کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48

موضوع: دموی جدید من Moonlight - The Sound of Midnight

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer

دموی جدید من Moonlight - The Sound of Midnight

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

سلام دوستان !!! من این کارو رو دیروز ساختم و یه سری از دوستان هم شنیدن !!! از همه تون برای تگ کردن عذر میخوام !!! ممنون میشم نظر بدین !!!!!

کار با کیوبیس و وی اس تی های زیر ساخته شده :

ominosphere , real guitar , halionone , philarmonik

میکس و مستر هم نشده !!!!

ویرایش توسط Mo0nlite : 2014/03/25 در ساعت 09:53 PM

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,233 بار در 267 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    اقا ما اصطلاحات رو بلد نیستیم پس کاملا بچه گانه نظرم رو میدم
    اقا شروعش که خیلی حال کردم..بعد یه صدایی که نمیدونم چیه ولی مثل پیانو میموند که خیلی صدای زیری داشت اونو اگه بتونی با همین صدای پیانوی معمولی که همه میزنن جایگزین کنی خیلی قشنگتر میشه..اگه بتونی یه وکالی مثل صدای سوسانا تو آهنگ 1 آلبوم میراژ و خود تراک مبراژ بزاری فک کنم اهنگ خفنی بشه...ولی اون ملودی که از اول تا اخر دمو بود رو دوست داشتم

9 کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Classical
    Andrew Bayer
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen27 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اقا ما اصطلاحات رو بلد نیستیم پس کاملا بچه گانه نظرم رو میدم
    اقا شروعش که خیلی حال کردم..بعد یه صدایی که نمیدونم چیه ولی مثل پیانو میموند که خیلی صدای زیری داشت اونو اگه بتونی با همین صدای پیانوی معمولی که همه میزنن جایگزین کنی خیلی قشنگتر میشه..اگه بتونی یه وکالی مثل صدای سوسانا تو آهنگ 1 آلبوم میراژ و خود تراک مبراژ بزاری فک کنم اهنگ خفنی بشه...ولی اون ملودی که از اول تا اخر دمو بود رو دوست داشتم
    نه این حرفا چیه !!! ممنون از نظرت !!! اون اسمش music box هست و به نوعی دیگه پیانو بچه ها پیانوی معمولی هم میتونم به جاش بذارم اما اونو برای این گذاشتم که فرق داشته باشه !!!! وکال هم ندارم وگرنه بدم نمیاد یه تیکه هاییش صدای وکال هست اگه دقت کنی !!!
    باز هم مرسی

10 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    آفرین چیزی خوبی شده! اون صدای موزیک باکس هم بد نیست به فضای کار میخوره! یه جوری بسازش میخوام باهاش بچه خواب کنیم صدای نیمه شب چه صداییه ناقلا

11 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,233 بار در 267 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    البته به قول میلاد اگه رو اون موزیک باکس بیشتر کار کنی میتونی همون چیز متفاوتی که میخوای رو به وجود بیاری...چون من گوشم نمیتونست بیشتر گوش بده اون صدارو...به نظرم زود ازون صدا استفاده کردی...اون صدا رو باید وقتی شنونده رو بردی تو فاز استفاده کنی که شنونده رو پاره پوره کنه..

9 کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,521 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    پارسا بچه با استعدادیه من اولین نفری بودم ک گوش دادم افرین پسر

10 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    خیلی قشنگ شده، به نظرم اگه اون pad و choir اولش رو درست کنی عالی میشه، choir ت غیر طبیعیه، پدت هم یه خورده attack داره و وقتی از یه نت میره به یه نت دیگه بد صدا میده! بقیه ش عالیه

12 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Classical
    Andrew Bayer
    مرسی از همه
    امید دانلود کردی اینو ؟؟؟ با دیشبی یه ذره فرق داره ...!

8 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Classical
    Andrew Bayer
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آفرین چیزی خوبی شده! اون صدای موزیک باکس هم بد نیست به فضای کار میخوره! یه جوری بسازش میخوام باهاش بچه خواب کنیم صدای نیمه شب چه صداییه ناقلا
    اسمش رو فالبداهه انتخاب کردم !!! میخوره دیگه !!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen27 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    البته به قول میلاد اگه رو اون موزیک باکس بیشتر کار کنی میتونی همون چیز متفاوتی که میخوای رو به وجود بیاری...چون من گوشم نمیتونست بیشتر گوش بده اون صدارو...به نظرم زود ازون صدا استفاده کردی...اون صدا رو باید وقتی شنونده رو بردی تو فاز استفاده کنی که شنونده رو پاره پوره کنه..
    مرسی . من تازه کار اولم هست و هنوز جا برای حرفه ای شدن دارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط OMID تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خیلی قشنگ شده، به نظرم اگه اون pad و choir اولش رو درست کنی عالی میشه، choir ت غیر طبیعیه، پدت هم یه خورده attack داره و وقتی از یه نت میره به یه نت دیگه بد صدا میده! بقیه ش عالیه
    پد و کر با همن از این صداهاس که عشقیه چطوری اتک نده ؟ با دستکاری velocity ها نشد !!!!

9 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    خیلی خوب بود...خیلی کوتاه بود منه بی خواب تا اومد خوابم ببره تموم شد
    صداها حوب تو هم ترکیب شدن ولی جنس pad و choir میتونست بهتر باشه

10 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین