط باشین من همیشه حضور دارم واسه جواب دادن به سوالات دوستانم، بازم ممنونم. شبتون خوش

15 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,709 بار در 18,035 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    فرهاد که اغلب اینجاست مصاحبه نمی خواد هر کی سوال داره بپرسه

8 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش الکترونیک
    تشکر شده 26,636 بار در 3,728 ارسال
    Trance
    ATB
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اگه بشه ابولفضل تو شب شیشه ای بچه های هنرمند رو بشونه عالی می شه ... این طوری همه بچه ها سوالاشونو می پرسن ...

4 کاربر زیر از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,201 بار در 575 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اگه بشه ابولفضل تو شب شیشه ای بچه های هنرمند رو بشونه عالی می شه ... این طوری همه بچه ها سوالاشونو می پرسن ...
    اگه میشه سیروان خسروی هم بیارین شب شیشه ای بشونین

2 کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,523 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    اگه منظورت خودته که عالیه ولی اگه منظورت اون سیروان تقلبیه!!که ادمی که هنوز بلد نیس زنده بخونه نباید اسم خودشو بذاره خواننده!

2 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    آره تقریبا همه سوالارو خودمون ازش پرسیدیم

ولی دمش گرم ! یکه تازه ترنس ایران شده. پیج فیسبوکش داره 2000 تا لایک میخوره.

کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: