کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: MP3 TAG به همراه تمامی وب سورس ها

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre

MP3 TAG به همراه تمامی وب سورس ها

با سلام خدمت دوستان.اینجا میخوام براتون کامل ترین نرم افزار برای تگ گذاری MP3 TAGرو بذارم.همینطور که شاید خیلی ها این نرم افزارو گرفته باشید،این مشکل رو دارید که منبع های اصلی که در نرم افزار هست سه یا چهار تا بیش نیست،برای همین این نرم افزار رو بیمصرف شاید بدونین.ولی من وب سورس های دیگش رو هم براتون میذارم که قابلیت جستجو با نام ارتیست تراک و رمیکس ها رو داشته باشه.من خودم تمامی اهنگ هامو به وسیله این نرم افزار تگ گذاری کردم.برای ما که بیشتر تو کار موسیقی الکترونیک هستیم بهترین منبعش BEATPORT TRACK هست.ITUNES هم کامله ولی البوم ارت هاش کوچیکه 100*100 هست.و یه چیز خوب دیگه در مورد این نرم افزار قابلیت DRAG AND DROP هست که مثلا شما کاور البوم رو توی سایت داری میبینی فقط کافیه بگیری و بزاری توی قسمت البوم آرتش.
    یه چیز دیگه هم این که توجه داشته باش
    ن که وقتی کاوری یا اطلاعاتی رو ادیت میکنین بعدش اونو سیو کنید وگرنه از دست میره.ویه نکته دیگه این که اگه میخواین آلبوم ارت ها با هم قاطی نشن مثلن داری تراک رو پلی می کنی میبینی که با این که آلبوم ارتش رو درست کردی ولی یه چیزه دیگه اومده براین این حتما توی قسمت آلبومش یه چیزی بنویسین.
    این جدیدترین ورژن نرم افزار
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    و این هم وب سورس ها
    [UPLOADBAZ]http://www.uploadbaz.com/hm4a6cibo79j[/UPLOADBAZ]
    نحوه نصب وب سورس ها:فقط کافیه این فایله زیپ رو در این ادرس اکسترکت کنین
    Windows NT:
    C:\Winnt\Profiles\{user name}\Application Data\Mp3tag\DATA\SOURCES
    Windows 2000, XP:
    C:\Documents and Settings\{user name}\Application Data\Mp3tag\DATA\SOURCES
    Windows Vista, 7:
    C:\Users\{user name}\AppData\Roaming\Mp3tag\DATA\SOURCES
    این هم فروم خود نرم افزار جایی که وب سورس ها رو میزارن

15 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    من باهاش کار کردم خیلی خوبه
    قابلیت تبدیل نام ترک به tag ش خیلی عالیه (البته کار باهاش سخته ) ولی شدید کار آدم رو راه میندازه
    البته جدیدا من خیلی وقته هر چی دانلود می کنم حتی ترک تکی از 4shared , zippyshare و اینا همشون تگ های ردیف و درست و کاملی دارن

6 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    من واسه مدت مدیدی از windows media player استفاده کردم. برای کسیکه آرشیودار یا library عظیم داشته باشه عالی هست ولی چون از Allmusic میاد info مربوط به song هارو پیدا میکنه یکم میبینم تو الکترونیک زیاد خوب نیست. الان این خودش فقط tag و info آهنگ رو تغییر میده یا یک player خوشکل هم هست؟ اگه یک نرم افزار بیاد از Discogs بعنوان سورس آرشیو استفاده کنه عالی میشد

4 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 6,771 بار در 1,288 ارسال
    Trance
    Aurosonic
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    با سلام خدمت دوستان.اینجا میخوام براتون کامل ترین نرم افزار برای تگ گذاری MP3 TAGرو بذارم.همینطور که شاید خیلی ها این نرم افزارو گرفته باشید،این مشکل رو دارید که منبع های اصلی که در نرم افزار هست سه یا چهار تا بیش نیست،برای همین این نرم افزار رو بیمصرف شاید بدونین.ولی من وب سورس های دیگش رو هم براتون میذارم که قابلیت جستجو با نام ارتیست تراک و رمیکس ها رو داشته باشه.من خودم تمامی اهنگ هامو به وسیله این نرم افزار تگ گذاری کردم.برای ما که بیشتر تو کار موسیقی الکترونیک هستیم بهترین منبعش BEATPORT TRACK هست.ITUNES هم کامله ولی البوم ارت هاش کوچیکه 100*100 هست.و یه چیز خوب دیگه در مورد این نرم افزار قابلیت DRAG AND DROP هست که مثلا شما کاور البوم رو توی سایت داری میبینی فقط کافیه بگیری و بزاری توی قسمت البوم آرتش.
    ن که وقتی کاوری یا اطلاعاتی رو ادیت میکنین بعدش اونو سیو کنید وگرنه از دست میره.ویه نکته دیگه این که اگه میخواین آلبوم ارت ها با هم قاطی نشن مثلن داری تراک رو پلی می کنی میبینی که با این که آلبوم ارتش رو درست کردی ولی یه چیزه دیگه اومده براین این حتما توی قسمت آلبومش یه چیزی بنویسین.
    و این هم وب سورس ها
    Windows NT:
    Windows 2000, XP:
    Windows Vista, 7:
    دادا بی زحمت یه بار دیگه آپلودش کن، آپلود باز پاکش کرده

کاربر زیر از mahdifarzaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من واسه مدت مدیدی از windows media player استفاده کردم. برای کسیکه آرشیودار یا library عظیم داشته باشه عالی هست ولی چون از Allmusic میاد info مربوط به song هارو پیدا میکنه یکم میبینم تو الکترونیک زیاد خوب نیست. الان این خودش فقط tag و info آهنگ رو تغییر میده یا یک player خوشکل هم هست؟ اگه یک نرم افزار بیاد از Discogs بعنوان سورس آرشیو استفاده کنه عالی میشد
    نه این فقط تغییر دهنده تگ هست.برای هر زمینه ای هم عالیه چون که اسکریپت های سایت های مختلف مثل Discogs,Beatport,Itunes و ..... رو داره و از این سایتا گیر میاره.مثلا خودم درخواست دادم برای بندکمپ رو هم بسازن اگه میتونن که نرفتم ببینم کسی ساخته یا نه .

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdifarzaneh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    و این هم وب سورس ها
    Windows NT:
    Windows 2000, XP:
    Windows Vista, 7:
    دادا بی زحمت یه بار دیگه آپلودش کن، آپلود باز پاکش کرده
    متاسفانه برای خودم هم پاک شده.میتونی به لینک بالا بری و وب سورس هایی که میخوای رو دان کنی و به آدرسی که گفتم بریزی و استفاده کنی.حالا دوباره یک چند وقته دیگه آپ میکنمش.

4 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    ممنون ولی متاسفانه واسه آرشیو 1ترابایت این عملی نیست. من یک player میخوام وحید یه چیزی مثله MediaMonkey باشه.شنیدم از Itunes میاد tag هارو update میکنه. درضمن windows media player خیلی interface بهتری از عکس آلبوم نشون میده. این عکسهارو ببین:

این یه نمونه از عکس آلبوم در حین play شدن تو MediaMonkey هست

و این عکس آلبوم No Silence از ATB هست. آدم اصلا میتونه atb رو در آغوش میگیره.

درضمن حتی تو اگه اشتباها بیای تگ دیگه ای رو انتخاب کنی. بهت این اجازه رو میده که تگ آلبوم رو تغییر بدی.
    مثلا تو این عکس تگ آلبوم Movin Melodies رو اشتباهی وارد کردم و اطلاعات آلبوم No Silence رو دادم ولی الان کل ترکهای آلبوم رو میتونم با عکس آلبوم جدید بهش معرفی کنم.

8 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,202 بار در 575 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    یعنی جستجو کنیم و گوش کنیم موزیک رو؟

کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MJR

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ممنون ولی متاسفانه واسه آرشیو 1ترابایت این عملی نیست. من یک player میخوام وحید یه چیزی مثله MediaMonkey باشه.شنیدم از Itunes میاد tag هارو update میکنه. درضمن windows media player خیلی interface بهتری از عکس آلبوم نشون میده. این عکسهارو ببین:

این یه نمونه از عکس آلبوم در حین play شدن تو MediaMonkey هست

و این عکس آلبوم No Silence از ATB هست. آدم اصلا میتونه atb رو در آغوش میگیره.

درضمن حتی تو اگه اشتباها بیای تگ دیگه ای رو انتخاب کنی. بهت این اجازه رو میده که تگ آلبوم رو تغییر بدی.
    مثلا تو این عکس تگ آلبوم Movin Melodies رو اشتباهی وارد کردم و اطلاعات آلبوم No Silence رو دادم ولی الان کل ترکهای آلبوم رو میتونم با عکس آلبوم جدید بهش معرفی کنم.

آره نه برای آرشیو که زیاد مناسب نیست.یه برنامه بود مال موبایل بود که لست اف ام ساخته بود.بعد میزدی تمامی ترکهارو خودش تشخیص میداد و آی دی تگش رو درست میکرد.این نرم افزار عالی بود یعنی فقط تمام ترک ها رو ادد میکردم یه ساعت بعد میومدم همش درست شده بود ولی خوب اگه با هیلتر شکن نزنی کاورا رو درست نمیگرفت که کاور هم باز میتونی با پلیر خود گوشی(اگه اچ تی سی داشته باشی)بزنی و تمام کاورها رو آپدیت کنی.همچین نرم افزاری رو روی پی سی هنوز ندیدم ولی خوب میشه با شبیه ساز موبایل توی پی سی استفاده کرد.

winamp نسخه جدیدش هم همچین قابلیتی که میگی رو داره اطلاعاتش رو هم از Gracenote میگیره.استفاده کردم خوب هم هست.یه نگاه بنداز بهش.

ولی این پلیر AIMP خیلی خوبه به خصوص اگه لست اف امی باشی که خیلی به درد میخوره چون که ویندوز مدیاپلیر توی فرمت M4A نمیتونه تگها رو بخونه و توی اسکروبل مشکل داره بیشتر وقتا ولی این نرم افزار خیلی سبک و راحت است.خیلی از بچه ها هم ازش استفاده میکنن.پلاگین ها و تم های زیادی هم براش اومده یه نگاه بنداز مرتضی.

3 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان