کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44

موضوع: Arman Dinarvand - Diest (Original Preview) دمو و ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پیش نمایش از سینگل جدید

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 970 بار در 203 ارسال
    Trance
    Paul Van Dyk

Smile Arman Dinarvand - Diest (Original Preview) دمو و ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پیش نمایش از سینگل جدید

با سلام
    دوستان عزیز این یش نمایش سینگل جدید و به اصطلاح Official بنده هست که Label Record به نام Dmax Recordings آلمان Sign شده و در انتظار انتشار است.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوشحال میشم
    گوش کنید و نظر بدهید منون

17 کاربر زیر از Arman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Trance
    Paul Van Dyk
    <iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F75 897233&amp;color=ff6600&amp;auto_play=false&amp;sh ow_artwork=true"></iframe>

4 کاربر زیر از Arman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,233 بار در 267 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    کار ضعیفی بود...نمیدونم چرا همتون این استایل رو انتخاب کردید بهونتون هم اینه که چون کله گنده ها به اسم خلاقیت گند زدن به ترنس شما دارید ترنس واقعی رو انجام میدید...میدونم که خلاقیتتون کمه به خاطر اینکه خودتون رو معطوف کردید به سبک خاصی از ترنس...آرمین یه دلیل موفقیتش هم همینه که همه سبک های ترنس رو امتحان میکنه ه تو هر کدوم آهنگ میسازه به خاطر همین انعطاف پذیریش بالا میشه...منظورم از کار ضعیفتون همینه..واقغا این سبکتون رفته تو اقلیت..شماها که توانایی ساختن و تنظیم خوب رو دارید تو سبک های دیگه هم بسازید...ممنون
    احساس کردم که برخلاف نطر همه که خالی بندی میان از شماها و بقیه تعریف میکنن لازم دیدم که انتقاد کنم

2 کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Trance
    Paul Van Dyk
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen27 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کار ضعیفی بود...نمیدونم چرا همتون این استایل رو انتخاب کردید بهونتون هم اینه که چون کله گنده ها به اسم خلاقیت گند زدن به ترنس شما دارید ترنس واقعی رو انجام میدید...میدونم که خلاقیتتون کمه به خاطر اینکه خودتون رو معطوف کردید به سبک خاصی از ترنس...آرمین یه دلیل موفقیتش هم همینه که همه سبک های ترنس رو امتحان میکنه ه تو هر کدوم آهنگ میسازه به خاطر همین انعطاف پذیریش بالا میشه...منظورم از کار ضعیفتون همینه..واقغا این سبکتون رفته تو اقلیت..شماها که توانایی ساختن و تنظیم خوب رو دارید تو سبک های دیگه هم بسازید...ممنون
    احساس کردم که برخلاف نطر همه که خالی بندی میان از شماها و بقیه تعریف میکنن لازم دیدم که انتقاد کنم
    دوست من این کار progressive trance هست در 136 Bpm بنده اگر قرار بود electro house بسیارم چیزی که شما تحتمالا خوشتون میاد چیز دیگری میشد !
    ضمنا کیفیت این preview 128kbps هست پس ضعیف که میگید درست نیست بگید من با سبکش حال نکردم ضمنا من از کسی تقلید نکردم اون زمانی که هیچ کسی نو ایران حتی تکنو کار نمیکرد من آهنگ میساختم این آهنگ هم مال ۶ ماه پیش الان داره ریلیز میشه آقای استاد !!!!! البته همیشه از انتقادات استقبال میکنم اما به شرطی که منطق و علمی توش باشه مثلا شما متوجه شدی گام ملودی من چیه ؟ و چند باز عوش شد ؟

4 کاربر زیر از Arman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    برادر لینک مشکل داره بیزحمت چک کن

2 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Trance
    Paul Van Dyk
    لینک سالم هست چک کردم ضمنان نسخه دوم :
    میتوانید گوش کنید شمت باید SSL مرورگرتون را اکتیو کرده باشید اگر با firefox میری add wxceptions رو بزن این که خیلی ساده هست.
    یا سپاس

7 کاربر زیر از Arman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    آقا کارتون رو گوش دادم. ایده ی خوبی پشت کاره پیانو هم کار رو زیبا کرده. مسترینگ هم خیلی خوب کار شده. فقط وقتی که ریتم میخوابه و پیانو شروع میشه یعنی از دقیقه ی 1:10 اون صدای پیانو رو یخورده بیشتر روش کار کنین بهتر میشه. یخورده صداش تو ذوق میزنه آروم تر و عاشقانه تر بشه بهتره.

3 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 500 بار در 109 ارسال
    Others
    Above & Beyond
    انصافا قشنگ بود . فقط یخورده میشه رو میکس و مسترینگش بیشتر کار کنی . یخورده کثیف صدا میده شاید واسه کیفیت 128 ه .

4 کاربر زیر از VahidGh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,677 بار در 18,028 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    درود

گوشیدم قشنگ بود آرمان عزیز البته کیفیت خوب پایینه و نمیشه زیاد در مورد میکس و اینا نظر داد یه ترنس خوب!

[HIPFILE]http://hipfile.com/2mhzuz735p38/Arman_Dinarvand_-_Deist_2nd_preview.mp3.html[/HIPFILE]

10 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 140 بار در 29 ارسال
    Trance
    Paul Van Dyk
    از قدیم الایام اسم و کارهای آرمان بر ما شناخته شده هست و روز به روز شاهد رشد آرمان دیناروند بودیم... انتقاد درست باعث پیشرفت و انتقاد غلط و اشتباه که عمدی باشه باعث نفرت میشه...

5 کاربر زیر از Clerkship عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین