کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: دمو ی جدید مهدی رهبر به نام F**k off B*tch

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 53 بار در 17 ارسال
    Psychedelic
    Infected Mushroom

Smile دمو ی جدید مهدی رهبر به نام F**k off B*tch

سلام دوستان .
    دمو ی یکی از کارهام به سبک Dubstep
    با نرم افزار Sonar ساختمش .
    Drum Step & Bass با سخت افزار LaunchPad و بصورت Live زدم .
    شما قسمتهای بعد از اینترو رو گوش خواهید کرد .
    امیدوارم لذت ببرید و من رو از نظرات سازندتون بی بهره نگذارید.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط mehdi rahbar : 2012/12/16 در ساعت 09:12 PM

8 کاربر زیر از mehdi rahbar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Psychedelic
    Infected Mushroom

ممنونم

مرسی از تمامی دوستان عزیز و سایت خوبمون که من رو حمایت کردید . دوستون دارم .

2 کاربر زیر از mehdi rahbar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,675 بار در 18,028 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    با وجود اینکه نمی تونم با این صداهای در و قابلمه ارتباط برقرار کنم ولی تو مخی بود

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو
    Psychedelic
    Infected Mushroom
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    با وجود اینکه نمی تونم با این صداهای در و قابلمه ارتباط برقرار کنم ولی تو مخی بود
    موسیقی الکترونیک هنوز خیلی جای پیشرفت داره توی ایران
    زمان میبره تا این سبک تو ایران جا بیفته
    بهتون پیشنهاد میکنم یکم بیشتر با این سبک آشنا بشین
    اسم این سبک dubstep هست
    از شما که مدیر سایت هستید انتظار بی احترامی به اثر کاربر نداشم

کاربر زیر از mehdi rahbar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 1,205 بار در 135 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    گوش دادم. اما به نظرم اگه تو یه استایل دیگه فعالیت کنی بیشتر به نفعت باشه کارت تکنیک ها و استاتر هاش بد نبود اما به نظرم به جای شلوغ بودن فرکانس های صدات بالا بود. چون کاملا حس میشه که فضای کار خالیه. البته داب استپ نیازمند تکنیک خیلی بالا صبر ایوب و چندتا گوش سالمه/ موفق باشی

4 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 11,482 بار در 968 ارسال
    Trance
    Andy Moor
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi rahbar تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اسم این سبک dubstep هست
    درود
    دوست عزیز کاری که 30 ثانیه باشه رو نمیشه خیلی در موردش نظر داد ولی تو همین 30 ثانیه در همین حد میتونم بگم اگه یکم Mixingت بهتر بشه کارت میگیرهدر کل به عنوان یک شنونده میتونم بگم که باعث افتخاره که کسی در کشورمون Dubstep رو پیش بگیره و به شخصه برات آرزوی موفقیت میکنم
    در مورد Milad هم زود قضاوت کردی عزیز من نمیدونم شما چند سالتونه ولی همینو میدونم که ایشون قبل از اینکه خیلی ها موزیک الکترونیک بشناسن و مخصوصا" تفاوت Trance & House بدونن مدیر سایت موزیک الکترونیک بوده و ترک های Dubstep رو زودتر از خیلی ها شنیده و آرتیستاشم شناخته و دلیل اینکه اینطوری پست زد اینه که این سبک براش دلچسب نیست و باب میلش نیست و در این سایت به شوخی در مورد این سبک اصطلاح قابلمه بکار میره

موسیقی الکترونیک اگر به انتهای پیشرفتش هم برسه سبک Dubstep نه الان بلکه تا 10سال دیگه هم در ایران جا نخواهد افتاد
    الان ترک بسیار بسیار زیبای Siavash Ghomeishi - Kheili Mamnoon که یکی از بهترین ترکهای اون آلبوم هستش و انصافا" Masoud فوق العاده تنظیمش رو انجام داده با بی توجهی مردم روبه رو شد و به نظرم وقتی این سبک تنظیم، تو این کشور تأیید نمیشه Dubstep که دیگه جایگاهی نداره و نخواهد داشت
    از شما که هنرمند هستید انتظار بیشتری نسبت به یک شنونده میره...!

خدمت شما

10 کاربر زیر از @ Mahmood عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    Launch pad داری ناقلا؟!!!!
    پس سعی می کنم در اسرع وقت بعد این ترمم بیام یه سری بهت بزنم.من عاشق Launcher ام آخه
    حالا که Launcher داری خوب کلا با Live کار کن اصلا دیگه! البته اگه از Sonar X1 به بالا استفاده می کنی کهاونا اصلا بحثشون جداست!

سعی کن این تیکه ای هم که ساختی و نواختی با launchpad رو طولانی ترش کنی و آهنگش کنی

خیلی قشنگ قواعد Dubstep رو رعایت کرده بودی.خیلی قشنگ و پر تنوع و و مثل Dubstep های روز صدها رو چیده بودی پشت سره م.افکت های خوبی هم استفاده کردهبودی تو خورد کردن و repeater ها و Stutter کردن صداها به نظرم خوب بود

فقط به نظرم یه خورده از صداهای خشن تر و Bass ای تر Dubstep که تو این پک های سمپل جدید هست استفاده می کردی خیلی قشنگ تر میشد
    در کل خیلی خوب بود
    Keep On Good Work

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,521 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    توی ریوربات خیلی باید مانور بدی که از یه نواختی در بیاد چون یکنواخت شده بود یه جاهاییش.

فرکانسا هم که بهم ریخته بود کلا.

ولی مرسی دازی المانهارو خوب رعایت کرده بودی

4 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    Psychedelic
    Infected Mushroom
    سلام .
    اساتید محترم لطفا رعایت حال یه کاربر تازه رو بکنید . من از کجا بدونم که شما به Dubstep میگید درو قابلمه
    من فقط 40 ثانیه کار رو برای شما گذاشتم کاملش رو توی sound cloud آپ کردم تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    البته همین باعث شد که من روی کارم نظر بد پیدا کنم و تغییرش بدم که هنوز دارم انجامش می دم و به سمت اصلیت و Reggae ای بودن پیش می ره .
    اشتباه کردم که گفتم سبک Dubstep هستش در صورتی که Dubstep Electronic بود.
    و هنگامی که اسمی از الکترونیک میاد معمولا Reverb ها کمرنگ تر میشن .
    مرسی از نظرات سازندتون . دوستون دارم مخصوصا شما رو آقا میلاد

2 کاربر زیر از mehdi rahbar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    Psychedelic
    Infected Mushroom
    نقل قول نوشته اصلی توسط @ Mahmood تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi rahbar تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اسم این سبک dubstep هست
    درود
    دوست عزیز کاری که 30 ثانیه باشه رو نمیشه خیلی در موردش نظر داد ولی تو همین 30 ثانیه در همین حد میتونم بگم اگه یکم Mixingت بهتر بشه کارت میگیرهدر کل به عنوان یک شنونده میتونم بگم که باعث افتخاره که کسی در کشورمون Dubstep رو پیش بگیره و به شخصه برات آرزوی موفقیت میکنم
    در مورد Milad هم زود قضاوت کردی عزیز من نمیدونم شما چند سالتونه ولی همینو میدونم که ایشون قبل از اینکه خیلی ها موزیک الکترونیک بشناسن و مخصوصا" تفاوت Trance & House بدونن مدیر سایت موزیک الکترونیک بوده و ترک های Dubstep رو زودتر از خیلی ها شنیده و آرتیستاشم شناخته و دلیل اینکه اینطوری پست زد اینه که این سبک براش دلچسب نیست و باب میلش نیست و در این سایت به شوخی در مورد این سبک اصطلاح قابلمه بکار میره

موسیقی الکترونیک اگر به انتهای پیشرفتش هم برسه سبک Dubstep نه الان بلکه تا 10سال دیگه هم در ایران جا نخواهد افتاد
    الان ترک بسیار بسیار زیبای Siavash Ghomeishi - Kheili Mamnoon که یکی از بهترین ترکهای اون آلبوم هستش و انصافا" Masoud فوق العاده تنظیمش رو انجام داده با بی توجهی مردم روبه رو شد و به نظرم وقتی این سبک تنظیم، تو این کشور تأیید نمیشه Dubstep که دیگه جایگاهی نداره و نخواهد داشت
    از شما که هنرمند هستید انتظار بیشتری نسبت به یک شنونده میره...!

خدمت شما
    بله آقا محمود فرمایش شما متین است . اینجا ایرانه و تو کشور ما متاسفانه موسیقی الکترونیک پیشرفتی نداره چون شاید این موسیقی برای ما نیست ولی می بینیم که اکثر کشور ها خودشونو با این سبک وفق دادند . ما صرفا برای شنودگان خاص داخل کشور خودمون کار می کنیم و امیدی داریم که این سبک رو تو ایران رواج بدیم (با تمام محدودیت ها ی موجود) امید داریم بیشتر یاد بگیریم و پیشرفت کنیم .

4 کاربر زیر از mehdi rahbar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین