کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: RmaN - Villa Balcony دموی جدیدم در سبک Breakbeat , Chillout , Balearic House

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

RmaN - Villa Balcony دموی جدیدم در سبک Breakbeat , Chillout , Balearic House

بالاخره بعد تقریبا 2 هفته که مغزم قفل کرده بود با شنیدن صدای سمپل یه گیتار کلی ایده به ذهنم سرازیر شد

و می تونم بگم اصولی ترین و تمیزترین آهنگ عمرم رو امروز ساختم (یعنی دموشو)

3 ساعت پشت سر هم پشت ساختنش نشسته بودم وشاید 1 ساعت درگیر افکت Pitch Shift و Repeater هاش بودم که اون هم یه تیکش به نظرم خوب درنیومد و Pitch کمی خارج از گام شد!

سبکش ترکیبی از Balearic , Chillout , House هست با سمپل گیتار و همچنین از سمپل های درام های سبک Breakbeat هم به صورت ترکیبی برای این آهنگ استفاده کردم که به نظر خودم اتفاقا خیلی هم جور شد باهاش!

حال و هوای آهنگ هم حال و هوای بالکون ویلا هست (حالا تو عمرم 1-2 بار بیشتر ویلا نرفتم اونم مال فامیل ولی قشنگ حسمو توش خالی کردم)

خدایی از همه می خوام نظر بدن رو این آهنگ نظر ندین ناراحت میشم اصلا.احتمال داره ملودی آخرش رو عوض کنم چو یه خورده ملودیش پیچیده و کسل کننده شاید به نظر برسه آخر آهنگ

نظر بدید لطفا حتما!مثل همیشه هم هر کی حاضر به همکاری هست با جون و دل پذیراشیم :-D

نظر ندید ناراحت میشم اصلا

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

14 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    آقا من تو این سبکا اطلاعاتم خیلی کمه فقط به عنوان یه شنونده میتونم بگم دوست داشتم ملودی اصلی کارت که اتفاقا قشنگ هم بود دوست داشتم زودتر بیاد. یعنی تا دقیقه ی 1:30 یه مقدار کسل کننده بود. ولی در کل واسه کسایی که به اینجور سبکا علاقه دارن به نظر خوب میاد

5 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    از ملودی و groove چیدن خوشم اومد اما به نظرم اون قسمتی که گیتار رو وارد کار میکنی توی فضات به هیچ عنوان تغییری به وجود نمیاره !!!! به نظرم نحوه ی زدنش رو عوض کنی و یه لوپ دیگه درست کنی بهتره . در کل به نظرم اگه یه pad هم به کار اضافه کنی خیلی خوب میشه ....
    در کل سبک آهنگت منو یاد آهنگ های virtual tour های فروش املاک تو بازی test drive می اندازه

5 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,716 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    چه سبک کت و شلواریه ثانیه 18 خیلی بد وارد میشه یه جوری انگار چپوندی توش! کلا از اول تا ثانیه 33 رو یه طرح نو براش بزن! یه صدایی استفاده کردی تو دقیقه 1:30 و اینا شبیه صدای سیلی و چک تو فیلم های قبل انقلابه ! به نظرم 30 ثانیه آخرش از بقیه بهتر بود! ساده و قشنگ! یه کم زیادی این شاخه به اون شاخه داری مثل بقیه کارات! خیلی فکر تو ذهنته می خوای همه رو یه هوووو پیاده کنی!

6 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,059 بار در 382 ارسال
    Trance
    None
    درود!
    از نظرات دوستان، مخصوصا میلاد مشخصه سبکی ساختی که من گوش ندم بهتره
    پس از من ناراحت نشو اصلا

به امید روزی که تیستو و تو به ترنس برگردین

6 کاربر زیر از Hypaethrame عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 382 بار در 86 ارسال
    Trance
    Astrix
    این همه بنده خدا گفت نظر بدین همش 4نفر؟؟! من گوش کردم آرمان خوشم اومد آفرین یعنی فک میکردم یه چیز چرت و پرت باشه! بعد گوش کردن دیدم نه قشنگه یه ذره وقت بیشتر بزاری و سعی کنی ترنس بسازی عوض چیل آوت و هاوز به نظرم دلچسب تر میشه در کل استعدادش رو داری یه جاهاییش ملودیش ژاپنی مانند میشد انصافا رفتم تو بازی سونیک سگا اون مرحله هه که زیر آب میرفت لامصب خاطرات ول نمیکنه ها

3 کاربر زیر از AVBFOREVER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط AUTUMNAL تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    درود!
    پس از من ناراحت نشو اصلا

من اگه تو همه سبک های دنیا فقط بتونم سبک آپلیفتینگی که تو و فرهاد و ... دوست داریو چسبیدین عین کنه بهش و فقط همون رو دوست دارین بسازم اون رو نمی سازم !پس مطمئن باش هیچ کدوم از دموهای من تو اون سبک نیستم و نیا هرر دفعه نظر بده که اون چیزی که من می خوام گوش بدم نیست و چون اون نیست نظر نمیدم!

وقتی گوش نمیدی پست نده نیا هی نظر بده که چون سبکت خوب نیست گوش ندادم و نظر نمیدم!

نظرات بچه ها تو فیسبوک خیلی جالب بود تو مسج و همون پستی که زده بودم جالب بود که کسایی که خودشون از همه ریلیز بیشتر داشتن میومدن می گفتن خیلی خوب شده و فقط کجاش رو عوض کن و چی اضافه کن و .... مثل نظرات بچه های این سایت

بعد جالب بود کسایی که مثلا ریلیز نداشتن خودشون تا حالا یا کسای دیگه که 1 دونه ریلیز داشتن فقط میومدن کل ترک رو نمی دونم چرا آپلیفتینگ تصور می کردن و یه گیرایی بهش می دادن که انگار آپلیفتینگ ساختم و بعضی جاهاش واقعا گیرای بی خودی می دادن

نظرای شما خیلی خوب بود ولی نظرای بعضیا تو فیسبوک مخصوصا اونایی که خصوصی نظر میدن منو یاد این جمله انداخت که میمون هر چی زشت تر نازش بیشتر چون کسی که 30 تا آهنگ ریلیز کرده تا الانانقدر ایراد نمی گرفت تا کسی که 1 سینگل ریلیز کرده بود

تازه می فهمم که چرا سوپرانو می گفت زیاد واسه این و اون دموهات رو نذاری بهتره و واسه خودت فقط کار کی و فقط قتی تموم شد بذار چون نظرات دیگران .................

ولی خدا رو شکر تو این سایت بچه ها به نظرم خیلی خوب نظر میدن!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,059 بار در 382 ارسال
    Trance
    None
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط AUTUMNAL تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    درود!
    پس از من ناراحت نشو اصلا

من اگه تو همه سبک های دنیا فقط بتونم سبک آپلیفتینگی که تو و فرهاد و ... دوست داریو چسبیدین عین کنه بهش و فقط همون رو دوست دارین بسازم اون رو نمی سازم !پس مطمئن باش هیچ کدوم از دموهای من تو اون سبک نیستم و نیا هرر دفعه نظر بده که اون چیزی که من می خوام گوش بدم نیست و چون اون نیست نظر نمیدم!

وقتی گوش نمیدی پست نده نیا هی نظر بده که
    چون سبکت خوب نیست گوش ندادم و نظر نمیدم!

نظرات بچه ها تو فیسبوک خیلی جالب بود تو مسج و همون پستی که زده بودم جالب بود که کسایی که خودشون از همه ریلیز بیشتر داشتن میومدن می گفتن خیلی خوب شده و فقط کجاش رو عوض کن و چی اضافه کن و .... مثل نظرات بچه های این سایت

بعد جالب بود کسایی که مثلا ریلیز نداشتن خودشون تا حالا یا کسای دیگه که 1 دونه ریلیز داشتن فقط میومدن کل ترک رو نمی دونم چرا آپلیفتینگ تصور می کردن و یه گیرایی بهش می دادن که انگار آپلیفتینگ ساختم و بعضی جاهاش واقعا گیرای بی خودی می دادن

نظرای شما خیلی خوب بود ولی نظرای بعضیا تو فیسبوک مخصوصا اونایی که خصوصی نظر میدن منو یاد این جمله انداخت که میمون هر چی زشت تر نازش بیشتر چون کسی که 30 تا آهنگ ریلیز کرده تا الانانقدر ایراد نمی گرفت تا کسی که 1 سینگل ریلیز کرده بود

تازه می فهمم که چرا سوپرانو می گفت زیاد واسه این و اون دموهات رو نذاری بهتره و واسه خودت فقط کار کی و فقط قتی تموم شد بذار چون نظرات دیگران .................

ولی خدا رو شکر تو این سایت بچه ها به نظرم خیلی خوب نظر میدن!

سلام آرمان،
    چشم دیگه پست نمیدم تو تاپیک هات

ولی اون تیکه از حرفات رو که قرمز کردم، من کی و کجا همچین حرفی زدم؟ !!! o_O

یا به جز این دفه، کی من پستی مشابه این تو تاپیک هات دادم که میگی هر دفه نیام اینو بگم؟؟

قبلا هم گفتم تمام سبک ها محترم هستند واسه من، خوب یا بد بودن هر سبک هم از دیده کلی، شخصیه!
    منم اگه نظر ندادم، چون تخصصی ندارم تو این مدل سبک ها که بخوام نظر بدم.

من یه چیزی بهت بگم آرمان (چون پست قبلیتم که خودم توش دوتا کامنت گذاشتم رو تو فیس بوک خوندم،البته میدونم منظورت کلی نبوده) اما تو از آپلیفتینگ خوشت نمیاد (بهر دلیلی)، اصلا آقا این سبک، تکراری، قدیمی، ...، تو نباید بگی هرکی این سبک رو فقط گوش میده فلان و بهمان!
    یا اون دوستت کامنت گذاشته که هرکی فقط آپلیفتیگ میسازه (یا فقط یه سبک خاص) یعنی توانایی ساخت سبک های دیگه رو نداره (اتفاقا کسی که این حرف رو میزنه، بنظرم دچار فقر شناخت از موزیک و هنره)
    من واسه دلم آهنگ میسازم، نه قدرت نمایی یا ...، سبکی هم که توانایی این رو داره اون حسه منو نشون بده فقط آپلیفتینگه.
    وقتی این سبک منو کامل ارضا میکنه، چه دلیلی داره برم یه سبک دیگه بسازم؟

یکی دیگه یه سبک دیگه باهاش مچه، اما ن اون درکش ناقصه، ن من!!!

بعدشم کی گفته ساخته آپلیفتینگ راحته؟ یا سبک های دیگه سختتره.
    یا خلاقیته سبک های دیگه بیشتره، شاید سبکی مثل Dubstep سخت بنظر برسه، اما یه دفه یه آهنگ بسازی، دستت میاد.
    من نمیخوام تو این زمینه کل کل کنم.
    اما اگه توقع داری کسی به سبکی که کار میکنی ایراد نگیره و نگه بده، خودت رو هوا به سبک های دیگه (منظوره من آپلیفتینگه) گیر نده.
    تکراریه، نه گوش بده و ن بساز و ن راجع بهش نظر بده.

بهرحال من از پستم (اون اولیه) تو این تاپیک هیچ منظوری خاصی نداشتم.

موفق باشی

اینم برای اینکه بدونی
    فقط فقط فقط
    Uplifting Trance

3 کاربر زیر از Hypaethrame عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان