کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: فروش ویژه 2 ترابایت ابزار آهنگسازی و موسیقی الکترونیک (هارد به هارد) فقط 50 تومان

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 15 بار در 3 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

Cool فروش ویژه 2 ترابایت ابزار آهنگسازی و موسیقی الکترونیک (هارد به هارد) فقط 50 تومان

به نام خدا

خدمت همه ـی کاربران عزیز، trancerevolution قصد دارم که فول آرشیو هارددیسکم رو با قیمت بسیار ناچیزی برای فروش بگذارم که درحال حاظر کل آرشیو 2 ترابایتابزار ساخت آهنگسازی. این فروش ویژه به صورت هارد به هارد کردن هستش یعنی شما یک هارد 2 ترابایتی برای من میفرستید من تمامی آرشیوم در عرض یک روز کاری توش کپی میکنم و براتون با پست میفرستم. حجم این آرشیو به شکل فشرده نزدیک به 1.5 ترابایت هستش که شامل Refill - VST & VSTi - Music Software - Remix Tools - Tutorial Film - Sample & MiDi - Mix Master میشه که قابل اجرا بر روی ویندوز های XP, VISTA, SE7EN.

Refill Sample & MiDi Mix Master VST & VSTi Tutorial Film Remix Tools Music Software
    50GIG 320GIG 18GIG 810GIG 82GIG 8GIG 42GIG

به همراه +155 گیگابایت فول آرشیو موزیک های ترنس، پروگرسیو، آپلیفتینگ و... از شخصیت های مهم Above & Beyond - DJ ShahA - Armin van Buuren - Tiesto - Paul van Dyk - ATB - Ferry Corsten که کیفیت تمامی موزیک ها 320 کیلوبایت هستند. در این فول آرشیو همچنین تعدادی Consert - Videos - Selection هم موجوده که اون ها هم کپی میشن.

Above &
    Beyond
    DJ
    Shah
    Armin van
    Buuren
    Tiesto Paul van
    Dyk
    ATB
    Ferry
    Corsten
    Consert Videos Selection
    7.5GIG 5GIG 12.5GIG 22GIG 7.5GIG 2.5GIG 4GIG 41GIG 15GIG 38GIG

این فروش ویژه تا پایان ماه مهر فعال هست آرشیو با ارزشی هستش اگر بخواهین از فروشگاه ها این آرشیو آهنگسازی رو جز جز تهیه کنید در حدود 400 - 500 تومن آب میخوره پاتون به همراه آرشیو موسیقی 155 گیگ روی 3T DVD بخواهین داشته باشید 110 120 ت هم اضافه میشه!! پس از دست ندیدش

+ هزینه ارسال بسته با پست در حدود 7 هزار تومان است.
    + هزینه کپی آرشیو هارد به هارد شما فقط 50 هزار تومان است.
    + هزینه هارددیسک جدید بستگی به برند و مارک محصول که قبل از تهیه با شما هماهنگ میکنم. (خودم از سامسونگ راضی هستم)
    + دوستان علاقمند به این آرشیو برای دریافت شماره حساب ها به من پیام خصوصی بدهند.
    + درصورتی که به راهنمایی برای خرید این آرشیو دارید میتونید با شماره 09198721246 تماس بگیرید.

موفق باشید.

11 کاربر زیر از VST-Haraj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    آقا شما ادمین سایت vst-haraj.ir هستین.دمتون گرم قیمتتاتون خوبه:088:

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,750 بار در 465 ارسال
    House
    Paul Van Dyk
    سلام....آقا تا چقدر این موضوع واقعیه؟یعنی کسی تا الان خرید کرده از ایشون؟تقلبی چیزی نباشه فردا دردسر بشه بگن از سایت ما خریدن بعد فردا بیان یقه ی مارو بگین؟
    راستی دوستانی که قصد خرید از ایشون رو دارن حتما قبلش به من یه پیغام خصوصی بدن کارشون دارم

2 کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    اگه از کادر همون سایت vst-haraj باشه من قبلا از سایتشون خرید کردم سایتشون مطمئنه!حالا خود این کاربر رو نمی دونم!

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Armin Van Buuren
    سلام خیر، بنده مدیر سایت نیستم ولی با جناب صراف زاده مدیر سایت دوستم همکاری داشتیم

به شما اطمینان میدم که بعد از سفارش خرید آرشیو که بخش کاملی از فروشگاه ها ارتعاش و VST - Haraj است بسته رو در هر کجای ایران که باشید دریافت کنید و هیچ کم و کسری از آرشیو نبینید.

تو آرشیو حتی کتاب های چاپی VST- Haraj هم به صورت PDF یافت میشه که تبدیل به کتاب الکترونیکی شدن.

کسانی که مایل به دریافت این آرشیو و خریدش هستن میتونن به من پ.خ بدند تا شماره حساب و توضیحات بیشتر خدمتشون بدم.

2 کاربر زیر از VST-Haraj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Armin Van Buuren
    update

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 9,039 بار در 1,338 ارسال
    Others
    The Thrillseekers
    So far so good دومین خریدارش خودمم اگه اولین خریدار پیدا شد... خبرم کنید!

3 کاربر زیر از HADI عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Armin Van Buuren
    بیش از 300 گیگ آرشیو اضافه شد.آپدیت.

2 کاربر زیر از VST-Haraj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Armin Van Buuren
    فقط 4 روز دیگه تا پایان این فروش ویژه وقت هست : )

همین آرشیو در سایت تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. به قیمت 325 تومان فروخته میشود !

فقط جهت اطلاع رسانی.

با تشکر

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    فکر نکنم ایشون به سایت سر بزنه

برین سایتشون یعنی vst-haraj.com اتفاقا خودمم فردا می خوام یه خرده سمپل بخرم ازش!

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان